Natrag
Traži

Nordseeresidenz

maks.  4  Gosta/Gostiju
50m²
2 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

31 puta dodano listi želja

Već više od 11 godina online


Opis

Moderno opremljen apartman za odmor s vlastitim WLAN-om (ekskluzivno za goste North Sea Residence!) za 2 - 4 osobe u Dorum-Neufeldu. Mirno i idilično smješten u sporednoj ulici, ovaj stan od cca 50 m² ima 2 spavaće sobe. Prva spavaća soba ima bračni krevet, TV ravnog ekrana i veliki ormar. Druga spavaća soba ima 2 kreveta za jednu osobu, kao i TV ravnog ekrana i ormar. Dnevni boravak vas poziva da se zajedno opustite na kauču. Prostor za medije, opremljen TV-om, DVD uređajem i radiom, pruža zabavu. Odavde također možete pristupiti namještenom balkonu.

Potpuno opremljena čajna kuhinja nudi dovoljno prostora za zajedničko kuhanje. Nakon toga možete uživati u blagovaonici. Usput: Perilica posuđa brine se za dosadno pranje posuđa, a Nespresso aparat za brzu šalicu kave.

Opuštenu jutarnju rutinu omogućuje kupaonica s tušem (renovirana 2022.) s umivaonikom, WC-om i puno prostora za pohranu vaše kozmetike.



Vrhunac našeg smještaja je wellness sa saunom i solarijem u podrumu, koji možete koristiti uz malu naknadu.

Bicikle možete pohraniti u prostoriji za bicikle koja se zaključava u kući. Dostupne su i perilica i sušilica rublja.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
sauna sauna
balkon balkon
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Mogućnost kupovine 1 kilometar

Zračna luka 90 kilometar

Kolodvor 80 kilometar

Izlaz s autoceste 6 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Naš idilični apartman za odmor nalazi se u mirnoj sporednoj ulici. Stambeni kompleks nalazi se neposredno iza nasipa, tako da je naš smještaj idealno polazište za aktivnosti, a obitelji s djecom posebno cijene mirnu prometnu zonu. Naše odmaralište Dorum-Neufeld nalazi se u Nacionalnom parku Wadden Sea Donje Saske i mjestu svjetske baštine, kao i izravno na obali Sjevernog mora. Kao Dorum's Sielhafen, nudimo vam brojne znamenitosti i savjete za izlete. Na primjer, posjetite Kuttehafen, "Watt'n Bad", svjetionik Obereversand ili prirodnu stazu Dorum. Zelena plaža Dorum poziva na opuštanje u ljetnim danima.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Biciklizam
golf
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 20 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 2 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Ovisno o sezoni, boravišna pristojba se plaća u poslovnici servisa.

Uvjeti poništenja:

Paušalni iznos od 30 eura po narudžbi. Osim toga, zadržavamo pravo naplate sljedećih iznosa: do 45 dana prije početka najma 50% dogovorene cijene najma - otkazivanje 44 do 30 dana prije početka najma 80% dogovorene cijene najma - otkazivanje od 29 dana prije početka najma 90% dogovorene cijene najma.


ostale informacije:

proslava troškova, ekskluzivna WLAN veza (isključivo za goste North Sea Residence)


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 22.03.2026


2 evaluacije

Ukupna ocjena

4,9 od 5
4.8 Oprema
5.0 Cijena/učin
4.8 Servis
4.8 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

ožujak 2023

Sigrid M. iz/od Arnsberg

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Ne može biti bolje od toga

U ožujku sam proveo tjedan dana u apartmanu obitelji Bauerdick u Dorum-Neufeldu.
Stan je savršen! Moderno je, udobno i namješteno prema visokim standardima. U ponudi je i mali startni paket za kuhinju, neki začini i veliki izbor čajeva.
Stan je dobro održavan, balkon je relativno velik za apartman za odmor. Na raspolaganju su četiri stolice i mali stol.
Osim općih informacija, u kućnoj mapi nalaze se i savjeti za izlete i informacije o restoranima.
Parkiranje je moguće besplatno na označenom mjestu ispred kuće.
Nasip s malim kuterom udaljen je samo cca 250 m. Postoji nekoliko malih štandova koji nude hranu i piće.
Moguće su beskonačne šetnje Dorum Neufeldom. Bremerhaven nije daleko da istražite tamošnje znamenitosti.
Ako se pojave pitanja, kontakt sa stanodavcem je vrlo dobar.
Sve u svemu, stvarno sam uživao u boravku, ne mora uvijek biti glavna sezona.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži

kolovoz 2021

Elisabeth F. iz/od Meitingen

4,7 4.5 5 4.5 4.5 5
Prikaži njemački

Apsolutno preporučljivo

Draga obitelji Bauerdick, Vaš jako lijep i jako čist stan je apsolutno preporučljiv. Sve je savršeno, moderno uređeno, s ljubavlju dekorirano. Doista ništa ne nedostaje! Ili ipak? Zaboravili smo ponijeti olovku pa smo pomislili da možda negdje ima jedna???
Ali to je jadikovanje na najvišoj razini!
Hvala vam na jako ugodnoj suradnji i sve najbolje u vašoj budućnosti.
S ljubavlju, obitelj Fuchs

Preporučeno za: Obitelji s djecom


kontakt

gospodin F. Bauerdick

gospodin F. Bauerdick

Domaćin od: 18.11.2014

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 3h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

Broj objekta: 65806

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 29372299

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor uz pješačenje i penjanje

Broj objekta: 65806

Posljednje ažuriranje: 22.03.2026

Oglas je online od: 11 godina, 4 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/65806.htm


«Nordseeresidenz» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat