Natrag
Traži

Il Rustico

maks.  5  Gosta/Gostiju
60m²
3 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene

Posebno održiv Ova nekretnina zadovoljava 9 od 12 kriterija održivosti.

2 Gosta/Gostiju



135 puta dodano listi želja

Već više od 10 godina online


Opis

Možete ući u veliku kuhinju izravno iz ograđenom terasom. Kuhinja s krušne peći pizza je podijeljena sa kamenim pulta od prostranog dnevnog boravka s velikim drvenim stolom i otvorenim kaminom. Kuća ima dvije odvojene spavaće sobe (bračni krevet 160 x 200, nakon dva kreveta za jednu osobu 90 x 200) i novo renovirana kupaonica. "Izvana vrata" vodi na čarobno, palmino-postrojilo vrtne terase s romantičnom terasom i roštiljem, pod velikim palme i puno prostora za ležaljke i hladovini stoljetnih maslina.

Tijekom restauracije posvećena je očuvanju Ligurijske karakter kuće, kako u razvoju i uspostavi. Kuća je priroda Steinweg, koja je dio starog cestovne mreže, koja teče kroz sve Liguriji. (30 m hoda)

Naravno da ovdje sve pogodnosti poput privatnog parkinga, SAT TV, internet, perilica rublja, njemački aparat za kavu, peleta kamin peć, drva za kamin i pizza peći. Restorani i trgovina su 1 km.
Broj licence ili registracije: IT008047C2T6JQTCLV

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
jednokrevetna (90x200 cm)
jednokrevetna (90x200 cm)

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Bazen Bazen
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Vrt Vrt
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 9 kilometar

Skijaška uspinjača 70 kilometar

Mogućnost kupovine 1 kilometar

Restoran 1 kilometar

Centar grada/mjesta 1 kilometar

Autobus 1 kilometar

Zračna luka 100 kilometar

Kolodvor 9 kilometar

Izlaz s autoceste 9 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Il Rustico je romantična kamena kuća za 4 - 5 osoba udaljen s izolirano vrtnom terasom na mirnoj lokaciji u maslinicima samo 9 km od mora. tu su 1 km hoda kroz maslinike do sela s farmacije, trgovina živežnim namirnicama, i aparat za restoran. Ovdje ste na odmoru u Liguria originala. Kuća pripada tri vikendice na narasla kuća kompozita od maslinovog farme La Mola. Smješten oko 100 metara što osvježava 4 x 10 m bazen (dubine 1,40 m), koji je isključivo za goste u objektu La Mola na raspolaganju. Mnogo bez automobila utičnica i malo igralište s trampolin i ljuljačka čine ovu zemlju i za naše mlađe goste u raj! Ipak, imajte na umu da je odmor s djecom da neki terase i stepenice i bazen nisu zaštićene ograde. uskoro


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
golf
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Lov
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Jedrenje
Skijanje
Snowboard vožnja
Surfanje
Ronjenje
Tenis
Odbojka
Pješačenje/hodanje kao sport
kitesurfing

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 16:00
Čekiranje pri odlasku: 10:00
Akontacija: 25 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 4 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Nudimo koliko je god moguće na ukupnu cijenu. To je, znate, na prvi pogled, na stolu, koji će koštati boravak. Najam je za gore navedeni broj osoba, uključujući parking, posteljina, ručnici, kuhinjski plina, vode i struje, kao i prebacivanje obavljanje agencije. Mogući troškovi grijanja nisu uključeni i da će biti plaćeni na lokalnoj razini prema osobnoj potrošnji. Potrošnja podataka u korištenju interneta je ograničena na 3 GB po tjednu.
Dodatni podaci
Vrsta: Kuća, 60 m²
Lokacija: u masliniku
Udaljenost: 9 km do plaže, 1 km do trgovine i restorana
Na raspolaganju: Bazen, Internet, perilica rublja, SAT TV, roštilj, ognjište kuglica štednjak itd
Grijanje: Dimnjak štednjak / kuglica (oko 5 € / 15 kg u supermarketu) i kamin (drva u supermarketu)
Bazen: (4 mx 10 m, dubina 1,30 m) otvorenog barem od
Depozit: Ne

Internet: bežični modem / 30 € tjedno (3 GB)
Parkiralište: uključen
Dječji krevetić: 30 €
Nagrada: 5 osoba 100 € po osobi / tjedno
Kućni ljubimci: po životinji 30 €

Uvjeti poništenja:

Kuća za odmor nudi privatnost i individualnu slobodu uz maksimalnu udobnost. Nudimo vrhunski održavane kuće, koje se čiste i dezinficiraju prije svake predaje. Na zahtjev organiziramo kontaktless dolazak i telefonski vas pratimo do vaše kuće za odmor. Dodatno vam nudimo sigurnost bezrizične rezervacije i proširujemo naše uobičajene uvjete otkazivanja. Naravno, nadamo se da ćete moći uživati u svojim praznicima kako ste planirali. Budući da razumijemo zabrinutost u trenutnoj situaciji, želimo vam olakšati neizvjesnost. Za sve rezervacije vrijede sljedeća pravila:

• U slučaju otkazivanja zbog zatvaranja granica u Italiji u vrijeme putovanja, sve uplate će se vratiti bez odbitaka.

• U slučaju otkazivanja zbog upozorenja na putovanje od strane Ministarstva vanjskih poslova Njemačke koje savjetuje protiv putovanja u Italiju u vrijeme putovanja, sve uplate će se vratiti umanjene za 100 eura naknade za obradu.



Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 02.04.2026


Kuća za odmor još ne postoji evaluacija

Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

kontakt

Tvrtka Ferienhausvermittlung Maremonti
gospođa S. Ghiglione

gospođa S. Ghiglione

Ja sam njemačko-rođen i sam Liguria usko povezan za više od dvadeset godina. Kao dugogodišnji upravljanje maslinovu farmu i djeluje farmu Odrasla sam u polako u temu "odmor u Liguriji". Tijekom godina sam primijetio ono što je važno za naše klijente. A što "sastojci" napraviti savršeni boravak. Na početku moje ljubavi Liguria, ja sam više puta pitali talijanskih prijatelja što treba imati na umu, jer, kako bi se zadovoljile potrebe odmora gosti zadovoljiti. U isto me prijatelji iz stare domovine za savršen odmor pitao. Ove dvije zahtjevi doveli su do onoga što je vaš Ferienhausvermittlung Maremonti danas. Nadam se da ćete pronaći svoj san doma za najboljih dana u godini. Sretan sam što vas savjetovati osobno i podijeliti svoje znanje o našim smještaj i prekrasne i često neotkrivene destinacije Liguria s vama.

Domaćica od: 30.11.2015

vrijeme reagiranja: još bez / još ne postoji

Jezici za kontakt: njemački, engleski, talijanski

Broj objekta: 74840

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 17670646943

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa S. Ghiglione

Pokazati sve smještaje od gospođa S. Ghiglione

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Broj objekta: 74840

Posljednje ažuriranje: 03.04.2026

Oglas je online od: 10 godina, 4 mjeseca

URL: https://www.resido.hr/74840.htm

Ferienhausvermittlung Maremont

Gospođa Stefanie Ghiglione

Vordere Schmiedgasse 58

73525 Schwäbisch Gmünd

0049-17670646943

DE288484049

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat