Natrag
Traži

Carola 3

maks.  4  Gosta/Gostiju
55m²
1 spavaća soba (+1)
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

3 puta dodano listi želja


Opis

Ferienwohnung Carola 3 – Vaše utočište u planinama!

Na 55 četvornih metara stambenog prostora apartman nudi mjesto za do 4 gosta i impresionira promišljenim rasporedom prostorija:
Očekuje vas udobna spavaća soba, odvojeni dnevni boravak sa stilskim namještajem te ugodno opremljena kuhinja s blagovaonicom koja ispunjava sve želje – od perilice posuđa preko kuhala za vodu do Nespresso aparata, sve je tu za užitak u svakom trenutku. Prostrana kupaonica s prirodnim svjetlom osigurava ugodan početak dana. Također vam je na raspolaganju mala ostava – praktična za kofere, planinarske cipele ili druge potrepštine.

Posebna atrakcija je vlastiti vrt sa sunčanom terasom, koji poziva na opuštanje i boravak na otvorenom – bilo uz jutarnju kavu ili čašu vina na večernjem suncu. Moderne pogodnosti poput internetskog ravnog televizora, besplatnog WiFi-ja, sušila za kosu i glačala naravno su vam na raspolaganju. Stan je namijenjen nepušačima i prilagođen osobama s alergijama – za potpuno bezbrižan boravak.

Bilo da želite šetati uz Isar, istraživati planinski svijet ili se jednostavno opustiti – apartman Carola 3 savršeno je polazište za vaš odmor u Mittenwaldu.

Rezervirajte sada – radujemo se vašem dolasku!
Broj licence ili registracije: Mittenwald

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba
dupli krevet (180x200 cm)
dnevna soba
kauč (130x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
nije pogodno za djecu nije pogodno za djecu
nije pogodno za invalidska kolica nije pogodno za invalidska kolica
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Jezero 2.7 kilometar

Skijaška uspinjača 2.5 kilometar

Mogućnost kupovine 0.8 kilometar

Restoran 0.8 kilometar

Centar grada/mjesta 0.8 kilometar

Autobus 0.8 kilometar

Zračna luka 21 kilometar

Kolodvor 0.8 kilometar

Izlaz s autoceste 45 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Carola 3 nalazi se na mirnoj, prirodnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju mirne zgrade sa šest stanova i pruža vam posebno ugodnu i privatnu atmosferu.
Odavde uživate u čarobnom panoramskom pogledu na Wettersteingebirge i Karwendelmassiv – priroda neposredno pred vašim vratima. Idilična okolina poziva na šetnje, planinarenje i vožnju biciklom. Posebno praktično za vlasnike pasa: Za nekoliko koraka već ste gotovo na Isaru – savršeno za šetnju sa psom ili jednostavno za opuštanje uz vodu.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
golf
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Skijanje
Snowboard vožnja
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
veslati stojeći

Smjernice

upozorenja najmodavca

Akontacija: 100 € prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 1 tjedan prije dolaska

Mogućnosti Plaćanja:

Prijenos
Gotovina

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 60 dana prije datuma dolaska.

Hrvatksi prijevod: Naplaćuje se samo naknada za obradu od 25 €, a nakon toga 80 % cijene noćenja ako se apartman ne iznajmi dalje.



Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 21.03.2026


11 evaluacije

Ukupna ocjena

5,0 od 5
4.9 Oprema
4.9 Cijena/učin
5.0 Servis
4.9 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

prosinac 2025

Sebastian D. iz/od Fronreute

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Ponovno divno

Bili smo prije 6 godina već u susjednom stanu. Opet nam se jako svidjelo. Rado ćemo se vratiti.
Krevete su udobni, za neke možda previše meki. Kuhinja je odlična.
Hvala vam na sjajnoj gostoljubivosti i opremi!

Preporučeno za: Starije osobe

Odgovor iznajmljivača obitelj S. Wurmer/Obert:

Herzlichen Dank für Ihre schöne Rückmeldung und dass Sie sich erneut für einen Aufenthalt bei uns entschieden haben – umso mehr freut es uns, dass es Ihnen wieder so gut gefallen hat.

Vielen Dank auch für den Hinweis zu den Matratzen. Die Bedürfnisse in Bezug auf die Härte sind sehr unterschiedlich, daher ist es für uns hilfreich zu wissen, wie sie wahrgenommen werden.

Schön, dass Ihnen die Küche sowie die Ausstattung gefallen haben. Genau darauf legen wir großen Wert.

Wir würden uns sehr freuen, Sie bei Gelegenheit wieder bei uns begrüßen zu dürfen.

prosinac 2025

Hubert F. iz/od Buchholz

5,0 5 5 5 5 5

Entspannung

Ruhige Lage

Odgovor iznajmljivača obitelj S. Wurmer/Obert:

Vielen Dank für Ihren Besuch und die positive Bewertung. Wir freuen uns, Sie bald wieder zu begrüßen!

rujan 2025

Conny P. iz/od Schmallenberg

4,8 5 5 5 4 5
Prikaži njemački

Vrlo lijep apartman za odmor u blizini Karwendelbahn.

Imali smo vrlo lijep tjedan u Mittenwaldu. Stan Carola 3 ima modernu opremu i stvarno lijepu kuhinju. Po lijepom vremenu može se ugodno opustiti na terasi. Ovdje nam se jako svidjelo. Vlasnica je također vrlo ljubazna i uslužna.

Odgovor iznajmljivača obitelj S. Wurmer/Obert:

Vielen Dank für Ihre schöne Rückmeldung. Es freut uns sehr, dass Ihnen die Wohnung Carola 3 sowie die Ausstattung und die Terrasse gefallen haben und Sie eine angenehme Zeit in Mittenwald verbringen konnten. Wir würden uns freuen, Sie bei Gelegenheit wieder begrüßen zu dürfen.

kolovoz 2025

Nadine K. iz/od Möckmühl

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Rado ćemo se vratiti

Lijep prostran stan s velikom sunčanom terasom. Kreveti su udobni, a čak i sofa ima stvarno dobru madrac, s mjestom za 2 osobe. Osjećali smo se odlično i rado ćemo se vratiti.

Preporučeno za: Obitelji s djecom

Odgovor iznajmljivača obitelj S. Wurmer/Obert:

Super, vielen Dank für das nette Feedback, gerne bis bald!

kolovoz 2025

Mariola T. iz/od Altenglan

5,0 5 5 5 5 5

Sehr gut

Sehr schöne Wohnung sehr sauber . Mittlerin hat sich um alles gekümmert . Es hat an nichts gefehlt .Danke

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor bez automobila, Kultura & obilasci

pokazati više

kontakt

Tvrtka Ferienhaus
obitelj S. Wurmer/Obert

obitelj S. Wurmer/Obert

Domaćin od: 17.03.2023

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 3h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

Broj objekta: 4765071

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 88233412

0049(0) 1776336410

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od obitelj S. Wurmer/Obert

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 4765071

Posljednje ažuriranje: 31.03.2026

Oglas je online od: 9 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/4765071.htm


«Carola 3» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 11 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat