Natrag
Traži

Rustico La Fontana

maks.  15  Gosta/Gostiju
130m²
4 spavaće sobe
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

142 puta dodano listi želja

Već više od 9 godina online


Opis

Kuća je potpuno renovirana i sadrži ukupno 3 apartmana s ukupno 9 kreveta plus 6 dodatnih mjesta na kaučima na razvlačenje te prekrasno unutarnje dvorište s ljetnom kuhinjom i roštiljem, koje se koristi zajednički, idealno za grupe i velike obitelji. Tamo se nalazi i stolni nogomet. Zbog položaja u izvornom starom dijelu mjesta Oldesio, u blizini crkve i izvora po kojem je kuća dobila ime, odmah ćete se osjećati kao da ste se vratili u prošla vremena. Kombinacija antičkih nalaza i udobnog namještaja stvara atmosferu ugodnosti i dobrog osjećaja. Savršeno za odmor i opuštanje. Apt. Mimosa ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjskom nišom te kaučem na razvlačenje, kupaonicu i balkon s prekrasnim pogledom na jezero. Stan Rosa ima 1 spavaću sobu s bračnim i jednim krevetom, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjskom nišom te kaučem na razvlačenje i balkon s prekrasnim pogledom na dvorište i crkvu. Treći Stan Viola ima 1 spavaću sobu s bračnim krevetom, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjskom nišom te kaučem na razvlačenje. Sat-TV, Wi-Fi i gospodarska prostorija s perilicom rublja upotpunjuju ponudu. Svi stanovi su dostupni stepenicama.
Automobili se mogu parkirati u unutarnjem dvorištu, ali kako si ne biste zauzeli mjesto, preporučuje se javno parkiralište. Prilaz kroz stare ulice je također prilično uzak. Za bicikle i motocikle ima dovoljno mjesta. Po potrebi se na zahtjev može koristiti i podrum s lučnim svodom kao zajednička prostorija. Djeca i psi su dobrodošli.
Broj licence ili registracije: IT017185C2AH4BFF7L

Mogućnosti spavanja

Spavaća soba 1
dupli krevet
Spavaća soba 2
krevet na kat
Spavaća soba 3
dupli krevet
Spavaća soba 4
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje rublja Stroj za pranje rublja
balkon balkon
Dječji krevetić Dječji krevetić
Roštilj Roštilj
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Plaža 10 kilometar

Jezero 7 kilometar

Mogućnost kupovine 0.5 kilometar

Restoran 0.1 kilometar

Centar grada/mjesta 1.5 kilometar

Autobus 0.1 kilometar

Zračna luka 110 kilometar

Kolodvor 60 kilometar

Izlaz s autoceste 60 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Rustico La Fontana nalazi se na sunčanoj strani grada Tignale u prekrasnoj panoramskoj lokaciji u četvrti Oldesio samo 1,5 km od glavnog grada Gardola gdje se nalaze svi dućani, kafići, restorani, doktor i ljekarna.

To je oko 7 do leži iznad jezera na prekrasnoj mreže panoramskom cestom u nekoliko minuta. Iz stana balkona Mimosa možete uživati ​​neusporedivo lijep pogled na jezero i na suprotnoj Monte Baldo masiva.


Plato Tignale je popularna rekreacija i priznat zdravstveno središte na zapadnoj obali jezera Garda, oko 500 metara iznad jezera, sa 6 općina Piovere / Oldesio / Prabione / Olzano i Skupštine te Gardola. Dolazak je na Gardesana Occidentale teče uz zapadnu obalu jezera. Odatle Odvajanje doći do oko 7 km na dobro razvijenom panoramskom cestom do Gardola.

Šarmantan krajolik uz već mediteranskim raslinjem poziva razlikuje se mnogo luksuzni vrijeme planinarenje i nudi neusporedivo lijep pogled na Lago di Garda i Monte Baldo masiva na istočnoj strani jezera. Izravno idu od planinarenje i mountain bike staze od apartmana.

Automobilom je 15-20 minuta do dva kupališta na jezeru, Porto Tignale, popularno mjesto za surfere i kiters ili Parco Fontanella u Gargnano s velikim travnjakom ispod starih maslina. Oba tečajevi također može digla dobro Tignale.
Zanimljive destinacije kao što su Botanički vrt Andre Hellera i Vittoriale Gabriele d'Annunzio u Gardone su nadomak i gradovi Salo, Sirmione, Riva, Arco, Verona, Mantovi su još uvijek u dobrom ruke. Nadalje, tu je prilika za atraktivne izlete u zaleđu drugim jezerima takvih. Kao jezera Idro.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Planinarstvo/alpinistika
Biciklizam
golf
Brdski biciklizam
paragliding
Jahački sport
Plivanje
Surfanje
Tenis
Pješačenje/hodanje kao sport
Skijanje na vodi
kitesurfing
izleti brodom
veslati stojeći

Smjernice

upozorenja najmodavca

Čekiranje pri dolasku: 15:00
Čekiranje pri odlasku: 09:00
Kaucija: 150 €
Akontacija: 30 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: prilikom dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Troškovi grijanja obračunavaju se prema potrošnji po cijeni od 2,00 kn po litri
Na licu mjesta mora se platiti boravišna pristojba koja uključuje mnoge zanimljive usluge, kao što su prijevoz do plaže, ulaz u lokalni bazen na otvorenom, vođene pješačke ture i biciklističke ture, itd.
Apartmani se mogu rezervirati i pojedinačno u zadnji tren, samo pitajte!

Mogućnosti Plaćanja:

Prijenos
Gotovina

Uvjeti poništenja:

Do 60 dana prije početka najma: 10 % naknade za obradu 60 – 30 dana prije početka najma: 40 % 30 – 20 dana prije početka najma: 70 % manje od 20 dana prije početka najma: 100 %


ostale informacije:

Apartmani se mogu rezervirati odvojeno ako je to potrebno.


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 03.03.2026


1 evaluacija

Ukupna ocjena

5,0 od 5
5.0 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
5.0 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

listopad 2022

Anja V. iz/od Berlin

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Super kuća u super okruženju, ljubazni vlasnici, vratit ćemo se

Odlična kuća u izvrsnom okruženju. Sve lako dostupno. Lijepi vlasnici. Sve super. Vratit cemo se.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Romantični odmor


kontakt

Tvrtka Vermittlung von Ferienwohnungen
gospođa S. Hiesel

gospođa S. Hiesel

Domaćica od: 02.03.2016

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 12h

Jezici za kontakt: njemački, engleski, talijanski

Broj objekta: 82910

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 77429227310

0049(0) 15202026817

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospođa S. Hiesel

Pokazati sve smještaje od gospođa S. Hiesel

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 82910

Posljednje ažuriranje: 14.03.2026

Oglas je online od: 9 godina, 11 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/82910.htm


«Rustico La Fontana» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 1 danih recenzija evaluaciju.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat