Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
8 puta dodano listi želja
Već više od 2 godine online
Opis
Apartman za odmor s pogledom na more u Cottage Rerik
Stilski uređen apartman za odmor od 72 četvorna metra, s 2 spavaće i 2 kupaonice, nudi prostor za opuštanje za do 6 odraslih i 1 malo dijete (do 2 godine).
Dnevni boravak i blagovaonica s otvorenom kuhinjom čine središte zajedničkog odmora na Baltičkom moru. U opremu spada udoban (pomoćni) kauč, zakrivljeni TV, Blue-Ray, DVD player i WLAN. Iz dnevnog boravka izlazi se na namješteni BALKON. Odavde imate, ovisno o lisnatosti drveća, mali pogled na more.
OTVORENA KUHINJA
- Pećnica, perilica posuđa, 4-pločansko keramičko kuhalo, mikrovalna pećnica, aparat za kavu i Tassimo aparat, toster, kuhalo za vodu, mikser, aparat za vafle i brojni kuhinjski pribor
- Veliki blagovaonski stol sa 6 stolica
2 SPAVAĆE SOBE
- S bračnim boxspring krevetom, ormarom i ravnim TV-om (svaka na 1. katu i u potkrovlju)
2 KUPAONICE
- Br. I na 1. katu s tušem u ravnini poda, umivaonikom, WC-om i sušilom za kosu
- Br. II na katu, uz spavaću sobu; s tušem u ravnini poda, umivaonikom, WC-om i sušilom za kosu
Također:
- Stalak za sušenje rublja, usisavač, glačalo i daska za glačanje
- Putni dječji krevetić i visoka stolica
- Startni set za kuhinju (kuhinjska krpa, krpa, spužva, deterdžent i tableta za perilicu) uklj.
Posteljina i ručnici mogu se dodatno rezervirati za 25 eura po osobi. Usput: Vašu odjeću možete oprati u susjednom kampu.
Vaš automobil parkirate kod kuće na rezerviranom parkirnom mjestu. Bicikli se mogu ostaviti na zaštićenom mjestu (koje se može zaključati). Ovdje se nalazi i besplatna stanica za punjenje električnih bicikala.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.75 kilometar
0.75 kilometar
Mogućnost kupovine 1.3 kilometar
1.3 kilometar
Restoran 0.6 kilometar
0.6 kilometar
Centar grada/mjesta 1.3 kilometar
1.3 kilometar
Autobus 1 kilometar
1 kilometar
Zračna luka 72.2 kilometar
72.2 kilometar
Kolodvor 13.3 kilometar
13.3 kilometar
Izlaz s autoceste 27 kilometar
27 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Rerik - biser između Salzhaffa i Mecklenburškog zaljeva. Osobito se gosti koji vole prirodu ovdje osjećaju kao kod kuće, jer postoji mnogo toga za otkriti između litica, prirodne, 6 km duge pješčane plaže i Salzhaffa.
Na strani grada okrenutoj prema Baltičkom moru očekuju vas fantastične plaže koje pozivaju na sunčanje. Savršen za sve ljubitelje sunca i vode. Šetnica i 170 metara dugačak mol daju mjestu tipični šarm Baltičkog mora. Brojni kafići, restorani i trgovine pozivaju vas na šetnju. Mali dućan u obližnjem kampu svako jutro nudi svježe žemlice i svakodnevnu robu.
Na strani koja je okrenuta prema kopnu leži Salzhaff. Plitke vode povezane s morem samo uskim otvorom. Odlično odredište za veslače, jedriličare i surfere sa zmajem. Mnoge od ovih i drugih aktivnosti u slobodno vrijeme možete iskoristiti u marini.
Brojne biciklističke i pješačke staze pozivaju na izlete u prirodi, npr. po liticama na sjeveroistoku, a isplate se i izleti u susjedna mjesta. Među njima su Wismar (38 km), grad svjetske baštine UNESCO-a, mondeni Heiligendamm (19 km) ili hanzeatski grad Rostock (35 km) s brojnim trgovinama i zoološkim vrtom. Vrhunac je vožnja povijesnom uskotračnom željeznicom "Molli". Dovodi vas punom parom od Kuehlungsborna, preko Heiligendamma do Bad Doberana.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
Uvjeti poništenja:
Od rezervacije 20%, od 69 dana prije dolaska 50%, od 29 dana prije dolaska 100%.
ostale informacije:
+++ DOLAZAK/ODLAZAK +++
Dolazak: od 15 sati
Polazak: do 10 sati
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 15.03.2026
2 evaluacije
Ukupna ocjena
travanj 2025
Rolf R. iz/od Teuchern
Odmor Rerik
Ljubazno uređeni stan
Preporučeno za: Obitelji s djecom
Odgovor iznajmljivača tvrtka M. Der Ostseelotse:
Vielen Dank für die tolle Bewertung.
rujan 2024
Kathrin P. iz/od Halle
Odmor na Baltičkom moru
Smještaj je opremljen s pažnjom na detalje. Puno i kvalitetnog posuđa. Veoma lijepe boxspring krevete. Smještaj za potpuno opuštanje.
Stići - stres nestaje.
Odgovor iznajmljivača tvrtka M. Der Ostseelotse:
Liebe Gäste, schön dass es Ihnen in der Ferienwohnung so gut gefallen hat und Sie die Auszeit in Rerik genießen konnten. Vielen Dank für die positive Bewertung.
kontakt
tvrtka M. Der Ostseelotse
Pozdrav dragi gosti. Možete me dobiti na telefon u navedeno vrijeme. Želite li rezervirati izravno online? Ovdje je web stranica:
Domaćin od: 11.10.2022
vrijeme reagiranja: još bez / još ne postoji
Jezici za kontakt: njemački, engleski
vrijeme servisa za klijente: po.-ne. 13:00-19:00
Broj objekta: 440882
Dalji smještaji od tvrtka M. Der Ostseelotse
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
ostale informacije
privatna web stranica:
Meerblick-Ferienwohnung im Cottage
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Kuće i apartmani za odmor na obali Baltičkog mora Mecklenburgische
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 440882
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 2 godine, 10 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/440882.htm
«Meerblick-Ferienwohnung im Cottage» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.