Omiljeno gostima
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
149 puta dodano listi želja
Već više od 10 godina online
Omiljeno gostima
Opis
Naša prekrasna, izdašno opremljena kuća za odmor ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak s integriranom kuhinjom i kupaonicu s tušem, WC-om i podnim grijanjem. Kuća je vrlo lijepo namještena i nudi prostor za do 4 osobe na stambenom prostoru od oko 80 četvornih metara. U spavaćoj sobi se nalazi bračni krevet 2x2 m i veliki ormar. Dječja spavaća soba ima bračni krevet 2x2m i ormar, 2 putna krevetića su dostupna i mogu se dostaviti. Dnevni boravak ima dvosjed i trosjed, stol za blagovanje za 6 osoba i digitalni satelitski TV sustav. Moderna čajna kuhinja je potpuno opremljena, od aparata za kavu do posude za pečenje. Hladnjak sa zamrzivačem, E - štednjak sa pećnicom, mikrovalna pećnica, toster i perilica suđa također su ugrađeni / dostupni. Iz dnevnog boravka se kroz balkonska vrata izlazi izravno na terasu od 24 m2, koja je na sunčanom mjestu i poziva na opuštanje. Roštilj je na raspolaganju za korištenje u lijepim, blagim ljetnim večerima. Parkirna mjesta su dostupna na posjedu. Do prirodne plaže udaljeno je samo cca 250m. Mnoga druga odredišta koja vrijedi vidjeti su nadohvat ruke (npr. polja kremena u Neu Mukranu, stara luka Sassnitz, gradovi Binz i Sellin, Störtebecker Festival). 4 bicikla (1 muški bicikl, 1 ženski bicikl i 2 dječja bicikla) dostupna su za besplatno korištenje. Morate sami razmisliti o osobnoj zaštitnoj opremi za vožnju biciklom!
Ponesite svoju posteljinu i ručnike!
Kućni W-LAN se može koristiti besplatno.
Prikladno za:
Dugoročni iznajmljivači dobrodošli
Niskonadražujuće okruženje za alergičare
Pogodno za djecu (ograđeno imanje)
Objekt za nepušače
Prikladno za starije
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Mogućnost kupovine 3 kilometar
3 kilometar
Restoran 3 kilometar
3 kilometar
Autobus 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Kolodvor 5 kilometar
5 kilometar
Izlaz s autoceste 45 kilometar
45 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Naša kuća za odmor nalazi se u malom, mirnom području između Sassnitza i Binza, u prirodnom šumovitom području. Danas se tradicionalno kupalište Sassnitz uglavnom odlikuje lučkim operacijama i poznato je po trajektnim vezama sa Skandinavijom i Litvom. Ribarska luka Sassnitz sa svojim pristaništem popularno je odredište za promatranje Baltičkog mora s trajekata i ribarskih brodova. Šarmantno okruženje, lječilišna arhitektura starog grada, poseban štih gradske luke Sassnitz i obližnje plaže čine Sassnitz idealnim mjestom za opuštanje. Sassnitz nudi svojim gostima brojne mogućnosti za aktivnosti u slobodno vrijeme, kao što su šetnje plažom ili do obližnjih polja kremena, ribolov, jedrenje, plivanje, igre i centar za slobodno vrijeme, jahanje, centar za kuglanje, fitness studiji, izleti brodom, ribolov i lučki muzej , muzej podvodne arheologije, životinjski park i rekreacijski centar. Neu Mukran s okrugom Staphel nalazi se između Binza i Sassnitza. Do oba mjesta može se doći za 10 minuta vožnje automobilom. Plaža Baltičkog mora udaljena je 10-15 minuta hoda. Staphel karakterizira šumoviti krajolik s pojedinačnim privatnim kućama, vrtovima i hotelom. Ribnjak Wostevitzer nalazi se na pješačkoj udaljenosti.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Završno čišćenje: 70,00 € Boravišna pristojba: Cijene općina za iu sezoni, djeca do 16 godina ne plaćaju boravišnu pristojbu. Vrijeme dolaska: od 15 sati (ili po dogovoru) Vrijeme polaska: do 10:00 sati (ili po dogovoru) Ponesite svoju posteljinu i ručnike. Načini plaćanja: bankovni prijenos i PayPal (obratite pozornost na naknade!) |
Uvjeti poništenja:
- Polovina iznosa Vašeg bukinga umanjena za pristojbu koja se odnosi na poništenje tj. storniranje istog biće Vam vraćena tj. nadoknađena ako budete poništili tj. stornirali Vaš buking najkasnije 7 dana prije planiranog check-in datuma. Za poništenja koja će uslijediti manje od 7 dana prije planiranog check-in datuma neće biti nikakve nadoknade.
ostale informacije:
4 bicikla (1 muški bicikl, 1 ženski bicikl i 2 dječja bicikla) dostupna su za besplatno korištenje. Morate sami razmisliti o osobnoj zaštitnoj opremi za vožnju biciklom!
Ponesite svoju posteljinu i ručnike!
U cijenu najma uključeni su troškovi struje i vode.
Vrijeme dolaska: od 15 sati (ili po dogovoru)
Vrijeme polaska: do 10 sati (ili po dogovoru)
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 26.02.2026
11 evaluacije
Ukupna ocjena
srpanj 2025
Dirk Z. iz/od Uhlstädt-kirchhasel
Ljetni odmor
Vrlo lijepa kuća za odmor u mirnom okruženju, a opet sve je brzo dostupno. Oprema je super! Kao obitelj, 2 odrasle osobe i 3 djece imamo dovoljno prostora i već smo bili nekoliko puta te se rado vraćamo.
Preporučeno za: Obitelji s djecom
listopad 2024
Lutz J. iz/od Berlin
Odmor jesen 2024.
Hallo, bili smo 1 tjedan u ovoj predivnoj kući za odmor. Od rezervacije do odmora sve je bilo savršeno, komunikacija s vlasnikom bila je odlična. Kuća se nalazi u vrlo mirnom području, daleko od glavne ceste, sve je čisto, dobro uređeno, nije nam ništa nedostajalo, ovu smještajnu jedinicu možemo samo s dobrim savjestima preporučiti. Hvala gospodinu Wandereru.
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci
travanj 2022
Wilfried C. iz/od Berlin
kratka pauza
Vrlo uredna kuća, ništa ne ostavlja nedostatkom. Sve što trebate i više.
Veliki palac gore.
to? je na vrhu naše liste.
Uvijek rado idem tamo, nešto da se osjećam dobro.
Hvala domaćinu i puno pozdrava Wilfried
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom
listopad 2021
Carola P. iz/od Limbach -Oberfrohna
Super obiteljski jesenski odmor obitelji Pötzinger u listopadu 2021.
Jedna izvrsno održavana, izuzetno čista i s ljubavlju uređena kuća za odmor.
Komunikacija s tvrtkom Wandrer je dobro funkcionirala unaprijed, a susjedi su također odlični.
Uvijek su spremni odgovoriti na pitanja.
Sve u svemu, uspješan odmor.
Čak se i vrijeme pokazalo u najboljem svjetlu.
Hvala puno.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor na plaži, Romantični odmor
kolovoz 2020
D. N. iz/od Rudolstadt
Toplo preporučujemo!
Draga obitelji Wander,
uživala sam svaku minutu boravka u vašoj kući za odmor. Ne samo zbog središnje, a ipak vrlo mirne lokacije, već i zbog opreme koja ostavlja sve želje ispunjene. Hvala vam na predivnom vremenu, sigurno ću opet doći!
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
gospodin S. Wandrer
Domaćin od: 14.06.2015
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački
vrijeme servisa za klijente: po.-če. 08:00-16:30; pe. 08:00-13:30; su.-ne. 09:00-12:00
Broj objekta: 69700
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Sassnitz, Rügen, Baltic Sea
Sassnitz, Rügen, Baltic Sea
Sassnitz, Rügen, Baltic Sea
ostale informacije
privatna web stranica:
Kuća za odmor Wanderer
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Mecklenburg-Vorpommern
Kuće i apartmani za odmor na Baltičkom moru
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 69700
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 10 godina, 9 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/69700.htm
«Kuća za odmor Wanderer» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 11 danih recenzija evaluacije.