100% Preporuka
24 puta dodano listi želja
Već više od 12 godina online
Opis
Novo renovirana Veličanstveni stan na desetom i najvišem katu Ster stan.
Smješten na sjevero zapadnom dijelu zgrade
Iz tog stana i sa balkona imate prekrasan pogled na Sjevernom moru, dine i ugodnom bulevara Egmond aan Zee.
Stan je posebno pogodan za 2 do 3 osobe. Ins spavaća soba ima dva Einpersonsbetten.
Ausserdaem nalazi se kauč na razvlačenje u dnevnom boravku
Možete uzeti svoj laptop, jer je i bežični internet (Wi-Fi) dostupan je iz koje možete iskoristiti slobodan.
Mogućnost spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnost spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Mogućnost kupovine 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Restoran 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Centar grada/mjesta 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Autobus 0.05 kilometar
0.05 kilometar
Zračna luka 52 kilometar
52 kilometar
Kolodvor 9 kilometar
9 kilometar
Izlaz s autoceste 9 kilometar
9 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Stan Izgled: kupaonica s velikom tuš kabinom, umivaonikom i WC-om. Dnevni boravak (25m²), kuhinja (6m²), šarmantan spavaća soba (14m²) s dva kreveta za jednu osobu.
U dnevnom boravku se nalazi i udoban kauč na razvlačenje.
Sljedeće stoji na raspolaganju: perilica suđa, indukcije štednjak, konvekcija pećnica / mikrovalna, (kabel) TV mt 6 njemački kanali, radio / CD / DVD player. Bežični internet priključak (Wi-Fi). perilica za rublje
Iznajmljujemo tijekom cijele godine. U načelu, za vikend, od ponedjeljka do petka ili cijelih tjedana (ljeti samo cijele tjedana).
Možete koristiti privatnu garažu ispod zgrade. Također možete bicikli pod napomenu siguran. U svako doba godine možete provesti ugodan vikend ili tjedan dana odmora u našem ugodnom mjestu. Egmond aan Zee ima velike šume, dine i Heath područja i najljepša plaža u Nizozemskoj. Jedinstven prostor za prirodu, raj za sunčati! Egmond je prije svega jako lijepo selo za svoj oporavak.
U blizini se nalaze kulturne gradovi Alkmaar, Haarlem i Amsterdam.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 25 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 6 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| krajnje čišćenje: 100€ jednokratno domaće životinje: 5€ po kućnom ljubimcu za jednu noć dodatne osobe: 5€ na noć po osobi Boravišna pristojba: 2,7€ na noć po osobi posteljina: 16€ po komadu (max. 10) ručnici: 13€ po komadu (max. 10) krevet za bebu: 7,5€ po komadu (max. 2) dječja stolica: 7,5€ po komadu (max. 2) |
ostale informacije:
#######################
! ! PAŽNJA ! !
Renovacijski radovi Sterflat 2026
Godine 2026. na Sterflatu će se izvoditi renovacijski radovi na balkonima, galerijama i zidovima. Tijekom tog razdoblja može doći do raznih smetnji za sve smještajne jedinice.
Radovi će se izvoditi po dijelovima i katovima, s balkon strane neće biti postavljena skela. Izvođenje ovisi o vremenskim i vjetrovnim uvjetima i odvija se radnim danima između 08:00 i cca. 16:30 sati, navečer i vikendom se ne radi.
Rezervacija ostaje moguća. Rentals Egmond pravovremeno i ciljano obavještava goste i, ako je potrebno, poduzet će odgovarajuće mjere.
#######################
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 15.03.2026
108 evaluacije
Ukupna ocjena
Martin
peter ewers
kontakt
Tvrtka Rentals Egmond
tvrtka T. Rentals Egmond
Mi smo timski iznajmljivanje Egmonda. Iznajmljujemo mnoge iznajmljivače za odmor u Egmond aan Zee i mnogima s pogledom na more na bulevar. To radimo već nekoliko godina s puno radosti i osjećaja za uslugu, udobnost i osobnu bliskost našim gostima. Unosi u našu knjigu gostiju pokazuju da su gosti uvijek vrlo zadovoljni, a apartmani su pogodni za sve vrste odmora. Činjenica da nudimo apartmane u različitim rasponima cijena, možemo doći do široke publike. Ako imate bilo kakvih pitanja, kontaktirajte nas putem e-maila ili telefona Vidimo se u Egmond aan Zee! Team Rentals Egmond Egmond aan Zee tel. +31 72 88 88 330
Domaćin od: 11.06.2009
Jezici za kontakt: njemački, engleski, nizozemski, Englisch
vrijeme servisa za klijente: po.-pe. 09:00-17:00; su. 09:00-16:00
Broj objekta: 55353
Dalji smještaji od tvrtka T. Rentals Egmond
Egmond aan Zee, Holandija, Evropa
Egmond aan Zee, Holandija, Evropa
Egmond aan Zee, Holandija, Evropa
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Egmond aan Zee, Holandija, Evropa
Egmond aan Zee, Holandija, Evropa
Egmond aan Zee, Holandija, Evropa
ostale informacije
privatna web stranica:
Stan Sterflat 259 **** +
Kuće i apartmani za odmor u Nizozemskoj
Ideje za odmor: Odmor s psom
Broj objekta: 55353
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 12 godina, 11 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/55353.htm
«Stan Sterflat 259 **** +» je dobio ocjenu gosta 4.4 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 108 danih recenzija evaluacije.