Omiljeno gostima
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
17 puta dodano listi želja
Već više od 2 godine online
Omiljeno gostima
Opis
Dobrodošli u potpuno novu Villu Meri, vašu savršenu kuću za odmor smještenu u prekrasnom gradu Puli. Ova luksuzna vila ima prostranih 150 četvornih metara stambenog prostora i može udobno primiti do 6 gostiju. Sa 3 spavaće sobe i 4 kupaonice, idealno je mjesto za obiteljski odmor ili bijeg s prijateljima.
Villa Maria dizajnirana je imajući na umu vašu udobnost. Svaka spavaća soba opremljena je klima uređajem i udobnom posteljinom koja osigurava dobar san nakon dana istraživanja grada. Kupaonice su moderne i elegantne, a svaka je opremljena sušilom za kosu radi vaše udobnosti.
Potpuno opremljena kuhinja vile ima perilicu posuđa, kuhalo za vodu i aparat za kavu, što pripremu obroka čini jednostavnom. Otvoreni dnevni boravak je prostran i primamljiv, s pogledom na more i Nacionalni park Brijuni.
Izađite van i naići ćete na prekrasan bazen koji vas poziva da se osvježite pod azurnim nebom. Bazen je okružen udobnim ležaljkama i vanjskim namještajem, savršenim za opuštanje uz dobru knjigu ili uživanje u koktelu. Vila također ima prostor za roštilj, idealan za objedovanje na otvorenom u toplim ljetnim večerima.
Vila je smještena u ljetovalištu, nudeći miran bijeg od užurbanosti gradskog života. Okolni krajolik je slikovit, s prekrasnim biljkama i cvijećem koje dodaje dašak prirode urbanom dizajnu imanja.
Villa Maria je objekt za nepušače, čime se osigurava čisto i svježe okruženje za sve goste. Interijer vile je moderan, sa suvremenim namještajem i ukusnim dekorom koji stvaraju gostoljubivu i ugodnu atmosferu.
Rezervirajte svoj boravak u Villi Meri još danas i doživite savršen spoj luksuza i udobnosti. Radujemo se što ćemo vam poželjeti dobrodošlicu u vaš dom daleko od doma.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.6 kilometar
0.6 kilometar
Skijaška uspinjača 10 kilometar
10 kilometar
Mogućnost kupovine 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Restoran 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Centar grada/mjesta 0.9 kilometar
0.9 kilometar
Autobus 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Zračna luka 10 kilometar
10 kilometar
Kolodvor 5 kilometar
5 kilometar
Izlaz s autoceste 5 kilometar
5 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Povijesni hrvatski grad poznat po zadivljujućem rimskom amfiteatru.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 400 € |
Mogućnosti Plaćanja:
Prijenos
Uvjeti poništenja:
Besplatno otkazivanje moguće do 20 dana prije datuma dolaska.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 13.03.2026
5 evaluacije
Ukupna ocjena
srpanj 2025
Mireille G. iz/od Hannuit België
Fantastische accommodatie!
Zeer propere, rustige en goedgelegen accommodatie in het mooie Pula.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor
lipanj 2025
Marco H. iz/od Kirchdorf im Wald
Top smještaj
Bili smo vrlo zadovoljni našim boravkom u kući za odmor u Hrvatskoj. Lokacija je savršena, samo 500 metara od plaže – idealno za opuštajući odmor. Oprema je vrhunska, a lijepi bazen s mjehurićima nam se posebno svidio. Mali prijedlog za poboljšanje bio bi da bi moglo biti više pribora i posuđa kako bi boravak bio još ugodniji. Ukupno smo imali sjajno vrijeme i definitivno bismo preporučili kuću za odmor!
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor na plaži
svibanj 2025
Hilde M. iz/od Pellenberg
heel fijn verblijf gehad
Zeker een aanrader! Fantastische villa.
Alles aanwezig en heel proper.
Zee en strand 1.3 km van de villa, maar wel zichtbaar van op het terras.
rujan 2024
Marco und Astrid S. iz/od Schweiz
Apsolutno sjajan odmor
Proveli smo sjajan tjedan odmora u Villi Meri. Smještaj nije imao nikakvih nedostataka. Savršeni sadržaji, predivan bazen! Možemo 100% preporučiti ovu lokaciju! Vrlo ljubazan i uslužan domaćin.
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor
Odgovor iznajmljivača gospodin C. Ilic:
Dear Marko & Astrid,
Thanks for your comment and relation to the house as your own.
All the best .
Villa Meri team.
svibanj 2024
Astrid K. iz/od Vogtareuth
Kuća koja ne ostavlja želje neispunjene
Bili smo u kući nas četvero plus pas tjedan dana. Svi smo se osjećali izuzetno ugodno od prvog trenutka. Prekrasna kuća bez ograničenja! Kuća jednostavno nudi sve što možete zamisliti. Potpuno opremljena kuhinja, prekrasne kupaonice, prostrane spavaće sobe i prekrasan veliki dnevni boravak. Bazen je jednostavno san (s hidromasažnom klupom) u bazenu! Čak je osiguran i zabavni sadržaj. Postoji pikado i multifunkcijski stol s nogometom, mini biliardom i drugim igrama. S gornje terase čak se vidi more. Iz kuće možete preko staze doći do plaže oko 700m. Naravno, to možete učiniti i autom. Plaža je prekrasno uređena. Ondje je odmah i plaža za pse. Vlasnik Marco, njegova supruga i gospodin Ilić su vrlo ljubazni i odmah su tu ako imate pitanje. Hvala vam na lijepom iznenađenju koje nas je čekalo u kući ?. Hvala vam na lijepom vremenu koje smo proveli u vašoj kući.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor na plaži
kontakt
Tvrtka IBB
gospodin C. Ilic
Moje ime je Čedomir Ilić. Ako ste odabrali jedan od smještaja za svoj odmor, rado ću vas upoznati sa svim zanimljivim mjestima, plažama, restoranima itd. u našim krajevima.
Domaćin od: 22.10.2021
kvota reagiranja: 90%
vrijeme reagiranja: ispod 1h
Jezici za kontakt: engleski, talijanski, hrvatski
vrijeme servisa za klijente: po.-ne. 08:00-23:00
Broj objekta: 472130
Dalji smještaji od gospodin C. Ilic
Fažana, Istra, Hrvatska
Pula, Istra, Hrvatska
Marcana, Istra, Hrvatska
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Pula, Istra, Hrvatska
Pula, Istra, Hrvatska
Pula, Istra, Hrvatska
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Hrvatskoj
Kuće i apartmani za odmor u Istri
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 472130
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 2 godine
URL: https://www.resido.hr/472130.htm
«Potpuno nova villa Meri s bazenom» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 5 danih recenzija evaluacije.