Prijava
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
15 puta dodano listi želja
Već više od 1 godina online
Opis
Postoji udoban dnevni boravak s udobnom sofom i televizorom, idealan za opuštanje nakon dugog dana punog avantura. Čajna kuhinja je opremljena svim potrebnim uređajima, uključujući aparat za kavu, Senseo, kako biste mogli uživati u svojoj jutarnjoj kavi. Besplatan Wi-Fi je također dostupan, tako da uvijek možete ostati povezani s vanjskim svijetom. 2 bicikla za kratke izlete također su na raspolaganju. Mobilna kućica također nudi lijep vanjski prostor. Možete uživati na svježem zraku u vrtu, roštiljati na plinskom roštilju ili se opustiti na terasi i uživati u pogledu. Također postoji parkirno mjesto za vaše vozilo odmah ispred ulaza u kamp.
Mobilna kućica nalazi se samo nekoliko metara od Tjeukemeera (slatka voda). Tjeukemeer je najveće umjetno unutarnje jezero u Friziji. Možete uživati u plivanju, surfanju, vožnji čamcem, pecanju, vožnji biciklom i prirodi sa svojim biljkama, drvećem i prekrasnim krajolikom. Također možete prošetati i uživati u miru vode. Na kampu se nalaze i kiosk s hranom (dok restoran ponovno ne bude otvoren), marina za čamce i dječje igralište. U Joureu se nalazi zatvoreni bazen, muzej, restorani i mnogo malih trgovina.
Mogućnosti za kupovinu 6 km u Joureu kod Lidl, Aldi, Action, Jumbo. Golf teren udaljen 7 km.
Molimo imajte na umu da je ovo smještaj za nepušače. Također rado primamo mehaničare i obrtnike.
Rezervirajte sada svoj boravak u našem mobilnoj kućici "Camping Tjeukemeer" i doživite nezaboravan odmor u CB Oldeouwer.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Jezero 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Mogućnost kupovine 6 kilometar
6 kilometar
Centar grada/mjesta 2 kilometar
2 kilometar
Izlaz s autoceste 6 kilometar
6 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
CB Oldeouwer je šarmantno i mirno odredište za odmor u Nizozemskoj.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
sporedni troškovi prema potrošnji
Molimo Vas imajte u vidu da mogu nastati dodatni sporedni troškovi koji zavise od potrošnje.
Ako imate pitanja s tim u vezi, molimo Vas da direktno kontaktirate najmodavca.
0,45 € po kWh
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 14:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 11:00 |
| Kaucija: | 150 € |
| Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 3 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Depozit je 150 eura, cijena struje za 1 kW je 0,40 eura, a posteljina i ručnici se ne naplaćuju. Depozit 30% preostalog iznosa 21 dan prije dolaska |
Mogućnosti Plaćanja:
Prijenos
Uvjeti poništenja:
ostale informacije:
Do Harlingena je oko 40 km, direktno na plaži nalazi se besplatno parkiralište.
Lemmer je udaljen 18 km, tamo također ima lijepa pješčana plaža.
Amsterdam je udaljen 118 km.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 17.12.2025
3 evaluacije
Ukupna ocjena
kolovoz 2025
Maico P. iz/od Koblenz
Optimalan odmor
Bio je to vrlo lijep odmor.
Bili smo 3 odrasle osobe i 4-godišnje dijete. Smještaj je imao sve što nam je trebalo, dovoljno prostora.
Kamp se nalazi direktno uz jezero, plaža za kupanje idealna za djecu, plaža za pse. Za čamce? Ima poseban ulaz za vodu, mali marina. Za malu glad postoji kiosk s pomfritom s sanitarnim čvorom. Gradovi u blizini, cca 7 km Joure, grad Lemmer je 20 minuta vožnje udaljen. Vrlo preporučljivo. Daljnji gradovi u blizini. Definitivno ćemo se ponovno odmarati ovdje.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
svibanj 2025
Lena S. iz/od 56290 Lieg
Ugodan smještaj na vrlo dobroj lokaciji
Smještaj je čist, a iznajmljivači su vrlo ljubazni i uslužni. Sljedeći grad je udaljen samo nekoliko kilometara, što znatno olakšava kupovinu. Savršeno je za cijelu obitelj i kućne ljubimce.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci
travanj 2025
Sebastian B. iz/od 56290 Buch
Ruhiger Lage
S malom djecom jako lijepo... Za veće pomalo dosadno... Inače predivno, ima se sve što treba, u blizini su trgovine, Aldi, Lidl itd.... s psom savršeno.
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem
kontakt
gospođa R. Franken
Poštovani, već 3 godine provodimo odmor u ovom kampu u mobilnoj kućici i osjećamo se vrlo ugodno. Rado ću vas primiti u goste. Fotografija je snimljena u Harlingenu. Harlingen se nalazi na Sjevernom moru i udaljen je 44 km od kampa Tjeukemeer.
Domaćica od: 24.05.2024
Jezici za kontakt: njemački
Broj objekta: 4680398
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Oosterzee, Holandija, Evropa
Boornzwaag, Holandija, Evropa
Lemmer, Friesland, Holandija
ostale informacije
Broj objekta: 4680398
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 1 godina, 9 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/4680398.htm
«Camping Tjeukemeer Mobilheim» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.