Natrag
Traži

ljetna kuća

maks.  4  Gosta/Gostiju
50m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



66 puta dodano listi želja

Već više od 12 godina online


Opis

Kuća za odmor "Sommerhaus" nalazi se u Smålandu, daleko od cesta, buke i stresa. Ovdje ćete pronaći opuštanje i mir. Napunite baterije, duboko udahnite - zrak je ovdje doista poseban. Izađite iz kuće i berite gljive ili bobice. Okolina je također pogodna za planinarenje ili biciklizam. Sauna na vodi dostupna je u svakom vremenu. I, naravno, ovdje se može i ribariti. Smuđ, štuka i grgeč, kao i mnoge druge vrste, obitavaju u ovom jezeru. Ribarska dozvola košta oko 30 € tjedno. Do kuće za odmor može se doći automobilom, a parkirno mjesto je odmah ispred kuće. U sljedećem, malom mjestu Fagerhult (oko 8 km) postoji mala trgovina. Do Oskarshamna na istočnoj obali vozi se oko 45 minuta autom, a ako želite posjetiti Kalmar, trebat će vam otprilike 1 sat. Do Vimmerbyja, rodnom mjestu Astrid Lindgren, treba oko 70 minuta vožnje autom. Kuća je pogodna za do 4 osobe (2 odrasle osobe i 2 djece). Stambeni prostor je oko 50 kvadratnih metara.
Dnevni boravak ima kut za jelo i garnituru za sjedenje. Naravno, tu je i 32-inčni ravnog ekrana televizor s satelitskim priključkom (svi njemački programi). Iz dnevnog boravka se ulazi u obje spavaće sobe.

Kuhinja, koja se nalazi pored dnevnog boravka, potpuno je opremljena s hladnjakom i zamrzivačem, tosterom, aparat za kavu, staklokeramičkim štednjakom s pećnicom, tekućom hladnom i toplom vodom, perilicom posuđa itd. Kupaonica s WC-om, tušem i umivaonikom te toplom i hladnom vodom nalazi se odmah lijevo kad se uđe u kuću.

Cijela kuća je iznutra i izvana potpuno obnovljena i renovirana te će u travnju 2025. godine zasjati u novom sjaju! Na sjeverozapadnoj strani (sunce od podneva do večeri) nalazi se velika, djelomično natkrivena terasa. Pogled se pruža prema ulazu je natkriven, a ispred kuće (prema jugu) stoji rustična drvena klupa s stolom. Jednostavan vrtni namještaj i ležaljke su dostupni.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
krevet na kat

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
sauna sauna
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 0.1 kilometar

Jezero 0.1 kilometar

Skijaška uspinjača 20 kilometar

Mogućnost kupovine 8 kilometar

Restoran 25 kilometar

Centar grada/mjesta 8 kilometar

Autobus 7 kilometar

Zračna luka 70 kilometar

Kolodvor 70 kilometar

Izlaz s autoceste 100 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

U središtu Smålanda, u južnoj Švedskoj, nalazi se mali poluotok KIANÄS. Ovdje je ljetnikovac. Otprilike 10 minuta vožnje udaljen je gradić Fagerhult (oko 70 km do gradova Oskarshamn i Växjö -. Mala privatna cesta vodi do ovog poluotoka veličine cca. 1 km2. Jezero Kiasjön okružuje poluotok. Udaljeno je cca. 200 km). ha velik., mali grad s trgovinom udaljen je samo 8 km i pripada Smålandu, jugoistočnoj Švedskoj. Najbliža benzinska postaja je u Åsedi. Nakon Oskarshamna na istočnoj obali potrebno je oko 45 minuta vožnje automobilom, a do Kalmara vožnje oko 1 sat. Nakon Vimmerbyja, rodnog mjesta Astrid Lindgren, udaljeno je oko 70 minuta vožnje automobilom

Najbliži grad je Fagerhult, udaljen oko 8 km.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Kaucija: 100 €
Akontacija: 20 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Posteljina 20 €/osoba, ručnici 6 €/osoba, internet 3,5 €/dan, bicikli 7 €/dan, kanu/kajak 84 €/tjedan, struja 0,50 kw/h, pas 7 €/dan, drva 10 €/kutija

ELEKTRIČNI ČAMCI sa snažnim motorima za 280 eura/tjedan

Uvjeti poništenja:

Za otkazivanja do 90 dana prije dolaska plaća se 50 % najma, do 60 dana prije 80 %, nakon toga 100 %.


ostale informacije:

Čamac na vesla za 3-4 osobe pripada kući za odmor.

Ostali čamci na vesla, kanui, kajaci, motori ili prsluci za spašavanje mogu se iznajmiti kod nas. Također iznajmljujemo dobre bicikle i e-bicikle.

Sve spavaće sobe opremljene su mrežama protiv komaraca protiv nepozvanih gostiju. Svaka kuća ima roštilj.



Dodatne informacije također su dostupne na našoj web stranici.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 24.02.2026


Kuća za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

Tvrtka Private Ferienhausvermietung Schweden/Smaland
gospodin R. Klapschus

gospodin R. Klapschus

Pozdrav, Moje ime je Rüdiger Klapschus i živim u Švedskoj više od 20 godina, ovdje na poluotoku Kianäs. Dakle, ako ste kod nas iznajmili kuću, uvijek vam možemo ponuditi savjet i pomoć - ali naravno samo ako vi to želite. Govorim švedski, engleski i njemački pa mogu pomoći i oko prijevoda. U međuvremenu nam se više od 70% gostiju vraća, mora postojati razlog.

Domaćin od: 01.02.2014

kvota reagiranja: 80%

vrijeme reagiranja: ispod 6h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, schwedisch

Broj objekta: 60500

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0046(0) 703496946

0046(0) 703496946

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospodin R. Klapschus

Pokazati sve smještaje od gospodin R. Klapschus

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 60500

Posljednje ažuriranje: 15.03.2026

Oglas je online od: 12 godina, 1 mjesec

URL: https://www.resido.hr/60500.htm

Gospodin Rüdiger Klapschus

Skogsgläntan kianäs

57072 Fagerhult

+46703496946

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat