Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
74 puta dodano listi želja
Već više od 12 godina online
Opis
Naš apartman na farmi Ecksoll () ima oko 55 četvornih metara i pogodan je za do 4 osobe! Nalazi se u prizemlju dvorišne kuće i ima kuhinju, dvije spavaće sobe s bračnim krevetima, 1x krevet na kat (0,90 x 1,90), kupaonicu s tušem i drugi wc. Na upit ćemo vam rado besplatno osigurati dječji krevetić i dječju stolicu!
Kuhinje su opremljene štednjakom s pećnicom, tosterom, hladnjakom, mikrovalnom pećnicom, aparatom za kavu, kuhalom za vodu i pripadajućim posuđem. Sve spavaće sobe su opremljene bračnim krevetima, ormarom, noćnim ormarićima i lampama. Imamo knjige, romane i mnogo igara za sve naše goste, mlade i stare, ako ih vrijeme ne izmami van.
Hof Ecksoll ima 1 dvokrevetnu sobu (m²) s bračnim krevetom, ormarom, prostorom za sjedenje, satelitskom TV i kupaonicom. Naravno, tu je i obilje vrtnog namještaja na travnjaku za sunčanje i terasi na kojem se možete zadržati. Nadalje, za vas smo postavili veliku kuhinju, blagovaonicu i dnevnu sobu sa stereo sustavom, TV-om, radnim stolom i otvorenim kaminom, tako da možete zaista uživati u svom kratkom odmoru kod nas
Biciklisti su ovdje vrlo dobrodošli.
Naša farma nalazi se izravno na biciklističkoj stazi Baltičke obale (D-ruta 2)
- Savjeti pri dolasku i odlasku
- Vlastite bicikle
- Pružanje važnih rezervnih dijelova za bicikle
- Sušionica rublja, perilica rublja
Radujemo se vašem posjetu!
Za više informacija pogledajte
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 3 kilometar
3 kilometar
Jezero 3 kilometar
3 kilometar
Mogućnost kupovine 5 kilometar
5 kilometar
Restoran 1 kilometar
1 kilometar
Autobus 1 kilometar
1 kilometar
Zračna luka 120 kilometar
120 kilometar
Kolodvor 25 kilometar
25 kilometar
Izlaz s autoceste 25 kilometar
25 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Schleswig-Holstein,
Schleswig-Holstein ima oko 2,7 milijuna stanovnika, koji žive mirno i kontemplativno na površini od km². km² od toga su poljoprivredna zemljišta. Otoci i obalna područja (Sjeverno more 468 km/Baltičko more 402 km) odredišta su za odmor. Najviša kota je 167 m (odmah iza ugla) nadmorske visine, najniže točke na kopnu su 3,5 m ispod razine mora, ravnica. Schleswig Holstein je podijeljen na 11 okruga i 4 gradska okruga s najmanje 1127 okružnih gradova i općina.
Dvorac Panker sa svojim povijesnim ambijentom i posebnim trgovinama, galerijama, restoranima i svjetski poznatom pasminom Trakhehner udaljen je samo oko 1,5 km. Toranj za promatranje "Hessenstein", koji se nalazi na 128 m visokom Pilsbergu, popularno je odredište. Nakon što se popnete uz 111 stepenica, bit ćete kraljevski nagrađeni fantastičnim pogledom od Kiela do Danske!
U susjednoj općini Behrensdorf, znamenitost, svjetionik "Neuland", diže se visoko u nebo! Izgrađen je 1918. godine i visok je nevjerojatnih 40 metara! U srpnju i kolovozu ima nekoliko dana za posjetitelje!
Mala lučica "Lippe" sanjivo leži na Hohwachtovoj prirodnoj plaži i plaži za pse; s druge strane ulaza u luku počinje nudistička plaža! S izravnom vezom s velikim unutarnjim jezerom, luka je raj za ribolovce i morske orlove!
Lütjenburg je udaljen oko 4 km, tu su supermarketi, ljekarne, doktori, drogerije, restorani i sve što jednom malom gradu treba! Tjedno tržište je svake srijede + subote od do
Srednjovjekovni dvorac na brežuljku nalazi se ispred vrata Lütjenburga. Vikinzi, žongleri, vitezovi, gospodari dvoraca, plemenite dame i tržni trgovci sastaju se nekoliko puta godišnje i tvore živopisno selo s čak 100 šatora. Hof Ecksoll () pripada općini Panker, koja leži u podnožju poznatog Pilsberga sa svojom srednjovjekovnom osmatračnicom - Hessenstein, koja pripada dvorcu Panker. Nudimo vam odmor i opuštanje u bilo koje doba godine u našim udobnim apartmanima i sobama, usred raznolikog prirodnog krajolika "Ostholsteiner Hügelland" na Baltičkom moru.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
dodatne informacije o cijeni najma:
| - Apartman cca 55 m2 / do 5 osoba. 1. noćenje 83 € (uklj.) €48 za svako dodatno noćenje - Apartman cca 55 m2 / 2 - 3 osobe. 1. noćenje 80 € (uklj.) 45 € za svako dodatno noćenje -Dvokrevetna soba / 2 osobe 40 € po noćenju (uklj.) - Sve cijene uključuju posteljinu i ručnike! - Doručak je 5,50€ po osobi. - Za svog psa plaćate dodatnih 5 € po noćenju. |
Raspoloživost
Plan zauzeća nije na raspolaganju. Molimo Vas pošaljite upit slobodnih perioda direktno najmodavcu.
3 evaluacije
Ukupna ocjena
rujan 2020
E. O. iz/od Moordiek
Velika pauza
Svijetao, čist stan. Lijepe šetnje sa psom. Nedaleko od Baltičkog mora, bez problema doći automobilom do svih okolnih plaža.
Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem
svibanj 2020
Rüdiger C. iz/od Itzehoe
Prekrasan odmor
Imali smo veliki, prekrasan, čist apartman sa svime što vam je potrebno. Nevjerojatno lijep, topao stanodavac. Djeca (7 + 11) su se zabavljala vozeći se po dvorištu uz logorsku vatru i traktor. Dugo smo šetali prekrasnim krajolikom Baltičkog mora. Sveukupno prekrasan odmor.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom
srpanj 2016
Michaela W. iz/od Sollingen
Nie wieder
Nismo bili zadovoljni, bilo je prljavo. Stan je bio potpuno zadimljen, Namještaj je bio star i prljav, Smrdjelo je. Također je trebao biti dostupan dječji igralište ili igračke, ništa nije bilo, niti igralište, niti čak pješčanik. Bilo je navedeno da se dostavlja kruh svako jutro. To nam čak nije ni ponuđeno. Za obitelji s djecom, ne preporučujemo. Bilo je jednostavno užasno. Nikada više. Ne hvala.
Preporučeno za: Obitelji s djecom
Odgovor iznajmljivača gospodin H. Asbahr:
Wenn man bei der Anreise schon schlechte Laune hat und sich mit dem Vermieter erzürnt, ist es besser man fährt weiter
kontakt
gospodin H. Asbahr
Domaćin od: 23.07.2013
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 57345
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Panker, Kieler Bucht, Baltic Sea
Behrensdorf, Kieler Bucht, Baltic Sea
Panker, Kieler Bucht, Baltic Sea
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Schleswig-Holstein
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Broj objekta: 57345
Posljednje ažuriranje: 17.03.2026
Oglas je online od: 12 godina, 7 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/57345.htm
«Hof Ecksoll » je dobio ocjenu gosta 3.7 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.