Prijava
Ferienwohnung Heide 1
Opis
Dobrodošli u apartman Heide 1 – vaš privremeni dom u Walsrodeu, usred jedinstvene Lüneburške Heide. Ovaj stan od 68 m² nudi prostor za do 4 gosta i idealan je za obitelji, parove ili poslovne putnike koji traže udobnost i mir. Dvije odvojene spavaće sobe osiguravaju miran san, dok je moderna kupaonica opremljena tušem i sušilom za kosu.
Prostrani dnevni boravak svake večeri poziva na opuštanje – savršeno nakon dana punog istraživanja. Otvorena kuhinja opremljena je kuhinjskom linijom, perilicom posuđa, mikrovalnom pećnicom, kuhalom za vodu, tosterom i aparatom za kavu, tako da se možete udobno sami opskrbiti. Svježa posteljina i ručnici su naravno osigurani.
Ravni TV pruža zabavu, a zahvaljujući mirnoj lokaciji uživate u ugodnoj atmosferi koja je posebno pogodna za alergičare. Stan je namijenjen isključivo nepušačima i nudi nizak alergijski potencijal. Također je izvrsno prikladna za duže boravke i montere.
Stilno uređenje i s ljubavlju odabrani detalji stvaraju ugodnu atmosferu. Opustite se na balkonu ili uživajte u suncu na terasi. Ovdje ćete pronaći idealnu polaznu točku za izlete u Heide i opuštajuće dane u njegovanom okruženju.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 7 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Mogućnost kupovine 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Restoran 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Autobus 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Zračna luka 55 kilometar
55 kilometar
Kolodvor 8 kilometar
8 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Apartman u Walsrodeu: Doživite prirodu, otkrijte Heide, uživajte u čistom odmoru! Samo 5 minuta od Vogelpark Walsrode, 25 minuta do Heidepark Soltau i Serengeti Parka. Stan je prikladan za alergičare. Smještaj je prilagođen nepušačima. Bomlitzer Waldbad, koji je otvoren od svibnja do rujna, udaljen je 10 minuta hoda od smještaja i nudi vam lijepu šetnju kroz šumu. Restorani i trgovine nalaze se u blizini.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 11:00 |
| Akontacija: | 25 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 2 tjedna prije dolaska |
Mogućnosti Plaćanja:
Kreditna Kartica
PayPal
Uvjeti poništenja:
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 23.07.2026
Apartman za odmor još ne postoji evaluacija
kontakt
gospodin �. Sentürk
Mi smo strastveni iznajmljivači s ljubavlju prema detaljima.
Domaćin od: 06.06.2026
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 4836658
Dalji smještaji od gospodin �. Sentürk
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Walsrode, Lüneburger Heide, Donja Saska
Walsrode, Lüneburger Heide, Donja Saska
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Donja Saska
Ideje za odmor: Odmor bez zapreka
Broj objekta: 4836658
Posljednje ažuriranje: 24.07.2026
Oglas je online od: 1 mjesec
URL: https://www.resido.hr/4836658.htm