Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
56 puta dodano listi želja
Već više od 10 godina online
Opis
Naša koliba Livslyst
osigurat će se na sljedeći način:
OPREMA I VELIČINA:
Ukupna površina je oko 45 kvadratnih metara (bez ugovorne informacije).
Maksimalna popunjenost: 4-6 osoba
Pas: ostavljena po dogovoru
Dostupna: ne
Dnevni boravak / Blagovaonica:
2 Ektorp sofe,
PlayStation2
DVD uređaji
par DVD-a, PlayStation 2 igre
Satelit Radio / TV s ravnim ekranom
stol sa šest stolica
SPAVANJA KOMORE 1:
krevet bijela Hemnes (1 proljeće madrac 160x200 plus Topper)
kuka za odjeću
komoda
SPAVANJA KOMORE 2:
ili
Krevet (1 proljeće madrac 140x200 plus Topper)
ili
Krevet na kat 90x200
(Da bi se potvrdila!)
komoda
kuka za odjeću
SPAVANJE kuće:
crna Hemnes krevet (1 proljeće madrac 140x200 plus Topper)
škrinje
Save LILLÅNGEN bijela
LOŠE:
Tuš / WC
LILLÅNGEN umivaonik 40x45
sušilo za kosu
OPĆENITO:
Kuhinja bijela, nova perilica suđa, ladanjski, plin za kuhanje, čaše pećnica, hladnjak, Senseo, aparat za kavu, ručni mikser, ručni mikser, toster, glačalo, daska za glačanje, posuđe, čaše, u. Pribor za jelo uključeni. Kvaliteta parket i pločice.
Jastuci i posteljina osigurani su za svaki krevet. Posteljina, stolnjak i Handttücher moraju biti izvedeni od strane gosta.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 5 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Jezero 0.005 kilometar
0.005 kilometar
Mogućnost kupovine 1 kilometar
1 kilometar
Restoran 0.2 kilometar
0.2 kilometar
Centar grada/mjesta 3 kilometar
3 kilometar
Autobus 0.1 kilometar
0.1 kilometar
Zračna luka 60 kilometar
60 kilometar
Kolodvor 3.4 kilometar
3.4 kilometar
Izlaz s autoceste 7 kilometar
7 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Naša kuća za odmor je sa ljubavlju i udobno namještena i može primiti maksimalno 3 osobe te nudi sve potrebno za opuštajući odmor.
Chalet je velik oko 40m2 i nalazi se izravno na kanalu, s vlastitim pristaništem za čamce i mjestom za pecanje. Ima udobno uređen prostor za boravak i blagovanje sa 1 Ektorp sofe, stolom za blagovanje sa 4 stolice, dobro opremljenu kuhinju sa perilicom za suđe, pećnicom itd., dvije spavaće sobe s ukupno 3 ležaja, kupaonicu sa tušem, WC-om i umivaonikom, posvuda kvalitetne tapete i podne obloge.
Za opuštanje postoji vrt sa sunčanom terasom i visokom platformom, te mostićem direktno na kanalu.
Postoji besplatan Wi-Fi i kabelska televizija. Ribolov u kanalima i ribnjaku s šaranima dozvoljen je bez ribolovne dozvole, jer se radi o privatnim vodama.
Cijena najma uključuje troškove za struju, vodu, plin i .
Boravišna/turistička pristojba od 2,00€ po osobi i noćenju će također biti dodana.
Potrebno je uplatiti i depozit od 100,-€.
Ijsselmeer je pješice udaljen 5 minuta od mobilne kućice/chaleta jer se nalazi nasuprot parka. Samo minutu od planinske kuće nalazi se veliko jezero u kojem se također može pecati, kao i plivati i voziti čamac.
Vožnja kroz kanale je posebno iskustvo, a u Nizozemskoj se čamci do određene veličine mogu voziti bez dozvole za upravljanje čamcem.
Iznajmljivanje čamaca nalazi se izravno u parku.
Mogućnosti za kupovinu su brojne u Wervershoofu i Medembliku; lako dostupne pješice ili biciklom. Sljedeća mala trgovina nalazi se 900 m od kampa. U centru grada Wervershoof nalaze se 2 vrlo dobro opskrbljena supermarketa i mala trgovačka pasaža. Ostale trgovine, poput Aldija, Lidla, Albert Heijna, brzo su i lako dostupne autom. Neposredno uz Ijsselmeer i blizu starih i povijesnih luka Medemblik, Enkhuizen i Hoorn (takozvani povijesni trokut), mladog i modernog grada Lelystad s poznatim outlet centrom Bataviastad, svjetskog grada Amsterdama ili Sjevernog mora s njegovim prostranim plažama, park je idealno polazište za izlete svih vrsta, bilo pješice, biciklom, automobilom ili čamcem. Alkmaar, Bergen, Callantsoog, Schoorl, Haarlem, Anna Paulowna, Haarlingen, Urk, Makkum, Andijk, Lemmer itd. su brzo dostižna odredišta za izlete.
Na zelenim obalama IJsselmeera naći ćete upravo ono što tražite: mir, opuštanje, a ipak osigurana je i obilna raznolikost. Raj za djecu, zaljubljenike u vodene sportove svih vrsta, bicikliste, rekreativne ili sportske ribolovce i ljubitelje prirode.
Otprilike 400 metara dalje nalazi se rekreacijsko područje sa zelenim livadama za ležanje i pješčanim plažama. Dodatne prekrasne plaže možete pronaći u ovom zaštićenom području Vooroevers u smjeru Medemblik i Andijk.
Na primjer, tijekom šetnje duž zelenih obala IJsselmeera istražite bogatu raznolikost ptica.
Za kupanje i šetnje poziva i Sjeverno more sa svojim lijepim plažama. Na primjer, gradići Petten s predivno uređenom novom ogromnom plažom ili Camperduin, gdje je nastala nova laguna u kojoj i djeca mogu sigurno plivati, dostupni su za otprilike 35 minuta. Wervershoof je gradić smješten izravno na IJsselmeeru blizu povijesnog trokuta Medemblik, Enkhuizen i Hoorn.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 100 € |
| Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 2 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Po osobi od 2 godine i noći će biti dodan turistička pristojba od 1,40 € |
Mogućnosti Plaćanja:
Kreditna Kartica
Prijenos
PayPal
Uvjeti poništenja:
Besplatno otkazivanje moguće do 35 dana prije datuma dolaska.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 09.04.2026
3 evaluacije
Ukupna ocjena
svibanj 2021
Heske X. iz/od Leiden
Vrlo ugodan boravak!
Sve izgleda uredno i čisto. Dobra komunikacija, preporučujem! Lijepo je biti odsutan nekoliko dana!
travanj 2021
Jana R. iz/od Amsterdam
Samo duboko udahni!
Hitno smo trebali osjetiti mir, doći do nas i ponovo se odvesti dolje i pobjeći od vreve velikog grada.
Super sladak smještaj, mali, ali lijep i vrlo čist! Opremljeni ste svime što vam je potrebno. Za manje od pola sata možete prošetati IJsselmeerom, pored malih plaža, do Medemblika, jednog od prekrasnih lučkih gradova na IJsselmeeru.
Preporučeno za: Romantični odmor
listopad 2017
Familie G. iz/od Köln
Samo toplo preporučujem!
Osjećali smo se tako dobro u ovoj maloj kući iz snova. Sve je tako promišljeno. Ne nedostaje ništa, naprotiv, kućica je opremljena tako udobno kao kod kuće. I super čisto i održavano. Stvarno izgleda kao na slikama. Ovdje se može osjetiti ljubav prema kućici i prema nama gostima!
Zahvaljujući izletima na web stranici proveli smo ovdje prekrasne dane i odmorili se jako dobro!
Jasno je, sigurno se vraćamo!
Hvala vam na svemu!
Obitelj Große
Preporučeno za: Obitelji s djecom
kontakt
gospođa P. Ashworth
Imamo prije 3 godine zaljubila u ovom prekrasnom području i želite to također dati priliku :)
Domaćica od: 19.11.2015
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 74301
Dalji smještaji od gospođa P. Ashworth
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Wervershoof, Friesland, Holandija
Wervershoof, Friesland, Holandija
Wervershoof, Friesland, Holandija
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Nizozemskoj
Kuće i apartmani za odmor u Frieslandu
Broj objekta: 74301
Posljednje ažuriranje: 09.04.2026
Oglas je online od: 10 godina, 4 mjeseca
URL: https://www.resido.hr/74301.htm
«Planinska Livslyst na IJsselmeer» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.