Natrag
Traži

Haus Laacher See

maks.  4  Gosta/Gostiju
65m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
Besplatno otkazivanje
2 Gosta/Gostiju



20 puta dodano listi želja

Već više od 12 godina online


Opis

Na mirnoj, ali centralnoj lokaciji. Priključak na autocestu (A61) udaljen je oko 2 km. Doline Rajne, Ahr i Moselle udaljene su nekoliko minuta vožnje automobilom.



Vrlo lijep apartman nudi veliki dnevni boravak i kuhinju s izlazom na terasu, veliku spavaću sobu i kupaonicu s kutnom kadom i okruglim staklenim tušem.



U spavaćoj sobi se nalazi bračni krevet, au dnevnom boravku kauč na razvlačenje. Po potrebi se u prostranom dnevnom boravku uz kauč na razvlačenje može postaviti i dodatni ležaj.



Stan/kuhinja je opremljena svime što vam srce poželi. U dnevnom boravku nalazi se LED TV.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
kauč
jednokrevetna

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Dječji krevetić Dječji krevetić
Mjesto za parkiranje Mjesto za parkiranje
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Jezero 2.8 kilometar

Mogućnost kupovine 4 kilometar

Restoran 3.7 kilometar

Centar grada/mjesta 0.3 kilometar

Autobus 0.5 kilometar

Zračna luka 60 kilometar

Kolodvor 12 kilometar

Izlaz s autoceste 2 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

A61, AS Wehr, slijedite putokaze za WEHR dok se ne pojavi GLEES. U Gleesu na prometnom otočju skrenite lijevo u ulicu "Schäferei", zatim 2. ulicom malo desno u "Zisser Berg" i ponovno 2. ulicom desno. Pratite cestu i skrenite desno do "House number 21" Grad Glees ima oko 600 stanovnika. To uključuje četvrt Maria Laach s poznatim benediktinskim samostanom koji se nalazi neposredno na jezeru Laach.



Otkrijte znamenitosti istočnog Eifela u parku vulkana Brohltal / Laacher See. Prekrasan krajolik poziva vas na svoje dobro označene pješačke staze i geostaze na fantastične šetnje ili živahne biciklističke ture kroz fascinantan svijet vulkana.



Eifel nudi prepoznatljivo bogatstvo oblika: stošce pepeljare, maare ili stare kamenolome bazaltne lave iz rimskog doba i mnoge druge atrakcije. Ima toliko toga za učiniti za mlade i stare u Vulkanparku Brohltal / Laacher See svi su sretni!!!



Obližnja gornja srednja dolina Rajne nudi toliko bogatstvo znamenitosti, prirodnih znamenitosti i atrakcija da je teško odrediti plan puta, posebno za kraći boravak. Posjetitelji područja svjetske baštine mogli su, primjerice, prošetati stopama vitezova, razgledati prirodne rezervate ili slijediti vino.



Doživite čistu Moselle romantiku u gradovima od Perla do Koblenza. Nije važno uživate li u veličanstvenom pogledu na grad Trier visoko sa svjetski poznatih "Crnih vrata", Porta Nigra, ili istražujete odaje povijesnog Reichsburga u Cochemu ili Dreigiebelhaus u Krövu, postoji puno toga za učiniti u svim mjestima na Moselle diviti se i iskustvo. Dopustite da vas iznenadi i očara poseban štih koji izvire iz Mosellea.



Stranice jedne od najljepših bočnih dolina Rajne, doline Ahr, protežu se od blagih zelenih brežuljaka do surovih, bizarnih stijena. Jedinstveni prirodni krajolik na Ahru nadahnjuje mlade i mlade u srcu. Ostanite na jednom od mnogih spektakularnih vidikovaca i uživajte u pogledu na Ahr. Otkrijte bogatu floru i faunu krajolika Ahr, uključujući rijetke životinjske vrste kao što su vodomar ili zmija kockasta.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Jedrenje
Ronjenje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 25 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Do 2 osobe svaki:

1. noć 80,00 € / noć

od 2 noći 70,00 € / noć

od 3 noći 60,00 € / noć



svaka dodatna osoba 10,00 € / noć

Djeca do 5 godina besplatno / do 12 godina 50%



Moguća matura od 7 i više noćenja na zahtjev.



U cijenu je uključena posteljina, ručnici i ručnici.



Za boravak kraći od 7 dana naplaćuje se naknada za čišćenje apartmana (bez čajne kuhinje) u iznosu od 50,00 €.

Uvjeti poništenja:

Besplatno otkazivanje moguće do 30 dana prije datuma dolaska.

Polog od 25% prilikom rezervacije, ostatak plaćanja na licu mjesta.


ostale informacije:

Oprema kuhinje: perilica posuđa, štednjak s konvektomatskom pećnicom, mikrovalna pećnica, hladnjak sa zamrzivačem, aparat za kavu, kuhalo za vodu, toster,

Opremljenost terase: vrtna garnitura za sjedenje i roštilj

Oprema kupaonice: sušilo za kosu


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 26.02.2026


Kuća za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

gospođa G. Heuft

gospođa G. Heuft

Domaćica od: 16.08.2013

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 12h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

Broj objekta: 57707

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 2636979838

0049(0) 15255958365

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Broj objekta: 57707

Posljednje ažuriranje: 15.03.2026

Oglas je online od: 12 godina, 6 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/57707.htm

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat