Ferienhaus Deluxe Villa Marta
2 puta dodano listi želja
Već više od 1 godina online
Opis
Nudimo vam samostojeću kuću s oko 110 kvadratnih metara stambenog prostora i veličinom parcele od 1000 kvadratnih metara, 2 dvokrevetne spavaće sobe, 2 kupaonice s prirodnim svjetlom i tuševima, kuhinju, dnevni boravak s prostorom za jelo i pogledom na more, veliku natkrivenu terasu i privatni bazen.
Na parceli se nalazi natkriveni parkirni prostor zasjenjen drvećem iza zaključavajućih rolo vrata. Od tamo se preko 9 stepenica dolazi do razine bazena. Područje bazena je vrlo mirno i okruženo mediteranskim vrtom. Bazen je veličine 10x5m i dubine vode od 1,4m do 2,4m. Uz udoban prostor za sjedenje, tu su i ležaljke za sunčanje te mogućnost tuširanja.
S terase bazena dolazi se do gornjeg dijela zemljišta preko 21 stupnja. Tamo se s desne strane nalazi terasa s sjedećim mjestima, a s lijeve strane ulaz u Villu Marta.
Iza Ville Marte nalazi se prirodni rezervat s borovom šumicom. Suvremena kuhinjska linija nudi vam svu udobnost. Staklokeramička ploča za kuhanje, pećnica, perilica suđa, kombinirani hladnjak i zamrzivač.
Opremljena dovoljnom količinom posuđa, pribora za jelo, čaša, lonaca i tava,
naravno, na raspolaganju su vam i aparat za kavu, kuhalo za vodu, toster, štapni mikser.
Iz kuhinje ulazite u dnevni boravak i blagovaonicu. S vaše desne strane je
rustikalni blagovaonski stol i odmah ispred vas dnevni boravak s udobnim kaučem i 2 fotelje. Dnevni boravak
ima moderni TV uređaj s njemačkom SAT TV i kaminom.
Ispred dnevnog boravka nalazi se velika natkrivena terasa. S ovdje
imate prekrasan pogled na područje Las Rotas i obalnu liniju
do pristaništa u Deniji.
Iz dnevnog boravka otvara se lijevo mali hodnik do dvije spavaće sobe,
obje s ugradbenim ormarima, jedna s bračnim krevetom 160 x 200 cm, druga spavaća soba s krevetom 150 x 190 cm. Glavna spavaća soba ima kupaonicu en suite s tušem u razini poda, WC-om i umivaonikom.
U drugoj spavaćoj sobi nalazi se dodatni TV uređaj s njemačkim SAT TV. Uz tu spavaću sobu nalazi se još jedna kupaonica s tušem u razini poda, WC-om i umivaonikom.
Oprema
U prizemlju kuće sa strane nalazi se mala ostava s perilicom rublja.
Tu se također nalaze usisavač, oprema za čišćenje, glačalo i daska za glačanje. Snažan klima uređaj s funkcijom grijanja u dnevnoj i blagovaonskoj zoni.
Obje kupaonice su opremljene električnim grijačima.
Topla voda se proizvodi pomoću velikog električnog bojlera.
Spavaće sobe imaju prozorske kapke koji se mogu potpuno zamračiti.
Broj licence ili registracije: ESFCNT00000305500055350300000000000000000000000000003 / ESFCTU00000305500017886700000000000000000VT-487463-A1
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za pse i kućne ljubimce
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 6 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.9 kilometar
0.9 kilometar
Mogućnost kupovine 3.7 kilometar
3.7 kilometar
Restoran 0.9 kilometar
0.9 kilometar
Centar grada/mjesta 4 kilometar
4 kilometar
Autobus 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Zračna luka 95 kilometar
95 kilometar
Kolodvor 4 kilometar
4 kilometar
Izlaz s autoceste 13 kilometar
13 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Adresa: Carrer Perseu 7, Denia
Vila Marta nalazi se na vrlo mirnoj lokaciji idealnoj za opuštajući odmor.
Do centra Denie ima otprilike 2,5 km
Do najbliže plaže ima otprilike 900 metara.
Na udaljenosti od 2 km nalaze se prvi trgovački objekti. U krugu od 1000m nalazi se nekoliko restorana direktno na plaži. Autobusna stanica s dobrom vezom do centra grada udaljena je samo 200m od kuće. Denia ima modernu županijsku bolnicu, također su dostupni i njemački liječnici i specijalisti.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
sporedni troškovi prema potrošnji
Molimo Vas imajte u vidu da mogu nastati dodatni sporedni troškovi koji zavise od potrošnje.
Ako imate pitanja s tim u vezi, molimo Vas da direktno kontaktirate najmodavca.
0,35 € po kWh
upozorenja najmodavca
| Kaucija: | 300 € |
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
Mogućnosti Plaćanja:
Prijenos
Uvjeti poništenja:
Možete odustati od putovanja u bilo kojem trenutku prije početka putovanja. Odlučujuće je da vaša izjava o odustajanju dođe do nas. Paušalna naknada za odustajanje je razmjerena kako slijedi: - do 30. dana prije početka putovanja 20% cijene najma - od 29. dana prije početka najma 80% cijene najma - od 10. dana prije početka najma 100% cijene najma.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 11.03.2026
Kuća za odmor još ne postoji evaluacija
kontakt
Tvrtka Pickel und Partner SL
gospodin M. Pickel
Mi, obitelj Pickel, živimo već 15 godina stalno u Deniji i svakodnevno uživamo u pogodnostima ove divne turističke regije. Bilo da je riječ o prekrasnoj destinaciji za odličan odmor na plaži, aktivni odmor s kitesurfingom ili golfom, ili kao ugodno mjesto za prezimljavanje, Denia nudi nešto za svaki tip turista. Rado stojimo na raspolaganju našim najmoprimcima s savjetima i djelima te dajemo korisne savjete.
Domaćin od: 25.04.2013
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 1h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski, španjolski, Portugiesisch
Broj objekta: 4747331
Dalji smještaji od gospodin M. Pickel
Denia, Costa Blanca, Valencia region
Denia, Costa Blanca, Valencia region
Denia, Costa Blanca, Valencia region
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Denia, Costa Blanca, Valencia region
Denia, Costa Blanca, Valencia region
Denia, Costa Blanca, Valencia region
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Španjolskoj
Kuće i apartmani za odmor u Valenciji i okolici
Kuće i apartmani za odmor na Costa Blanca
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 4747331
Posljednje ažuriranje: 14.03.2026
Oglas je online od: 1 godina
URL: https://www.resido.hr/4747331.htm