Hof Volmitz B
Opis
U kući za odmor Hof Vilmnitz B doživjet ćete opuštajući obiteljski odmor na Rügenu na 140 m². Do sedam gostiju ovdje uživa u tri prostrane spavaće sobe i dvije udobne kupaonice. Vaš četveronožni prijatelj je dobrodošao – kuća je prilagođena psima. Njegovani vrt s terasom poziva na zajedničke trenutke, dok BBQ roštilj pruža savršene uvjete za ugodne večeri. Za vaš automobil na raspolaganju je vlastito parkirno mjesto, a svoje električno vozilo možete jednostavno napuniti na wallboxu. Nakon dana provedenog na moru opustite se u sauni ili uz pucketajuću vatru u kaminu. Potpuno opremljena kuhinja s pločom za kuhanje s 4 grijaće ploče, keramičkom pločom, pećnicom, mikrovalnom pećnicom, perilicom posuđa, hladnjakom, zamrzivačem, kuhalom za vodu, aparatom za kavu, tosterom i svim potrebnim posuđem ispunjava sve želje. Posteljina je dostupna, perilica rublja olakšava dulje boravke. Dječja hranilica osigurava udobnost za obitelji. WLAN i glačalo su na raspolaganju. Kuća je isključivo rezervirana za nepušače – uživajte u svom boravku u ugodnoj atmosferi.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 2 kilometar
2 kilometar
Jezero 2 kilometar
2 kilometar
Mogućnost kupovine 2 kilometar
2 kilometar
Restoran 2 kilometar
2 kilometar
Centar grada/mjesta 2 kilometar
2 kilometar
Autobus 2 kilometar
2 kilometar
Zračna luka 120 kilometar
120 kilometar
Kolodvor 10 kilometar
10 kilometar
Izlaz s autoceste 45 kilometar
45 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Apartman u Vilmnitzu na Rügenu – blizu prirode, Baltičkog mora i znamenitosti.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Akontacija: | 15 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
Uvjeti poništenja:
Here is the translation into Croatian (hr): Ako najmoprimac otkaže (raskine) ugovor prije početka najma, a ne pronađe se zamjenski najmoprimac koji bi preuzeo ugovor pod istim uvjetima, nakon isteka 14-dnevnog roka za odustajanje, naplaćuju se sljedeći proporcionalni troškovi kao naknada za odustajanje: do 61 dan prije početka najma: 25 % dogovorene cijene od 60 do 35 dana prije početka najma: 50 % dogovorene cijene od 34 do 7 dana prije početka najma: 75 % dogovorene cijene 6 dana prije početka najma: 95 % dogovorene cijene Preporučujemo da ugovorite osiguranje od otkaza putovanja.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 09.03.2026
Kuća za odmor još ne postoji evaluacija
kontakt
Tvrtka Dr. Sabine und Volker Mucha GbR
gospodin V. Mucha
Godine 2003 prijatelji su nam preporučili Rügen. Još istog ljeta proveli smo prekrasan odmor na otoku i brzo postali obožavatelji Rügena. Od 2005. iznajmljujemo tri kuće za odmor Landhaus Goor, a od 2018. dvije kuće za odmor Hof Vilmnitz, smještene u lijepom Vilmnitzu na Boddenu u jugoistočnom Rügenu. Kad god možemo, napuštamo naš rodni grad Wuppertal kako bismo s obitelji i psom posjetili otok.
Domaćin od: 19.03.2010
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 12h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski
Broj objekta: 4804929
Dalji smještaji od gospodin V. Mucha
Vilmnitz, Rügen, Baltic Sea
Vilmnitz, Rügen, Baltic Sea
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Lauterbach, Rügen, Baltic Sea
Lauterbach, Rügen, Baltic Sea
Zudar, Rügen South, Rügen
ostale informacije
privatna web stranica:
Hof Volmitz B
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Broj objekta: 4804929
Posljednje ažuriranje: 09.03.2026
Oglas je online od: 2 mjeseca
URL: https://www.resido.hr/4804929.htm