Natrag
Traži

Kuća vještica Hahnenklee

maks.  2  Gosta/Gostiju
40m²
1 spavaća soba
Dijelovi
Navedite datume putovanja za točne cijene
2 Gosta/Gostiju



Sjajna lokacija

Besprijekorno čist smještaj

100% Preporuka

83 puta dodano listi želja

Već više od 9 godina online


Opis

Hexenhaus se predstavlja u modernoj i ugodnoj atmosferi s detaljima tipičnim za planine Harz. Kuća na mirnoj, središnjoj lokaciji nudi čisto blagostanje nakon uzbudljivog dana u planinama Harz. Ovdje možete roštiljati na terasi, zajedno prčkati u vještičjoj kuhinji, opustiti se uz kamin ili, naravno, uživati u nogometu ili romantičnim filmovima na velikom ravnom ekranu. Ugodan san zagarantiran je u spavaćoj sobi u alpskom stilu na prvom katu.



Izgrađena kao stara drvena kuća Harz 1930-ih, kuća za odmor blista u novom sjaju nakon opsežne obnove. Moderan, ali s detaljima tipičnim za planine Harz, Hexenhaus se predstavlja u romantičnom, ugodnom ambijentu; kuća s dušom i karakterom za goste koji traže nešto posebno.



Ulaz vodi kroz mali zimski vrt. Prizemlje je otvorenog tipa (dvije stepenice) s kuhinjom i dnevnim boravkom s kaminom i satelitskom TV. Tu se nalazi i kupaonica s tušem/WC-om. Preko 'Hexenstiega' (stepenice, bez ljestava) dolazite do spavaće sobe sa susjednim balkonom.



Ispred kuće nalazi se privatni parking. Mala terasa s garniturom za sjedenje poziva vas na opuštanje i roštiljanje.

Dostupan je priključak za vodu za bicikle itd.

Mogućnost spavanja

Spavaća soba
dupli krevet

Sobe i oprema

Kućni ljubimci su dobrodošli Kućni ljubimci su dobrodošli
Nepušači Nepušači
WLAN bežična lokalna mreža WLAN bežična lokalna mreža
Televizor Televizor
Terasa Terasa
Stroj za pranje posuđa Stroj za pranje posuđa
kamin kamin
balkon balkon
Mjesto za parkiranje Mjesto za parkiranje
Pregled sve opreme

Dolazak/lokacija

Pokazati zemljopisnu kartu

Dolazak i udaljenosti

Jezero 1 kilometar

Skijaška uspinjača 0.8 kilometar

Mogućnost kupovine 7 kilometar

Restoran 0.5 kilometar

Centar grada/mjesta 0.5 kilometar

Autobus 0.5 kilometar

Zračna luka 90 kilometar

Kolodvor 15 kilometar

Izlaz s autoceste 28 kilometar


Mjesto i položaj smještaja

Kuća za odmor nalazi se na mirnoj lokaciji (slijepa ulica) na samom rubu šume i sa svojih cca 50 četvornih metara poziva na odmor i opuštanje. Također nudimo idealnu lokaciju za aktivne ljude. Najbliža pješačka ili brdsko-biciklistička staza udaljena je 20 metara, a ljetno sanjkalište, skijaška staza, žičara, brdski biciklistički park i Liebesbankweg udaljeni su samo nekoliko minuta hoda.



Centar grada i Bocksberg, kao i supermarket, kafići i restorani, autobusne stanice i lječilišno-turistički centar također su udaljeni samo jednu ulicu.


Mogućnosti provođenja slobodnog vremena

Pecanje
Planinarstvo/alpinistika
Inlineskating/Koturaljkaški sport
Lov
Vožnja kanua
Brdski biciklizam
Jahački sport
Plivanje
Let jedrilicom
Skijanje
Snowboard vožnja
Pješačenje/hodanje kao sport

Smjernice

upozorenja najmodavca

Kaucija: 100 €
Akontacija: 20 % prilikom bukinga
Ostatak plaćanja: 8 tjedna prije dolaska

dodatne informacije o cijeni najma:

Cijene se odnose na 2 osobe.



Paket pranja rublja je besplatan i uključuje posteljinu, ručnike za ruke ili kupaonicu i 2 kuhinjske krpe.



Dostupna je i početna zaliha toaletnog papira, sredstva za pranje posuđa i tableta za pranje posuđa.Voda/kanalizacija je uključena u cijenu.

Struja se naplaćuje prema potrošnji (trenutno 0,40 €/kwh zelene struje) i odbija se od depozita pri odlasku.



Boravišna pristojba iznosi 2,30 € po osobi/noćenju ili 1,15 € u razdoblju od 1. studenog do 15. prosinca.

Uvjeti poništenja:

a) u slučaju odustajanja od 12 do 08 tjedana prije početka najma: 20% cijene najma b) u slučaju odustajanja od 08 do 04 tjedna prije početka najma: 50% cijene najma c) u slučaju odustajanja od 04 do 02 tjedna prije početka najma: 80% cijene najma d) u slučaju odustajanja od 02 tjedna prije početka najma ili u slučaju nedolaska: 100% cijene najma. Za odustajanje do 12 tjedana prije početka najma neće nastati troškovi za najmoprimca osim troška obrade u iznosu od 50 €.


ostale informacije:

Kuća je idealna za 2 osobe i stoga se može rezervirati samo kao takva.

Posteljina i ručnici su uključeni. Za fizičke vježbe zimi čeka vas lopata za snijeg. Ima dovoljno drva za ogrjev za naknadno grijanje. Osim kamina, kuća ima infracrvene grijalice i bojler. Struja se naplaćuje prema utrošku, obratite pažnju na podatke o cijeni.

Dolazak od 14 sati, odlazak do 10 sati (ili po dogovoru)


Raspoloživost

pokaži 12 mjeseci

slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska

Datum posljednjeg aktualiziranja: 23.03.2026


10 evaluacije

Ukupna ocjena

5,0 od 5
5.0 Oprema
5.0 Cijena/učin
5.0 Servis
5.0 Položaj
5.0 Čistoća
Recenzije se provjeravaju na njihovu autentičnost. Više o tome u našim preporukama za procjenu.
Predati evaluaciju

lipanj 2022

Petra E. iz/od 55546 Fürfeld

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Super ugodna kućica za vještice!

Vještičja kuća je upravo ono što smo tražili za naš odmor. Oprema ne ostavlja nepoželjne, bili smo prilično iznenađeni onim što je bilo dostupno. Budući da je kuća na samom rubu šume, mogli smo izvesti psa u brzu šetnju, au samom selu bilo je dosta prilika za dobar provod. Imali smo prekrasan, opuštajući tjedan i možemo samo preporučiti kuću svima! Puno hvala!

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Romantični odmor

listopad 2021

Robby W. iz/od Oschatz

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Super kuća za odmor za one pod stresom!

Bili smo dva puta u vještičinoj kući i bit ćemo opet. Oprema je super i možeš toliko toga da odmor nije dovoljan. Najbolje je navečer sjesti uz kamin i samo se isključiti.

Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem, Romantični odmor

listopad 2020

Judith R. iz/od Süptitz

5,0 5 5 5 5 5
Prikaži njemački

Vrlo ugodno

Bili smo drugi put u ovoj prekrasnoj vikendici vještice. Bilo je vrlo opuštajuće i lokacija je također odlična za duge šetnje. Definitivno ćemo se vratiti sljedeće godine i već se radujemo.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci

siječanj 2019

Siggi M. iz/od Bremerhaven

5,0 5 5 5 5
Prikaži njemački

Opustljena doček Nove godine

Nadmudrivši se svoj boravak zahvaljujući ugodnoj kući vještice. Također, blizina raznih restorana savršena je.

Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Skijaški odmor, Romantični odmor

siječanj 2018

Kai und Uelma iz/od Dessau

5,0 5 5 5 5
Prikaži njemački

Zimski odmor

Kuća za odmor je vrlo udobna. Večeri uz kamin i ljubavno uređen krevet su čista romantika. Kontakt s obitelji Schlienkamp bio je izvrstan. Sigurnosni polog se vraća bez ikakvih problema u roku od dva radna dana. Bili smo sada već drugi put u Vještičjoj kući i možemo reći da se usluga tamo uvijek "velikim slovima piše".

Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem, Skijaški odmor, Romantični odmor

pokazati više

kontakt

gospodin U. Schlienkamp

gospodin U. Schlienkamp

Domaćin od: 19.07.2016

kvota reagiranja: 100%

vrijeme reagiranja: ispod 6h

Jezici za kontakt: njemački

Broj objekta: 86634

Prikaži podatke za kontakt Prikaži podatke za kontakt

0049(0) 15229269434

Prijavi Oglas

Možete prijaviti oglas ako smatrate da nešto nije u redu. Oglas će zatim pregledati tim ferienhausmiete.de.


*obavezna polja

Pravno obavijest: Slanjem obrasca slažem se s Uvjetima korištenja. Klikom na "Pošalji" dajem suglasnost za obradu i korištenje mojih podataka sukladno Izjavi o privatnosti.

Prijaviti kršenje pravila Prijaviti kršenje pravila

Dalji smještaji od gospodin U. Schlienkamp

Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti


ostale informacije

Ideje za odmor: Odmor s psom

Broj objekta: 86634

Posljednje ažuriranje: 25.03.2026

Oglas je online od: 9 godina, 8 mjeseci

URL: https://www.resido.hr/86634.htm


«Kuća vještica Hahnenklee» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 10 danih recenzija evaluacije.

Imate li pitanja o ovom smještaju?
Otposlati poruku
Chat