Natrag
Traži

Ferienhaus Samsa in Rovinj

maks.  5  Gosta/Gostiju
60m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



38 puta dodano listi želja

Već više od 14 godina online


Opis

Naša kuća nalazi se u slikovitom Rovinju, samo nekoliko minuta hoda od plaže (250 m), u mirnoj i poželjnoj četvrti Borik ("Borova šuma") s obiteljskim i kućama za odmor te puno zelenila.

Kuća za odmor A4+1 pogodna je za 4 do 5 osoba. To je polovica dvojne kuće s posebnim ulazom. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s izvlačivim kaučem na razvlačenje, blagovaonica, potpuno opremljena kuhinjska niša (uklj. Hladnjak s odvojenim zamrzivačem, perilica posuđa, keramička ploča s 4 grijaće ploče, mikrovalna pećnica, aparat za kavu, kuhalo za vodu, toster, posuđe za kuhanje i jelo, kuhinjske krpe itd.), gostinjski WC i velika terasa s vrtnim namještajem i suncobranima s izravnim pristupom vrtu. Na katu se nalaze dvije dvokrevetne sobe, svaka s krevetom 160 × 200 cm, kupaonica s prozorom (kada s tušem, WC, umivaonik) te veliki balkon. WiFi internet
Flat-screen SAT TV
Klima uređaj
Perilica posuđa
Drvena peć u dnevnom boravku
Korištenje perilice rublja (u podrumu)
Kućni ljubimci po dogovoru – Dodatni trošak 10 eura po danu

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
balkon balkon
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 0.25 kilometar

Mogućnost kupovine 0.15 kilometar

Restoran 0.15 kilometar

Centar grada/mjesta 2.5 kilometar

Autobus 0.15 kilometar

Zračna luka 30 kilometar

Kolodvor 15 kilometar

Izlaz s autoceste 15 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Naša kuća se nalazi u Boriku, jednom od preferiranih dijelova Rovinja s obiteljskim kućama i kućama za odmor te puno šume. Dnevna opskrba osigurana je supermarketom udaljenim 150 metara te štandom s voćem i povrćem. Seljačka tržnica (svakodnevno), ribarnica, kao i ostale trgovine i supermarketi nalaze se u centru grada. Više restorana nalazi se na pješačkoj udaljenosti od naše kuće, kao i na plaži. Stari grad Rovinja udaljen je 2,5 km i lako je dostupan za otprilike 10 minuta vožnje biciklom. 5 minuta automobilom, odnosno 10-15 minuta biciklom ili 25-30 minuta pješice uz slikovitu obalu.

Plaža Val de Lesso lako je dostupna pješice za nekoliko minuta, bilo šumskom stazom kroz mjesto. Okružena je borovima koji pružaju hlad tijekom ljetnih vrućina. Pogled na stari grad i otok Figarola je veličanstven. Obično je šljunčana i kamenita plaža s udobnim pristupom vodi, što je vrlo prikladno za djecu. Plaža je novo opremljena tuševima i svlačionicama te dječjim igralištem u hladu starih borova. Postoji plažni bar s live glazbom navečer, poznati restoran Blue i nekoliko snack barova. Dio plaže posebno je označen kao plaža za pse, gdje je kupanje s psima dozvoljeno. Na samo nekoliko minuta hoda nalazi se Family Hotel Amarin sa svojim prekrasno uređenim vrtovima i igralištima, sportskim aktivnostima, najmom čamaca, najmom bicikala i još mnogo toga.

Na istoj parceli se također nalaze naš apartman s dvije sobe A2+2 (2-4 osobe) i studio S2 (2 osobe).


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 09:00
Akontacija: 20 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

U cijenu najma uključeni su svi dodatni troškovi (voda, struja, WiFi internet, klima uređaj i dr.), posteljina i ručnici koji se mijenjaju jednom tjedno, kao i boravišna pristojba te naknada za završno čišćenje. U kuhinji se nalaze kuhinjske krpe, spužva i sredstvo za pranje posuđa.

Uvjeti poništenja:

Pri rezervaciji molimo uplatu akontacije u iznosu od 20% dogovorene cijene, koja se plaća u roku od 7 dana na naš bankovni račun. Akontacija nije povratna. U slučaju otkazivanja, ako je moguće, ponudit ćemo vam zamjenski termin (i sljedeće godine). Preporučuje se sklopiti osiguranje od otkaza putovanja kako biste se zaštitili od troškova otkazivanja. Preostali iznos plaća se po dolasku u gotovini.


ostale informacije:

Cijene smještaja variraju ovisno o sezoni - kuća za odmor A4+1 od 80 do 170 eura, apartman A2+2 od 60 do 120 eura, studio S2 od 45 do 68 eura. Cijena najma po danu i jedinici uključuje sve dodatne troškove vezane uz korištenje (struja, klima, WiFi, itd.), tjedno mijenjanje posteljine i ručnika, plus završno čišćenje 50 eura za A4+1, 40 eura za A2+2, 30 eura za S2 (jednokratno plaćanje).


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 30.01.2026


Apartman za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

gospođa V. Samsa

gospođa V. Samsa

Dobrodošli u obitelj Samsa! Uvijek se trudimo učiniti sve kako biste mogli uživati u svom odmoru u našem prekrasnom Rovinju. Tečno govorim njemački i rado ću odgovoriti na sva vaša pitanja. Kao iznajmljivači, uvijek smo se trudili osigurati čistoću i higijenu u našoj kući. Naravno, sada se pridržavamo svih uputa epidemiološke službe vezano uz korona pravila (pojačana dezinfekcija površina, kuhanje posteljine i sl.).

Domaćica od: 11.02.2012

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 12h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, talijanski, hrvatski

Broj objekta: 47173

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

00385(0) 0994022490

00385(0) 0994022490

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 47173

Posljednje ažuriranje: 29.03.2026

Oglas je online od: 14 godina, 1 mjesec

URL: https://www.resido.hr/47173.htm

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat