Sjajna lokacija
100% Preporuka
18 puta dodano listi želja
Već više od 9 godina online
Opis
Dva moderna apartmana za odmor na 1. i 2. katu mirne kuće udaljena su samo oko 500m od pješčane plaže "Pretty Bay". Stambeni prostor je oko 120m².
Prostrana kuhinja s blagovaonom je klimatizirana i ima TV te udoban i primamljiv prostor za sjedenje. Kuhinja je potpuno opremljena sa štednjakom, pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem i svim posuđem. Ovdje se nalazi i perilica rublja.
Ima tri spavaće sobe: 2 s bračnim krevetom, od kojih jedna ima vlastiti wc. Treća spavaća soba ima 2 kreveta za jednu osobu. Kupaonica s kadom/tušem i WC-om. Dvije dodatne osobe ili djeca mogu spavati na kauču na razvlačenje
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Za obitelji
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Mogućnost kupovine 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Restoran 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Centar grada/mjesta 0.6 kilometar
0.6 kilometar
Autobus 0.4 kilometar
0.4 kilometar
Zračna luka 10 kilometar
10 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Općinsko područje lučkog grada s gotovo 11.000 stanovnika pokriva jugoistočni vrh Malte. Ime mjesta se s malteškog prevodi kao "Fontana maslina".
Umjetna pješčana plaža u zaljevu Pretty Bay učinila je Birżebbuġa popularnim kupalištem. S druge strane, lokacija u zaljevu Marsaxlokk karakterizira mjesto: u luci su malteški ribarski brodovi pored brodova za razonodu, a s druge strane luke su Dubokomorski brodovi slobodne luke, koji su povezani s kontejnerskim terminalom, postali su jedno od najvažnijih trgovačkih središta na Malti.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 15:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Akontacija: | 20 % prilikom bukinga |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Cijene za 1-4 osobe. Svaka dodatna osoba 10 € po noćenju. Djeca od 3-10 godina 50% malteške ekološke pristojbe za sve turiste starije od 18 godina, 0,50 € po osobi po noćenju – do maksimalno 5 €. Ova se pristojba plaća lokalno iznajmljivaču. |
Uvjeti poništenja:
Besplatno otkazivanje moguće do 30 dana prije datuma dolaska.
ostale informacije:
Udaljenost od "Pretty Bay" sa svojom pješčanom plažom samo oko 500m. Razni restorani nalaze se na pješačkoj udaljenosti. Samo je nekoliko kilometara do ribarskog mjesta Marsaxlokk sa svojim šarenim Luzzi (ribarskim brodovima) i velikom nedjeljnom tržnicom. Izravne autobusne veze s Vallettom (cca. 13 km), kao i s Marsaxlokkom - autobusna stanica je udaljena.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 16.03.2026
2 evaluacije
Ukupna ocjena
srpanj 2018
Agnes H. iz/od Köln
vrlo dobro
Lijepa, velika, par minuta do plaže, trgovine za svakodnevne potrebe također udaljene par minuta. Idealno za školsku djecu i malu djecu. Klimatizacija/hlađenje dostupno. Rado bismo se vratili!
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor bez automobila, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor
ožujak 2018
Ron A. iz/od BN
Prekrasan stan i divno mjesto za boravak!
Sjajno. Od početka do kraja ovo je bio divan prostor, vrlo čist, a vlasnici su bili među najljubaznijim i najkorisnijim ljudima koje smo upoznali na otoku. Apartman je vrlo prostran i ima sve što vam treba. Toplo preporučujemo svima koji razmišljaju o boravku u ovakvom smještaju. Hvala vam na prekrasnom odmoru.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Kultura & obilasci, Odmor za samce, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
Tvrtka CSW Malta Holidays
gospodin S. Witterstein
Domaćin od: 09.12.2004
kvota reagiranja: 90%
vrijeme reagiranja: ispod 6h
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 90298
Dalji smještaji od gospodin S. Witterstein
Marsaxlokk, Malta, Evropa
Marsaskala, Malta, Evropa
Marsaskala, Malta, Evropa
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Marsaskala, Malta, Evropa
Valletta, Malta, Evropa
Valletta, Malta, Evropa
ostale informacije
privatna web stranica:
Orijentir Apartmani u Birzebbuga
Kuće i apartmani za odmor na Malti
Broj objekta: 90298
Posljednje ažuriranje: 16.03.2026
Oglas je online od: 9 godina, 3 mjeseca
URL: https://www.resido.hr/90298.htm
«Orijentir Apartmani u Birzebbuga» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 2 danih recenzija evaluacije.