Omiljeno gostima
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
96 puta dodano listi želja
Već više od 10 godina online
Omiljeno gostima
Opis
Naša kuća iz snova s 3 spavaće sobe, 2 kupaonice i 3 garaže, izgrađena 2002. godine, nedavno je potpuno renovirana i nudi sve što vaše srce poželi na parceli od 1500 m² i 180 m² stambenog prostora. Osim toga, na raspolaganju je velika terasa s velikim bazenom, vrtna garnitura, ležaljke i Weber plinski roštilj! Terasa je orijentirana jug/zapad s puno sunca i fantastičnim zalascima sunca! Kuhinja vile je potpuno opremljena i uključuje posuđe, lonce, aparat za kavu, toster, blender itd. Osim štednjaka, mikrovalne pećnice, velikog hladnjaka s ledomatom i zamrzivačem, tu je i perilica posuđa. Svaka kupaonica ima sušilo za kosu. Također ima dovoljno ručnika, također za bazen i plažu, te hladnjak za u pokretu. Mogu se koristiti dva TV-a od 40 inča u 2 spavaće sobe i TV od 55 inča u dnevnoj sobi. U dnevnom dijelu se nalazi i BOSE ozvučenje. S Bluetooth pristupom također možete reproducirati glazbu po svom izboru putem mobilnog telefona ili tableta. Apple TV u dnevnoj sobi također vam omogućuje streamanje omiljenih filmova na TV. Naš kamin (ako je potrebno i s funkcijom grijanja) dostupan je za ugodne večeri! Za hladnije večeri imamo grijaći paravan na terasi. Na raspolaganju su i perilica rublja, sušilica i glačalo. Naš čamac od 115 hp (6,10 m dugačak) za do 10 osoba nalazi se na našoj dizalici odmah iza kuće i može se rezervirati po posebnoj cijeni. Paluba za čamac nalazi se odmah iza kuće i omogućuje izravan pristup Meksičkom zaljevu za oko 30 minuta!
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 5 kilometar
5 kilometar
Mogućnost kupovine 0.9 kilometar
0.9 kilometar
Restoran 1 kilometar
1 kilometar
Autobus 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Zračna luka 33 kilometar
33 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Villa MAMA nalazi se u središtu jugozapadnog Cape Corala i lako je dostupna.
Udaljenosti u minutama autom:
- Zračna luka 30 minuta
- Supermarket 2 minute
- razni restorani 5-10 minuta
- njemački restoran 2 minute
- najbliži golf klub 5 minuta
- razni golf tereni 15-30 minuta
- Teniski tereni 15 minuta
- Plaža Cape Coral 15 minuta
- Napulj 1 sat
- Tampa 2 sata
- Nacionalni park Everglades 2 sata
- Miami 2,5 sata
- Orlando 3 sata Cape Coral nalazi se na jugozapadu Floride u Meksičkom zaljevu. Grad je od Fort Myersa odvojen rijekom Caloosahatchee. Tampa je udaljena 120 milja, a Miami 140 milja.
Urbano područje ima površinu od 298,1 km². Cape Coral je po površini drugi najveći grad na Floridi. Grad je podijeljen na četiri glavna trga: Sjeverozapadni (), Sjeveroistočni (), Jugozapadni () i Jugoistočni (). Većina ulica iznad Cape Coral Parkwaya jednostavno je numerirana; ulice u području Yacht Cluba imaju imena ulica. Dvije središnje ulice dijele četiri kvadranta. Santa Barbara Boulevard dijeli grad na istok i zapad, a Pine Island Road dijeli grad na sjever i jug. Cape Coral jedan je od najbrže rastućih gradova na Floridi.
Prekrasni otoci Sanibel Island i Captiva Island lako su dostupni brodom!
Klima je blaga i topla, uglavnom sa slabim stalnim vjetrom s mora. Najviše temperature su od svibnja do listopada, do 33 °C. "Najhladniji" mjeseci od prosinca do veljače s prosjekom od 24 °C.
Za više informacija pogledajte:
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 500 € |
| Akontacija: | 25 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Dodatno će se naplatiti floridski porez od 11,5%. Struja se naplaćuje 0,20 USD po kw/h i plaća se u gotovini izravno pri odjavi. |
ostale informacije:
Kuća je kuća za nepušače. Pušenje je dozvoljeno na terasi.
Njemački upravitelj imovine dostupan je na licu mjesta za prijavu i odjavu.
Detaljan brifing u kući je nešto naravno.
Opcionalno Vam možemo iznajmiti naš brod od 115 KS (dužine 6,10m) po posebnoj cijeni. Mogu ga voziti osobe rođene prije 1988. uz vozačku dozvolu.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 26.02.2026
35 evaluacije
Ukupna ocjena
studeni 2023
Holger H. iz/od Sendenhorst
Seh dobro!! Samo preporučujem
Draga obitelji Wessel, nažalost, naš odmor je sada završio. Željeli bismo vam se zahvaliti, bio je to predivan odmor u lijepo uređenoj kući. Osjećali smo se kao kod kuće od prvog dana. Sigurno ćemo se opet vratiti, i to s brodom ?
studeni 2022
Heidi und R. iz/od Erfurt
Jako lijepo!
Ostali smo 2 tjedna u odlično opremljenoj vili koja se nalazi direktno na kanalu. Terasa s prostranim bazenom, ležaljkama, stolom za blagovanje i plinskim roštiljem poziva vas na uživanje u prekrasnim zalascima sunca u večernjim satima.
Ako želite, možete iznajmiti i čamac do vile. Samo putovanje kroz kanale je zabavno, ili se možete odvesti malo dalje i uz malo sreće vidjeti dupine i razne ptice.
Vožnja do zračne luke Fort Myers traje otprilike 40 minuta.
U sklopu vile nalazi se i perilica i sušilica rublja. Dakle, dobrodošli ste doći s malo manje prtljage i ostaviti mjesta u koferu za shopping...
Veliko hvala obitelji Wessel, rado bismo se vratili!
Preporučeno za: Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
studeni 2022
Thomas W. iz/od Dortmund
Jednostavno predivno
Villa Mama je mali san. Položaj na samom kanalu je prekrasan i kuća je vrlo lijepo uređena. Bilo je tu sve što smo trebali i još puno više. Nažalost bili smo samo kratko vrijeme, ali sigurno ćemo se vratiti. Veliko hvala za sve.
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
lipanj 2022
Annette B. iz/od Ratingen
Odmor u vili iz snova
Sada smo drugi put proveli odmor u Villi Mama i bilo je, kao i uvijek, fantastično lijepo!
I ovaj put smo iznajmili dostupni brod Daddy Cool i napravili nezaboravne izlete na susjedne otoke.
Ovo definitivno nije bio naš zadnji odmor u Villi Mama!
Annette i Dirk Brinkman
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Romantični odmor
rujan 2019
Lutz M. iz/od Berlin
San :-)
Divna kuća. Vrlo čista. Sve što je potrebno je prisutno. Okolina je predivna i nudi mnoge izletničke destinacije koje su lako dostupne automobilom ili vlastitim brodom. Osim toga, možete provesti vrijeme i uz ugodan bazen. Radujemo se sljedećem boravku :-)
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Pokretno hendikepirane osobe, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
gospođa M. Wessel
Pozdrav, mi smo Marion i Achim i ponosni vlasnici Ville MAMA! Svatko tko je ikada bio na Floridi ne može pobjeći od fascinacije ove regije. Sjajno vrijeme, dragi ljudi i vožnja brodom bez dozvole neki su od razloga zašto je naša obitelj obožavatelj Floride! Budući da vilu možemo koristiti samo na godišnjem odmoru, odlučili smo ovu oazu blagostanja učiniti dostupnom i drugima.
Domaćica od: 23.09.2015
kvota reagiranja: 80%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački, engleski, francuski
Broj objekta: 72747
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Cape Coral, Florida Gulf Coast, Florida
Cape Coral, Florida Gulf Coast, Florida
Cape Coral, Florida Gulf Coast, Florida
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u SAD-u
Kuće i apartmani za odmor na Floridi
Kuće i apartmani za odmor na središnjoj obali zaljeva
Ideje za odmor: Bazen
Broj objekta: 72747
Posljednje ažuriranje: 16.03.2026
Oglas je online od: 10 godina, 5 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/72747.htm
Obitelj Marion und Achim Wessel
Braunkärschweg 7
99094 Erfurt
+49 1727606256
«Villa MAMA - pristup zaljevu + brod» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 35 danih recenzija evaluacije.