Sjajna lokacija
100% Preporuka
67 puta dodano listi želja
Već više od 21 godina online
Opis
Kuća ima dnevni boravak, kuhinju, 2 kupaonice i tri spavaće sobe i idealan je za šest osoba.
Oko kuće su terase i dobro održavan vrt s bananama, narančama i papaja. Okrugli bazen nije veliki dimenzije, ali oko 5 mm u promjeru su također već što. A velika je prednost: ona ima dubinu od oko 1 m, a voda se zagrijava pomoću ugodan od sunca na. Idealan za male i velike štakora vode. Oprema vanjskim objektima uključuju vrtni namještaj, ležaljke i suncobrane.
Kuća ima površine od oko 200 četvornih metara, raspoređen na dvije etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, kupaonica i dvije spavaće sobe. U potkrovlju, tako da u potkrovlju, je postignut putem otvorenog stubišta. Tu je treći krevet. Ogroman kupelj, što je oko dva puta dva metra visok i funkcija whirlpool je odvojen zavjesom. Par koristi je svakako zabavan sport ... Osim toga, nalazi se na katu još jedan WC. Iz sobe unesete usmjerena na moru terasa.
Unutrašnjost je gotovo nikad ne ono: ugodno sjedenje u dnevnom boravku, kamin, radio sa CD playerom, TV sa satelitskom antenom (za primanje njemački, španjolski i drugih televizijskih i radijskih programa). Velike sobe, tkanine, namještaj i zidovi su pažljivo razmotriti shemu boja. Kuhinja ima blagovaonicu, aparat za kavu, toster, mikrovalna pećnica, mini pećnica, glačalo, itd stroj za pranje rublja i sušilo za kosu su dostupni. Isto tako, dovoljno posteljina, tako da tjedno pranja može se mijenjati. Tu su spremni posuđe, ručnici i ručnici.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 2 kilometar
2 kilometar
Mogućnost kupovine 2.5 kilometar
2.5 kilometar
Restoran 2 kilometar
2 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Između Puerto de la Cruz i San Juan de la Rambla obavlja obalnom cestom koja može odvesti na gotovo bilo obalnom cestom na svijetu: bujne zelene plantažama banana na plavom oceanu, au sredini romantičnim i veličanstvenih vila. Takav objekt, kao što smo ga unajmiti, morate ići daleko danas: Fantastično lijepe i stilski namještaj.
A mjesto je jedinstven: direktno na moru, a sve okolo zelene prirode. S jednako jedinstvenim pogledom na ocean, možete pogledati na obali u smjeru Puerto de la Cruz, ili u večernjim satima, svjetla na susjednom otoku La Palma. Bez buke i mnogo stranih izgleda uznemirujuće, samo čuti zvuk mora.
Udaljenosti:
na plaži El Socorro i restoranu "Casa Julio ': 2 minute
Supermarket i drugi restorani u mjestu: oko 2 km
Puerto de la Cruz: 10-15 minuta
San Juan de la Rambla: oko 2 km
Novi golf Buena Vista: oko 20 minuta
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | prilikom dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Cijena kuće je za 2 osobe po danu: 10:01. - 17:12. = 128 € 18:12. - 09:01. = 154 € Svaka dodatna osoba iznad 13 godina iznosi 22 € po danu, od 2 do 12 godina 11 €. Jedno dijete do 2 godine besplatno. Visoka stolica i krevet može se dobiti besplatno. U gore spomenutih dnevnih cijena uključeni dodatne troškove, ručnike, posteljinu i. Ručnici za plažu molimo ponijeti sa sobom. Također, pristup Internetu putem Wi-Fi je uključen. |
Uvjeti poništenja:
Naknade za otkaz najma iznose 20 % od cijene najma ako se otkaz izvrši do 90. dana prije početka putovanja, 30 % od cijene najma ako se otkaz izvrši od 89. do 60. dana prije početka putovanja, 50 % od cijene najma ako se otkaz izvrši od 59. do 30. dana prije početka putovanja, 90 % od cijene najma ako se otkaz izvrši od 29. dana prije početka putovanja. U slučaju nedolaska ili prekida putovanja naplaćuje se 100 %. Naknada za storniranje iznosi 52 EUR.
ostale informacije:
Tenerife je najveći od Kanarskih otoka i ima od vulkanskog Mount Teide (3718m), najviši vrh u Španjolskoj. U skladu s tim svestran predstavlja krajolik u kojem smo pronašli sve razine vegetacija u potpunosti razvijen. Blaga klima i raznolikost prirode čine otok planinarenje raj.
Daleko od turizma se razotkriti stopala fascinantne pejzaže među pustinjama i gustim šumama. Prirodne ljepote, kao što vjerojatno ne nude drugi otok u takvom raznolikošću. Botanički bogatstvo Tenerife je dati pregled za posjetitelje Teško. U Kanarskim otocima ima oko divljih biljaka i 800 kulturnih i ukrasno bilje.
Tenerife nudi ronioce i Schnochlern jedinstvenu priliku u afričkim vodama zaroniti pod europskim uvjetima i provesti ostatak dana u španjolskom ambijentu.
Vulkanska podrijetlo otoka čini se, naravno, čak i pod vodom primjetnom, divlja, čvrste lava krajolik i veliko obilje ribe Atlantika napraviti, uvijek nezaboravne urona moguće.
Podvodni krajolik je vrlo raznolik i izmjenjuje sa strmim zidovima, prevjesi, špilje i pješčanim područjima.
Grebena na dubini od 35-40 metara, obitava Moray jegulje, sasa, gorgonijama, kirnje i Stingrays.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 10.03.2026
1 evaluacija
Ukupna ocjena
ožujak 2017
Dieter iz/od Krefeld
fantastičan
Prekrasno mjesto za boravak koje mogu preporučiti svima. Samo se nadam da neće doći svi, pa da i dogodine opet živim ovdje.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
Tvrtka Jürgen Reichstein und Uwe Dotschkis Teneriffa2000 GbR
gospodin U. Dotschkis
Doživite jedinstveni odmor na otoku vječnog proljeća "Tenerife" off turističkih centara u privatnoj kući za odmor ili stan u blizini mora ili unutrašnjosti. Za dodatna pitanja rado ćemo vam pomoći.
Domaćin od: 21.01.2004
Jezici za kontakt: njemački
vrijeme servisa za klijente: po.-ne. 10:00-20:00
Broj objekta: 4648
Dalji smještaji od gospodin U. Dotschkis
El Socorro, Tenerife, Kanari
San Juan de la Rambla, Tenerife, Kanari
El Socorro, Tenerife, Kanari
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
La Guancha, Tenerife, Kanari
La Guancha, Tenerife, Kanari
Los Realejos, Tenerife, Kanari
ostale informacije
privatna web stranica:
Tenerife Kuća Romantica
Kuće i apartmani za odmor u Španjolskoj
Kuće i apartmani za odmor na Kanarskim otocima
Broj objekta: 4648
Posljednje ažuriranje: 16.03.2026
Oglas je online od: 21 godina
URL: https://www.resido.hr/4648.htm
«Tenerife Kuća Romantica» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 1 danih recenzija evaluaciju.