Prijava
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
5 puta dodano listi želja
Već više od 1 godina online
Opis
Otkrijte prekrasnu kuću za odmor "Pogled na Algarve" u Ayamonte/Costa Esuri, koja može primiti do četiri gosta u 98 četvornih metara stambenog prostora. Svaka od tri samostojeće kuće (sve 100% jednake) ima dvije spavaće sobe i dvije kupaonice, idealne za obitelji ili manje grupe.
Tri kuće izgrađene su 2019. prema njemačkim standardima i okružene su njegovanim vrtom u kojem možete uživati u miru i ljepoti Algarvea. Za ljubitelje roštilja na raspolaganju je roštilj, savršen za ugodne večeri na otvorenom. Vrhunac kuća je privatni bazen koji pruža osvježenje za vrijeme vrućih dana. Odmah do kuće nalazi se parking za vaše vozilo.
Unutar kuće pronaći ćete moderan interijer s potpuno opremljenom kuhinjom, uključujući mikrovalnu pećnicu, kuhalo za vodu i aparat za kavu. Svaka soba ima svoj klima uređaj. Spavaće sobe su udobno namještene i nude kvalitetnu posteljinu za miran san. U dnevnom boravku ćete pronaći televizor za ugodne filmske večeri. Na raspolaganju su i perilica rublja, glačalo i sušilo za kosu kako bi vaš boravak bio što ugodniji.
Za obitelji s malom djecom dostupni su dječji krevetić i visoka stolica. Kuća je opremljena klima uređajem koji osigurava ugodnu unutarnju klimu čak iu vrućim ljetnim mjesecima. Besplatni WiFi omogućuje vam da budete online u bilo koje vrijeme i podijelite svoja iskustva s odmora s prijateljima i obitelji.
Imajte na umu da je kuća za nepušače. Naravno da se može pušiti na terasi.
Tri kuće za odmor "Pogled na Algarve" nalaze se u golf urbanizaciji Costa Esuri, na malom brežuljku. Stoga je dobro zaštićen od susjeda, vrlo tih, a ipak je samo 500 koraka do najbližeg supermarketa, ljekarne i restorana. Stoga je savršeno mjesto za nezaboravan odmor. Uživajte u prekrasnom pogledu na krajolik, modernom interijeru i brojnim pogodnostima koje ova kuća nudi. Rezervirajte svoj odmor iz snova u Ayamonteu već danas!
Broj licence ili registracije: CCAA VFT/HU/023991
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 14 kilometar
14 kilometar
Mogućnost kupovine 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Restoran 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Centar grada/mjesta 6 kilometar
6 kilometar
Autobus 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Zračna luka 60 kilometar
60 kilometar
Kolodvor 13 kilometar
13 kilometar
Izlaz s autoceste 4 kilometar
4 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Ayamonte je šarmantni obalni grad u pokrajini Huelva u Španjolskoj. Ovdje u ovoj regiji imaju blagodati andaluzijske i portugalske kulture i gostoprimstva. Fine pješčane plaže su dugačke i široke. Ljubitelji vodenih sportova kao što su kite surferi mogu u njima uživati tijekom cijele godine. Obližnji i živahni gradić Ayamonte nudi sve što turista traži. Brojni golf tereni (12 unutar 30 minuta)
pozivamo vas na dobru igru. Golf teren Costa Esuri je odmah do vaših nogu i imate pogled na golf teren.
Daljnji pogled iz kuće ide preko granične rijeke Guadiane prema Portugalu. Do plaža Algarve može se doći za 20 minuta.
Portugalska kuhinja i krajolik su jednostavno fantastični. Sljedeći grad je Vila Real de Santo Antonio i Tavira.
Bilo da se radi o vodenim sportovima, surfanju, zmajanju, planinarenju, golfu ili jednostavno dugim šetnjama plažom, nudi se mnogo.
Srdačno ste dobrodošli da ovdje uživate u odmoru ili čak provedete zimu. Duži boravak zimi dogovaramo individualno. Zračna luka Faro udaljena je 60 km, a zračna luka Sevilla 140 km. U obližnjem i živopisnom gradiću Ayamonte pronaći ćete sve mogućnosti za kupovinu (Mercadona, Lidl, itd.) kao i brojne restorane, barove i raznovrstan kulturni program.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 14:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | prilikom dolaska |
Uvjeti poništenja:
ostale informacije:
15. ožujka 2024. odlučili smo oglašavati i na Traumhausmiete.de. Nekad smo se mogli pronaći samo na portalu Fewo-direkt. Međutim, smatramo da posrednička naknada od 14-18% (izravno za apartman, kao i mnoge druge portale) nije nužno primjerena našim gostima. Budući da nas još uvijek možete pronaći u Fewo-direktu pod rezervacijskim brojevima HAAT 5007964 + 5007974, pogledajte recenzije naših gostiju na koje smo vrlo ponosni i gotovo uvijek sadrže 5 zvjezdica. Hvala vam
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 15.10.2025
2 evaluacije
Ukupna ocjena
kolovoz 2024
Floor J. iz/od Kerkrade
Savršeni smještaj, također s djecom.
Imali smo vrlo lijepu vrijeme u kući Ericha i Saini.
Bazen i igračke/veš mašinu/roštilj dijelite s još 2 kuće na terenu.
Lokacija je prekrasna, gledate na Guadiana.
Kuća ima sve što vam treba, prekrasan vrt oko nje i divan bazen. Također je bilo dobro za našeg sina od 1,5 godina zbog svih igraćih sadržaja. Saini i Erich su ljubazni vlasnici koji odgovaraju na sve vaše pitanja i stoje vam na raspolaganju kada je to potrebno, ali vam također pružaju dovoljno privatnosti.
Rado ćemo se opet vratiti!
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži
travanj 2024
T. R. iz/od Hamburg
Rado opet...
Bili smo gosti kod Saini i Ericha od 1. do 8.04. Sve je bilo savršeno, naša očekivanja su premašena. Zaista je sve bilo tu, možda bismo željeli imati još i perilicu posuđa. Pogled i mir su bili neprocjenjivi. Kad god smo imali pitanja, njih dvoje su bili dostupni i dali su nam vrlo dobre savjete. Ukupno smo proveli jako lijepih dana u Ayamonte.
Preporučeno za: Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
gospodin E. Kochmann
Imali smo dva hotela u Worpswedeu, ai danas volimo imati goste. Nadalje, točno znamo što naši gosti očekuju od nas.
Domaćin od: 14.03.2024
Jezici za kontakt: njemački
Broj objekta: 4666285
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Ayamonte, Andaluzija, Španija
Castanheiro do Norte, Portugal, Evropa
Castanheiro do Norte, Portugal, Evropa
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Španjolskoj
Kuće i apartmani za odmor u Andaluziji
Broj objekta: 4666285
Posljednje ažuriranje: 10.03.2026
Oglas je online od: 1 godina, 11 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/4666285.htm
«Blick auf die Algarve» je dobio ocjenu gosta 4.6 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.