Prijava
Kuća za odmor Dopust za oporavak Sam Roi Yod
Hua Hin, u nacionalnom parku Sam Roi Yot, Pranburi, plaža Kaokalok
Sjajna lokacija
100% Preporuka
39 puta dodano listi želja
Već više od 9 godina online
i provizija
Sjajna lokacija
100% Preporuka
39 puta dodano listi želja
Već više od 9 godina online
Opis
Vila se nalazi u malom kompleksu vila, Lealawadee, sve imaju vrlo prostran raspored i veliki vrt. Vila ima stambenu površinu od oko 450 kvadratnih metara, podijeljenu u 4 bungalova, svaki s vlastitom kupaonicom, s tropskim vrtom od 1.800 kvadratnih metara, za isključivo korištenje. Kućna pomoćnica dolazi 2 puta tjedno.
Vila je izrađena u posebnom Bali-Thai dizajnu i stoga je jedinstvena ovdje kod nas na Dolphinbayu. Gradnja i standard sigurnosti su europski. Sve prostorije su adekvatno klimatizirane, a ima i vlastiti sustav za pročišćavanje pitke vode vrlo dobre kvalitete. Uvečer je cijeli prostor i vrt osvijetljen, što mu daje potpuno drugačiji šarm. Paluba bazena, kao i osvijetljeni bazen, osvijetljeni su u boji. Uživajte u zvjezdanom nebu uz čašu vina u samostojećoj vinoteci. Svi vanjski salasi imaju ventilatore, a dodatno postoji i niz prenosivih sustava. Tako možete biti sigurni da ćete, čak i tijekom toplijih dana, provesti ugodnu večer.
Bazen je sustav s morskom slanom vodom, s vrlo velikim preljevom, održava se australskim sustavom čišćenja. Zbog toga uvijek imate divan osjećaj kupanja, bez kemikalija! Voda je kristalno čista. Maksimalna dubina iznosi 1,70 metara. S udobnim ležaljkama, sa suncobranom, na palubi bazena, to je sjajna alternativa bližoj plaži.
Preporučujemo da za duže boravke unajmite automobil kako biste istražili prekrasnu okolicu. Rado ćemo vam dati ponudu. Mi osobno volimo ići biciklom na plažu, na kavu ili na dobro vino, u jedan od tipičnih restorana. Ispred vaših vrata počinje odlično izgrađena, sigurna biciklistička staza duljine 30 KM koja vas vodi pored plaža, Dolphinbay i Praknampran.
Naglaske svijetlim bojama, modernim slikama s ljubavlju prema najmanjem detalju, unutar ove vile, podižu vaš duh i ostavljaju dojam kao da ste na odmoru. Ovdje ništa nije dosadno i monotonno u ovoj izvanrednoj vili. Azijatski motivi pojavljuju se u dekoraciji s mnogo prirodnog kamena, drva, autentičnih vaza, lijepih statua i mnogo cvijeća. Ujutro slušate čavrljanje ptica. Impresivni pogledi na planine nude se, koji vas podsjećaju da ste na odmoru u tropskoj zemlji.
Struktura smještaja za odmor nudi udobne životne prostore za razne prilike - bilo da su to obitelji s djecom, starije osobe ili mlađi ljudi. Glavna kuća je prilagođena osobama s invaliditetom i pogodna za osobe u kolicima.
Svaka od 4 spavaće sobe ima vlastiti privatni ulaz, opremljena je prema standardima super deluxe sobe hotela i vrlo je dobro dizajnirana. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu te sadrži velike krevete s ortopedskim madracima, ormar, klima uređaj i privatnu terasu. Osim soba koje pružaju privatnost svakom gostu, u vili ima dovoljno prostora za ugodno druženje s prijateljima i obitelji. Udobna dnevna soba s modernim kaučem i televizorom od 55 inča. Potpuno opremljena kuhinja, s perilicom suđa, aparat za kavu. U unutrašnjosti, kao i na vanjskom području, nalazi se blagovaonski stol za 8 osoba. Osim toga, sve je dostupno za malu djecu, krevetić, hranilica, autosjedalica, molimo da nas pitate za svoje posebne želje.
Opis kuće Villa Malee Garden
Glavna kuća
Vrlo velika spavaća soba, s garderobom, velika kupaonica, prilagođena invalidima. Tuš i kada, 2x klima uređaj, izravan pristup terasi.
Mala spavaća soba, dječji krevetić, klima, izravan pristup vrtu i prilagođeno za kolica. Kupaonica pokraj, prilagođena invalidima. Vrlo velika kuhinja, hladnjak+ zamrzivač, perilica suđa, luksuzna oprema.
Veliko blagovaonsko područje s pultom,
Soba za glačanje, spremište,
Veliki prostor za dnevni boravak s TV-om i izravnim pristupom na terasu ili vrt s bazenom.
Ulazni prostor pokriven s sjedećim namještajem
Gostinjska kuća 2
Samostojeći bungalov s vlastitom terasom, sjedeći namještaj, pristup bazenu i vrtu.
Spavaća soba sa sjedećim namještajem, izravan pristup WC-u / tušu, klima, hladnjak.
U susjednoj sobi ured s pristupom internetu i namještajem. Gostinjska kuća 3
Samostojeći bungalov, s vlastitom terasom, sjedećim namještajem, pristupom bazenu i vrtu.
Namještaj za dnevni boravak, ormar, mala kuhinja, kupaonica i WC, klima, hladnjak,
vanjski ribnjak. Gostinjska kuća 4
Samostojeći bungalov, s vlastitom terasom, sjedećim namještajem, pristupom terasi i
vrtu, dnevnim namještajem, vanjskom kuhinjom, klimom, hladnjakom, perilicom,
Vanjski sala, za 8 osoba, idealno za piće, vinoteka
Vanjski sala, sjedeći prostor u vrtu, stol, stolice
Velika terasa glavne kuće, stol za 8 osoba, suncobran
Veliki bazen s morskom vodom, s vodenim i zračnim mlaznicama.
Privatno parkiralište, prilagođeno osobama s invaliditetom.
Kućna pomoćnica dolazi 2x tjedno, za čišćenje, zamjenu posteljine.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Za pse i kućne ljubimce
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Posebno održiv Ova nekretnina zadovoljava 9 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija


Dolazak i udaljenosti
Plaža 1 kilometar
1 kilometar
Mogućnost kupovine 1 kilometar
1 kilometar
Restoran 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Centar grada/mjesta 5 kilometar
5 kilometar
Autobus 0.2 kilometar
0.2 kilometar
220 kilometar
10 kilometar
12 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Malee Garden nalazi se u blizini Huahina, između Pranburija i Sam Roi Yota.
2,5 sata južno od međunarodne zračne luke Bangkok, na mirnoj lokaciji.
Do Bangkoka ima 180 KM.
Prekrasne plaže Dolphinbay i Praknambran udaljene su oko 5 minuta vožnje biciklom, automobilom ili skuterom. Plaža Sam Roi Yot je, po našem mišljenju, najljepša plaža koju područje Huahin može ponuditi.
Izvorni način života, kao i brojni mali lokalni restorani i barovi nude egzotičnu oazu za opuštanje i kupanje. Priuštite si masažu na plaži. Mali supermarket za brze potrebe udaljen je oko 700m, a ostale veće lokalne tržnice udaljene su oko 3 km. Najbliži veliki trgovački centar s brojnim trgovinama nalazi se u Pranburiju, udaljenom oko 12 km. Do centra Huahina ima oko 30 km vožnje.
Najbliži restoran udaljen je 300 metara. Na 500 metara nalazi se veliko odmaralište s teniskim terenima, vodenim toboganima i dobrim europskim restoranom. Mali vinski podrum nije za prezir.
Pizzu i ostala jela dostavljamo na kućnu adresu besplatno, kao iu mnogim drugim restoranima. Naš menadžer rado će vam pomoći.
Ljubitelji golfa će na ovom području sigurno pronaći ono što traže. Uz 10-ak vrhunskih igrališta, također ćete pronaći veliki broj lokalnih golf igrališta, uglavnom u vlasništvu vojske. Najbliže mjesto udaljeno je cca 5 minuta (cca 3€). Cijena golfa je između 3 i 150 € po rundi, ovisno o igralištu koje odaberete.
Na našoj smo web stranici naveli nekoliko stvari koje biste svakako trebali učiniti. Pogledaj. Siguran sam da vam ovdje neće biti dosadno. Uz velike trgovačke centre u Huahinu svakako vrijedi istražiti još uvijek tipičan Tajland.
Naziv Khao Sam Roi Yot znači planina s 300 vrhova, što prilično dobro opisuje krajolik. Surovi vapnenački brežuljci uzdižu se do 605 metara ravno iz Tajlandskog zaljeva. Zapadni dio parka zauzima približno 36,8 četvornih kilometara slatkovodne močvare. Na obali su močvare mangrova.
Pojedinačni primjerci rijetke kozolike vrste gorala s engleskim uobičajenim nazivom "Mainland Serow" (Nemorhaedus sumatraensis) još uvijek žive u parku, cynomolgus majmun i južni naočalasti langur nastanjuju plažu i područje oko sjedišta parka, a ponekad i postoji čak i Irrawaddy dupin (Orcaella brevirostris) koji dolazi ovamo. Druge rijetke životinjske vrste koje su ovdje uočene uključuju vrste lorija, leoparda i trakastog linsanga.
U ovom nacionalnom parku obitava i veliki izbor ptica, ovdje se mogu vidjeti do 28 vrsta većih ptica močvarica, orao štekavac, razne vrste roda i čaplji.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
Čekiranje pri dolasku: | 14:00 |
Čekiranje pri odlasku: | 12:00 |
Kaucija: | 300 € |
Akontacija: | 30 % prilikom bukinga |
Ostatak plaćanja: | prilikom dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
U cijenu najma uključeno je: vrtlar, zaštitar, bazen, sol, struja, voda, pristup internetu, Domaća pomoćnica, dolazi dva puta tjedno, Njemački menadžer na licu mjesta, susjed. Minimalni period najma je 5 dana. Ako imate dodatnih pitanja, pošaljite nam E-mail na: Za dugoročni najam, od 6 tjedana, rado ćemo vam napraviti posebnu ponudu. Pitajte nas. |
Uvjeti poništenja:
Prijava
ostale informacije:
U Sam Roi Yotu nema izražene kišne sezone. Iz tog razloga, najpoznatiji susjed je tajlandska kraljevska obitelj koja ovdje ima svoju privatnu rezidenciju.
Prošle godine smo imali samo nekoliko kišnih dana, što znači da kiša pada 1-2 sata i nedugo zatim opet zasja sunce. U siječnju se temperature mogu spustiti ispod 25 stupnjeva 2-3 dana.
Ukoliko ste zainteresirani za dugoročni najam, molimo da nas o uvjetima raspitate putem e-maila na klaus@malee-garden.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 03.12.2024
13 evaluacije
Ukupna ocjena
ožujak 2020
Matthias L. iz/od Berlin
Super ljetnikovac!
Kuća za odmor je relativno usamljena. Možete uživati u miru i potpuno se opustiti. Ako želite nešto doživjeti, jesti ili ići u kupovinu, trebat će vam automobil. Ali to nije problem. Može se iznajmiti po fer cijeni kod vlasnika. Smještaj je čist, vrt je predivan, jednostavno bajkovit. Dva večera smo se pustili da nas se skuha. I kuharica je fantastična. Vlasnik i njegova supruga su super simpatični. Toplo su nas dočekali i pokazali nam okolicu te nam dali puno dobrih savjeta. Možete se navečer okupiti na zabavnom otoku (u vrtu s biljarom i pikadom) i lijepo završiti dan. Sve sobe imaju klima uređaj. More je udaljeno 5 minuta automobilom. Također možete šetati po prekrasnim pješčanim plažama i jesti. Za kupovinu trebate također oko 5 minuta. Tada imate 3 trgovine i 4 tjedna tržišta. Moja preporuka, obavezno posjetite. Tu možete kupiti voće, povrće, meso i uličnu hranu za malo novaca. U okolici se nalaze prirodni parkovi. Također vrijedi posjetiti. Sigurno ćemo ponovno tamo ići. Jedina zvijezda manje je zbog toga što tamo ne možete pješice otići. Za nas to nije bio problem. Slike u ovoj ponudi nisu dotjerane. To je onako kako izgledaju fotografije.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj
veljača 2020
Markus iz/od Bodenheim
Super prekrasna vila s bazenom.
Sam Roi Yot udaljen je 20 minuta vožnje automobilom do Hua Hina, super lijepa lokacija, nije daleko od prekrasne plaže, posebno mirno, puno prirode, naselje je vrlo njegovano, privatni bazen je stvarno odličan, za piće na malom otoku za igru uvijek se pobrine, tako da to mogu samo preporučiti.
Da Klaus, samo smo se čuli telefonom, ali stvarno nisi previše obećao, vidjet ćemo se nekad.
Upravitelj "Walter" jako dobro brine o svemu, vrlo ljubazan, voljan i uvijek iznova.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Romantični odmor
prosinac 2019
Dr. Robert S. iz/od Stuttgart
Naš 3. boravak
Po treći put smo proveli naš odmor kod Klausa i Marlies u vili Malee Garden. Oboje su divni domaćini, otvoreni za svaku želju i iznenadili su nas sjajnim idejama za izlete. Kuća i površina oko nje su prekrasni, planirani s puno ljubavi prema detaljima i opremljeni tako dobro da stvarno ništa ne nedostaje. Čistačica i vrtlar su se ljubazno brinuli o nama, tako da su npr. naše rublje bilo redovito oprano i peglano ili smo, kad god smo htjeli, imali svježu kokos orah ili druge voće iz vrta na stolu za doručak. Također, stalno je upravitelj kuće s njegovom tajlandskom ženom bio prisutan, pa je nova bar bila dobro opskrbljena, čak smo imali luksuz da se hrana priprema na licu mjesta, čak i svježe roštiljanom ribom iz vlastitog ribnjaka! Također je odlično poskrbljeno za zabavu: bazen, stereo sustav kod bazena, šah, boćanje, stolni tenis, biljar, pikado, klavir... nema nikakvih želja koje nisu ispunjene i nije bilo dosade, čak ni za naših 5 mladih ljudi u dobi od 17 do 23 godine. Plaža je udaljena pješice (oko 2-3 km), iako se preporučuje automobil, npr. za obavljanje izleta, ali i navečer na jednoj od većih plaža (Dolphin Bay, Khao Kalok Beach, Pak Nam Pran) na plaži za večeru. Površina je smještena uz nacionalni park Sam Roi Yot, koji se ističe prekrasnim izletima (npr. špilja Phraya Nakhon), ali ipak nije previše turistički posjećen. Tako npr. ovdje možete još uvijek doživjeti slonove u divljini ili hraniti divlje majmune. Klaus uvijek ima sjajnu ideju. Ako želite malo uzbuđenja, Hua Hin s atrakcijama poput noćne tržnice, vodenog parka, shopping centara itd., udaljen je samo 40 minuta vožnje automobilom. Ono što nam svima posebno godi kod ove lokacije je da možete uživati u miru i opuštanju vlastite vile, ali također imate mogućnost uživanja u svim vrstama aktivnosti i zabave u blizini.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
kolovoz 2019
Markus F. iz/od Weißenhorn
Sanjarski odmor.
Dragi Walter i draga Alisha,
ne znamo kako da vam zahvalimo na predivnom odmoru kod vas.
Bili smo oduševljeni predivnom kućom, bazenom i vrtom.
Bilo da je bila vaša pomoć prilikom prve vožnje automobilom ili vaši savjeti za predivne plaže, odlične restorane i sjajne tržnice, naravno, ne zaboravljajući ukusne svježe kokosove orahe iz vašeg vrta koje smo svakodnevno dobivali uz bazen.
Walter, tvoj način objašnjavanja i pokazivanja nam je bio izvanredan.
Želimo samo ponovno doći.
Mislimo da su to bile najljepše sedmice u godini.
Srdačan pozdrav,
Obitelj Klimek
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor na plaži
travanj 2019
Edgar Liane B. iz/od Stuttgart
Lijep odmor
Bok svima!
Žao mi je zbog kasnog odgovora, ali sada ide!
Jako nam se svidjelo kod vas! Kutak gdje se super može opustiti! Aktivnosti su manje popularne pri temperaturi od 30 ~ 35 stupnjeva, ali to kod nas ionako nije bilo planirano.
Walter nam je bio jako velika pomoć, također i vrtlar je bio super!
U međuvremenu imamo opet pravo travanjsko vrijeme (~10 stupnjeva), i danas konačno opet kiši.
Prilažem vam nekoliko slika, uživajte i
Vidimo se ponovno!
Pozdravi
Edgar
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Kultura & obilasci, Romantični odmor
listopad 2018
Karsten A. iz/od 22297 Hamburg
Odlična kuća - odlični ljudi
Krenut ćemo s kraja - naravno, naših skoro 2 tjedna bili su prekratki! Već pomalo tužni napustili smo malo rajske mjesto kako bismo proveli još nekoliko dana u Bangkoku, transfer je naravno bio organiziran. Općenito, tijekom cijelog odmora brinuli su se nevjerojatno srdačno za nas. Lijepa i potpuno opremljena kuća nalazi se u prekrasnom vrtu, bazen je bio samo za nas i naša kći čak je imala vlastitu malu gostinjsku kućicu, također izravno pored našeg bazena. Vidjeli smo divlje slonove, otkrili sjajne špilje, šetali lijepim plažama - sve je bilo lako dostupno automobilom koji smo iznajmili od Klause. Walter, upravitelj, učinio je sve moguće i uvijek je imao dobar savjet, baš kao i Klaus. Hrana u Tajlandu je uvijek kao pjesma, ima puno malih i jeftinih restorana u blizini, ali ovdje smo se čak mogli hraniti kod Walterove žene u vlastitom domu. Uvečer smo mogli popiti pivo na otoku za biljar ili se natjecati u Unu - ovdje je bilo sve. Hvala na lijepom vremenu Marlies & Klausu i Walteru & Alishi.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
studeni 2017
Andrea, Jana und Frank B. iz/od Brüssel
Već je bilo super.....
Bili smo prvi put u Tajlandu i nismo bili razočarani. Odlična komunikacija unaprijed, uspješno organizirano preuzimanje na aerodromu, pa smo prvo bili ostavljeni da se "smirimo". Automobil za najam je bio dostavljen od strane najmodavca - to nije uobičajeno! Na prethodno dogovorenim izletima lako se snalazilo kao stranac. Nije bilo prisile da se uzme vođena tura. Što se tiče kuće: vrlo dobro opremljena, nažalost, perilica posuđa je bila pokvarena. No problem, because Fon, the housekeeper, had done the dishes. However, due to the location of the house in a sub-tropical region, we took care of it ourselves; otherwise, it can happen that an uninvited guest shows up in the house. So, if someone is disgusted by ants or geckos, they may want to choose a different accommodation.
A word about the staff: The gardener kept us supplied with fresh coconuts every two days - a dream! ! Fon, kućna pomoćnica, dolazila je tri puta tjedno i brinula se za kućanstvo - obavljala je sve, od čišćenja vanjskih prostora do pranja odjeće. Ako niste navikli na prisutnost nekog stranca koji čisti i pere dok vi ležite pored bazena, može se osjetiti pomalo čudno; takav je bio naš slučaj barem. Onda bismo planirali svoje izlete upravo za te dane - problem riješen! Na zadnje, ali ne manje važno, Oliver: Vrlo ugodan upravitelj koji odmah rješava svaki problem, bez obzira koliko mali bio. Čak nas je i osobno pokupio na aerodromu u Bangkoku i savršeno organizirao prijevoz do Bangkoka. Posebna zahvala njemu za ovaj divan odmor.
Mali nedostatak bio je plažni dio udaljen oko 1000 metara u Sam Roy Yot: gotovo svuda je bio prekriven smećem pa nije baš bio pogodan za kupanje. Onda smo otišli na Kao Kalok, plaža tamo je bila uredu!
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Romantični odmor
travanj 2017
Dominique U. iz/od 74240 Gaillard
Mali raj!
Mali raj Marlies i Klausa!
Koliko sreće što smo mogli potpuno uživati u ovom malom raju!
Najviše sam cijenio zelenu, svijetlu i šarenu okolinu bazena koja se prostire u velikom vrtu, od terena za igru boulesa pa sve do ribnjaka punog šarenih riba, uključujući jednog vrlo gladnog soma! Tišina i velika udobnost kuće, moje sobe s klima uređajem te srdačna prisutnost Klausa i Marlies, često u društvu njihovih ljubimaca Bobbyja i Cindy, njihovih slatkih pasa! Mali raj blizu plaža još uvijek sačuvanih od velikih turističkih valova, s restoranima s ukusnim jelima, barovima gdje se može razgovarati na francuskom, engleskom, njemačkom jeziku... s iseljenicima koji su sretno smješteni u tom zaštićenom dijelu Tajlanda. Mali raj blizu velikih trgovina, tržnica i užurbanog života Pranburija, s vrlo korisnim tajlandskim masažnim salonima, također nedaleko od Hua-Hina, carskog grada, ali i blizu prirodne rezervate, s mnogo izleta i mnogih otkrića, uključujući safari za divlje slonove i opuštajuća vožnja rijekom kroz ribarska sela... Šareni i prekrasan mali raj koji ću se beskrajno radovati ponovno posjetiti! Nadam se da ćemo se uskoro vidjeti!
ožujak 2017
Andreas + Tanya K. iz/od 22952 Lütjensee
Villa Malee je tropski san!
Bili smo u ožujku u petorici u vili Malee i sve je zaista lijepo kao na fotografijama. Dadilja je svaka dva dana održavala kuću u savršenom redu i čak prala i savršeno peglala naše rublje. Vrtlar je svaki dan održavao ogroman tropski vrt. Iako nismo navikli na osoblje kod kuće, ova dva nas uopće nisu smetala, već ih često nismo ni primijetili, jer su se uvijek vrlo diskretno držali u pozadini.
Naročito smo uživali u bazenu. Zahvaljujući ogromnom vrtu i mnogim mjestima za mirno sjedenje u hladu, svatko je pronašao svoje omiljeno mjesto.
Bilo nam je super što svaka od tri spavaće sobe ima svoju kupaonicu s WC-om i tušem. Čak postoji i kada, ali tko će se kada tuširati u takvim temperaturama, dok je vani bazen.
Bili smo nevjerojatno ljubazno i srdačno primljeni od menadžera Olivera i brzo smo se osjećali kao kod kuće. Kad god smo imali bilo kakav zahtjev, npr. za dogovaranje masaže ili termina kod krojača, savjete za izlete, sitne popravke itd., on se odmah brinuo i uvijek je pitao mogu li još što učiniti za naše dobro. Još od ranije je odlično organizirao prijevoz od zračne luke i najam automobila.
Svakako bi trebalo unajmiti automobil odmah na početku za kupovinu i izlete, jer je vožnja biciklom prevruća, a udaljenost do najbližeg velikog supermarketa je 16 km. Također, plaža nije pretrpana, ali je predaleko pješice, automobilom je udaljenost samo 6-7 minuta. Nemojte se bojati prometa na lijevoj strani! Na plaži ima mnogo malih restorana uz plažu, gdje možete jesti dobro i povoljno.
Radujemo se sljedećoj godini kada ćemo se vratiti. Villa Malee je tropski san!
Srdačan pozdrav
Tanja
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
veljača 2017
Rolf K. iz/od 55218 Ingelheim
Odmor Malee Gardeb poolomite.
Svi smo sigurno stigli u hladnu Europu i još se borimo s jet lagom i niskim temperaturama u usporedbi s Tajlandom.
Željeli bismo se još jednom srdačno zahvaliti na vašoj podršci i pomoći kako u pripremi tako i tijekom našeg boravka. U Malee Gardenu nam se jako svidjelo, kuća i vrt su izvrsno opremljeni i ispunjavaju sve želje. Regija Sam Roi Yot je također vrlo zanimljiva; ima puno toga za vidjeti i mogli smo, zahvaljujući automobilu koji si organizirao, napraviti lijepe izlete. Planiramo se svakako vratiti sljedeće godine i na vrijeme ćemo se javiti.
Molili bismo te da preneseš našu zahvalnost i obitelji Reusch - posebno za povjerenje koje su nam dali na njihovom prekrasnom imanju za naš boravak.
Srdačan pozdrav
i Newu, puno sreće i uspjeha u njihovom poslu.
Rolf i obitelj
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Romantični odmor
siječanj 2017
Claudia + Armin H. iz/od 33739 Bielefeld
Traumski odmor
Prekrasna vila s velikim vrtom i bazenom, gostinjska kuća, vrtlar, sobarica, vozač.....jednostavno san. Prekrasno vrijeme, divni vlasnici koje smo zavoljeli, kao i Olli upravitelj. Rado bismo ostali još...
Preporučeno za: Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
prosinac 2016
Dr. Robert S. iz/od 70565 Stuttgart
Definitiv se vraćamo.
Mi, obitelj s 3 tinejdžera, smo ove godine mogli provesti Božić u ovoj kući. Iako smo već puno toga vidjeli u Tajlandu - već smo bili preko 25 puta na različitim mjestima u Tajlandu - odmah smo se svi zaljubili u kuću. Ljubav prema detaljima, kombinacija klasičnog tajlandskog tradicionalnog stila i zapadnog luksuza, nije nam ostavila nikakve želje. Imovina odgovara slikama prikazanim na internetu 100%, ako ne i više. Unatoč privatnoj imovini, raznolikost nije ograničena, bez obzira na to je li riječ o raznim sjedećim grupama djelomično u salama s ventilatorom, zabavnim mogućnostima poput stolnog tenisa, šaha, boćanja, kolekciji igara, DVD-u i CD-u, biciklima, opremi za golf .... ne možemo nabrojati sve. Unatoč naših 10 dana, imali smo osjećaj da nismo mogli dovoljno iskoristiti sve, čak ni našim tinejdžerima nije bilo dosadno ni jednu minutu. Kućna pomoćnica i vrtlar brižno se brinu da ovo imanje ostane rajsko. Posebno zahvaljujemo Oliveru, menadžeru cijelog kompleksa Malee-garden, koji se brižno brinuo za sve naše potrebe, poput pripreme kuće, čak je voda u kavi već bila napunjena. Primjećuje se da je on ne samo dobra duša vile već cijelog kompleksa. Također bismo željeli zahvaliti Ueliju na ljubaznom prvom kontaktu i jednostavnom postupku rezervacije, pa sve do eskortiranja iz Tesca. Ne samo što je uljepšao/skratio vrijeme čekanja na odmor s raznim uspomenama, bio je i dostupan kao kontakt osoba na licu mjesta i bio bi uvijek spreman kao vodič.
Kao strastveni svirač klavira, naravno da je klavir bio trešnja na vrhu šlaganja na torti!
Još jednom hvala za sve, sigurno ćemo se vratiti!
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor na plaži
svibanj 2016
Bill + Laura H. iz/od San Fransisco
Imali smo divno putovanje, hvala.
Imali smo divan put, hvala.
Klaus i Marlies, ponovno ne možemo dovoljno zahvaliti na našem boravku u Tajlandu, hvala. Komunikacija s Klausom i Marlies tijekom cijelog postupka bila je divna. Prekrasna kuća s prekrasnim vrtom, sve što bi netko ikada htio. Na raspolaganju su vrtlar, čistačica i upravitelj imovine. Maserka i vodič na raspolaganju po potrebi. Organiziran prijevoz od i do zračne luke te preporuke što vidjeti i raditi. Obožavamo ovu nekretninu i Tajland. Hvala vam, Bill i Laura Honeycutt.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Kultura & obilasci, Odmor na plaži
Odgovor iznajmljivača gospodin K. Reusch:
Schaut Euch einfach die Bilder unsere ersten Besucher an,
Bilder sagen mehr als 1000 Worte.
Wir freuen uns auf Euren Besuch
E-Mail vom 10.Oktober 2016
Hello,
Link to photos taken of Klaus and Marlies beautiful home
https://www.snapfish.com/library/share?w=snapfish_us&c=snapfish&l=en_US#QLmwWleEU_bVM4vmT_Quxw/AUS/27940554569070/SNAPFISH
Cheers,
Bill and Laura Honeycutt
Email: Bill.honeycutt@hpe.com
Email: Laura.Honeycutt@sap.com
kontakt
gospodin K. Reusch

Dalji smještaji od gospodin K. Reusch
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
ostale informacije
privatna web stranica:
Kuća za odmor Dopust za oporavak Sam Roi Yod
Kuće i apartmani za odmor u Tajlandu
Broj objekta: 82041
Posljednje ažuriranje: 20.04.2025
Oglas je online od: 9 godina, 1 mjesec
URL: https://www.resido.hr/82041.htm
Gospodin Klaus Reusch
Wilhelstrasse 26
65589 Diez
+4915203624196
«Kuća za odmor Dopust za oporavak Sam Roi Yod» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 13 danih recenzija evaluacije.
i provizija
