Natrag
Traži

Kuća Marie**** (DTV)

maks.  7  Gosta/Gostiju
115m²
4 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

93.33% Preporuka

109 puta dodano listi želja

Već više od 11 godina online


Opis

Naša kuća za odmor Marie (****DTV) dovršena je 2014. godine. Možete očekivati ukusno namještenu kuću za odmor koja uzima u obzir sjevernonjemački šarm.

U našoj kući ne treba bez komfora na cca 115 četvornih metara stambene površine. Uživajte u predahu u sauni na drva ili u solariju.



Kuhinja je opremljena štednjakom, perilicom suđa, hladnjakom, aparatom za kavu itd. Kupaonica ima tuš i WC. Ima TV

Uređaji i DSL dostupni putem WiFi-a.



Na imanju se nalazi parking za vaš automobil. Udobna oprema na prvi pogled:



4 spavaće sobe

1 x s bračnim krevetom

5x s krevetom za jednu osobu (1 krevet širine 1 m, 4 kreveta 0,90 m) kreveti iz 90-ih mogu se spojiti u bračni krevet.

Dječji krevetić može se dostaviti u bilo koje vrijeme



Osim toga, kauč u dnevnoj sobi može se pretvoriti u kauč na razvlačenje

Pećnica uključujući drva/ gorivo

Sauna dimenzija 2,10m x 1,90m (pogodna za 4 osobe)

Solarij

Kuhinja s perilicom posuđa, aparatom za kavu i kuhalom za vodu

3x TV prijemnika

Perilica rublja

Sušilica (svi električni uređaji Miele)

Internet (WLan)



Saznajte više na našoj web stranici:



Tamo ćete naći i više slika opreme kuće.

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
jednokrevetna
Spavaća soba 2
dupli krevet
Spavaća soba 3
dupli krevet
Spavaća soba 4
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci po dogovoru Kućni ljubimci po dogovoru
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
sauna sauna
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 1 kilometar

Jezero 0.4 kilometar

Mogućnost kupovine 3 kilometar

Restoran 1 kilometar

Centar grada/mjesta 1.5 kilometar

Zračna luka 80 kilometar

Kolodvor 14 kilometar

Izlaz s autoceste 8 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Kuća za odmor Marie nalazi se direktno na Geester Seeu, te je stoga u središtu jednog od najpopularnijih izletišta u regiji. Klub jedrenja na dasci i jedriličarski klub ovdje redovito organiziraju regate. Naravno, mogu se pohađati i tečajevi za početnike i napredne.



Marina sa 190 vezova nudi mogućnost isplovljavanja vlastitim ili iznajmljenim brodom. Plaža za kupanje duga 850 m s travnjakom za sunčanje i pripadajućim igralištem poziva na opuštanje, sunčanje i igru.



Biciklističke i pješačke staze oko jezera od oko 180 hektara pružaju mogućnost za više ili manje opsežne ture.



Brojne znamenitosti lako su dostupne kao jednodnevni izleti. Ali također ćete pronaći brojne vrijedne destinacije u blizini,

poput



Kapelica na autocesti u Emslandu ''Isus, kruh života''

Rekreacijsko područje Geester See

Muzej Emsland Moor Groß Hesepe

Vodeni svjetovi Linus, Lingen

Emsbad Meppen

Zatvoreno igralište Monkeys Playland

Šuma za penjanje Surwold sa susjednom šumom iz bajke i ljetnim sanjkalištem.

Erlebniswelt Emsflower, vrtić s unutarnjim igralištem i prekrasan svijet avanture pun

Coppenrath's Knusperlädchen s posebnom rasprodajom iz Spiegelburga (smiješni zec Felix, Capt'n Sharky, princeza) Također možete kupiti izvrsne smrznute torte i kolače.

Engelbertswald u okrugu Bramhar

Biljna farma Bramhar

800 godina stara crkva svetog Nikole u Groß Hesepeu

obnovljena župna crkva sv. Antonija Geeste

Rezervat prirode ''Meerkolk''

Moor energetska pustolovna staza

Područje za pješačenje u Geester Holteu s pogonom duboke pumpe industrijskog spomenika (''pumpa za ulje'')

Pejzaž dina na cesti za Varloh

Brava Varloh

Općina Geeste nalazi se neposredno na najvećem umjetnom jezeru u Europi s površinom od cca 230 hektara i pješčanom plažom dugom cca 1 km.

Ako tražite mir i volite prirodu, Geeste je pravo mjesto za vas. Ovdje možete pustiti svoju dušu da neometano visi između vode, šume i livada.



Tipični krajolik Emslanda s Emsom i velikim područjima uzdignutih močvara pokazuje svoj izvorni šarm u zajednici.



Uz Geester See i Emsland-Moormuseum Groß-Hesepe, dvije glavne turističke atrakcije Emslanda nalaze se u Geesteu. Naseljavanje močvara i svakodnevni život pionira mogu se pratiti u muzeju Emsland Moor.



Geester See, popularno odredište u regiji, nudi posebno raznoliku ponudu aktivnosti u slobodno vrijeme. Bilo odbojka na pijesku, rolanje, plivanje, ronjenje ili jedrenje - nema ograničenja za sportske aktivnosti.



Jedinstvena općina Geeste s oko 1000 stanovnika sastoji se od nekadašnjih neovisnih općina Dalum, Groß Hesepe, Klein Hesepe, Geeste, Osterbrock, Bramhar, Varloh i Bienerfeld-Nord. Glavno središte je četvrt Dalum s oko 1000 stanovnika, sjedište uprave, srednji stupanj I (učenici od 5. razreda) i dobra trgovačka ponuda (Aldi, Lidl, itd.).

Općina Geeste nalazi se u središtu Emsa, u sredini Emslanda. Graniči na sjeveru s gradom Meppen (okruzi Rühle i Schwefingen), dijelom na istoku s gradom Haselünne i na jugu s gradom Lingen (Ems), zajedničkom općinom Lengerich i općinom Wietmarschen . Naš zapadni granični susjed je naselje Twist. Površina općine je 133 četvorna kilometra.



Općina Geeste posljednjih je godina sve aktivnija u sektoru turizma. Izgradnjom Emsland-Moormuseum Groß Hesepe početkom 1980-ih i stvaranjem jezera Geester od 180 hektara sredinom 1980-ih i susjednog močvarnog područja od 50 hektara s dobrom gastronomijom i širokim rasponom aktivnosti za slobodno vrijeme (surfanje, jedrenje , ronjenje, plivanje itd.) ovo je područje dobilo na važnosti.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Biciklizam
golf
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Vožnja kanua
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 50 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Od prvog dana 90€ za do 2 osobe

Svaka dodatna osoba 15€ po noćenju

Djeca do uključujući 6 godina - besplatno

Kućni ljubimci 7,50 € / noć

Završno čišćenje 60€

od 1 mjeseca noćenja molimo dogovorite



Djeca do uključujući 6 godina - besplatno



Na zahtjev posteljina i ručnici jednokratno 12, - € / osoba
Molimo ponesite svoje ručnike za saunu ili ih kontaktirajte unaprijed.

ostale informacije:

Uključene usluge: sauna maksimalno 3 sata dnevno, solarij za 2 osobe 20 minuta uključeno. Dodatna potrošnja se dodatno naplaćuje!



Posteljina i ručnici se dodatno naplaćuju.

Na zahtjev je dostupan i dječji krevetić.



Također je moguće iznajmiti e-bicikle i bicikle.

Dostupna soba za bicikle koja se može zaključati.

Internet paušal putem W-Lan uključen.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 22.03.2026


15 evaluacije

Ukupna ocjena

5,0 od 5
4.9 Oprema
4.9 Cijena/učin
5.0 Servis
4.8 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

veljača 2026

Ina K. iz/od Friedeburg

4,8 5 5 5 4 5
Prikaži njemački

Super smještaj

Kuća se u svakom slučaju preporučuje. Proveli smo opuštajući vikend. Sve pogodnosti su bile prisutne na visokom nivou. Sauna je lijepo velika i može se sjediti ispred peći kako bi se nastavilo opuštanje. Velike prostrane spavaće sobe. Čak i po lošem vremenu, kao što smo imali, kuća sve čini ugodnim. Hvala i rado ćemo se vratiti.

prosinac 2025

Marc B. iz/od Essen

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Sjajno udobna kuća

Vrlo ugodna, odlično opremljena kuća. Uređena s ljubavlju. Prekrasan vrt u kojem možete uživati u svojoj privatnosti. Očekivanja su nadmašena. Sjajan iznajmljivač koji brzo reagira na probleme.

Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Romantični odmor

ožujak 2025

Kerstin M. iz/od Königshain

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Lijepa kuća za odmor

Proveli smo nekoliko predivnih, opuštajućih dana u kući Marie. Super ljubazan iznajmljivač i velika lijepa kuća, u kojoj ništa ne nedostaje. Imali smo divno proljetno vrijeme i uživali u lijepom krajoliku. Hvala, sigurno ćemo se vratiti!

Preporučeno za: Obitelji s djecom

studeni 2024

Karin N. iz/od 45659 Recklinghausen

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Fantastično !!!!

Tri žene s psom mogu samo toplo preporučiti ovu kuću! Opis je bio 150% točan……. stvarno je sve prisutno! Najbolja kuhinjska oprema, sjajna sauna s vanjskim dijelom i lijepim ograđenim vrtom, vrlo lijepe spavaće sobe i za nekoliko minuta do jezera koje smo svakodnevno obišli. Preporučena gastronomija neposredno uz jezero s mediteranskim ugođajem…… imali smo punu sunčanu svjetlost pod blijedo plavim nebom.

Stvarno nema ništa što bismo mogli prigovoriti, tako da se svakako vraćamo!!

Preporučeno za: Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor

kolovoz 2024

Ingrid L. iz/od Bochum

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Lijepa vikendica

Proveli smo tjedan dana krajem kolovoza 24. u ovoj vikendici i možemo se samo pridružiti pozitivnim komentarima naših prethodnih stanara. Vikendica je dobro opremljena, čista i ugodna. Osobni kontakt s gospodinom Detersom bio je vrlo ljubazan. U okolici se odlično može voziti biciklom, ali i šetati kroz močvaru. Akumulacijsko jezero također nudi osjećaj plaže. Čak se i naša kujica ovdje osjećala jako ugodno. Sigurno se ponovno vraćamo.

Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem

pokazati više

kontakt

gospodin S. Deters

gospodin S. Deters

Domaćin od: 24.02.2015

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 24h

Jezici za kontakt: njemački, engleski

Broj objekta: 67589

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 1718921168

0049(0) 1718921168

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 67589

Posljednje ažuriranje: 25.03.2026

Oglas je online od: 11 godina, 1 mjesec

URL: https://www.resido.hr/67589.htm


«Kuća Marie**** (DTV)» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 15 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat