Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
43 puta dodano listi želja
Već više od 9 godina online
Opis
Potpuno nova luksuzna drvena kuća s izvrsnim sadržajima: seoska kuća s 5 zvjezdica (DTV) uz more u Groß Schwansee. Prikladno za obitelji za najbolje opuštanje u svim vremenskim uvjetima.
Naš moto: spoj luksuza i obiteljskog pristupa. Znamo iz vlastitog iskustva: Samo zato što se djeca trebaju osjećati ugodno, vi ipak možete doživjeti odmor u izvrsnoj atmosferi. Zato smo mislili na sve. I naravno, ne bi trebao nedostajati potpuno automatski aparat za kavu. A kako biste baku i djeda mogli povesti sa sobom, u prizemlju smo uredili spavaću sobu.
9 istaknutih stvari
- Ekskluzivna seoska kuća u drvenoj konstrukciji
- Mirna lokacija okružena livadama i poljima
- Luksuzno opremanje i dekoracija
- 4 spavaće sobe / kreveti s oprugama s 3 vlastite kupaonice
- Wellness centar sa saunom, parnom kupelji, unutarnjim whirlpoolom s fantastičnim pogledom, fitnessom
- Veliki dnevni boravak/blagovaona s ugodnim plinskim kaminom
- Savršena tehnologija s WLAN-om, kućnim kinom, satelitskom televizijom u svim sobama
- 4 visokokvalitetna ORTLER bicikla mogu besplatno koristiti
- Schlossgut Groß Schwansee u 3 minute hoda. Fantastičan kompleks s 2 restorana,
ako želite doručkovati ili večerati.
Općenito
- Stambena površina 150m²
- Dnevni boravak/blagovaona 50m²
- Ugodan plinski kamin (daljinsko upravljanje)
- Dizajn parketa i podnog grijanja
- Decentralizirani sustav ventilacije
- 4 udobne spavaće sobe s opružnim ili udobnim krevetima i vanjskim sjenilima
- 3 vlastite kupaonice s udobnim kišnim tuševima i 1 bideom
- Moderna kuhinja sa visokokvalitetnom BOSCH opremom i šankom
- Blagovaonica s velikim stolom za 10 osoba
- Wellness prostor s ergometrom, SmartTV i Bose Sound
- Gospodarska soba s perilicom i sušilicom
Wellness
- Wellness prostor 25m² na gornjoj etaži s otvorenim zabatom
- 3 balkonska vrata s pogledom na livade i polja
- Velika Bemberg sauna (5,5m²) sa stražnjim grijanjem i staklenim prednjim stranama za 6 osoba
- “Fresh Hinterwand” klimatska parna kupelj za 6 osoba
- unutarnji whirlpool 190cmx120cm za 2-3 osobe ili 4-5 djece
- Prostrano mokro područje s
o Kišni tuš i ručni tuš
o tuš vodopad
o Kneipp crijevo
- Ergometar fitnes sprava
- 2 ležaljke
- UHD SMART TV 43"
- BOSE zvučni sustav
Tehnologija
- Satelitska TV
- 6 SMART TV-a (dnevni i spavaći dio, wellness), dnevni dio UHD 55"
- Blueray player + Samsung Soundbar
- Technisat HD dvostruki prijemnik, Xbox
- Internet/WLAN besplatno dostupan
- Interni telefonski sustav - besplatni pozivi prema njemačkim fiksnim linijama
- Dječji monitor
vanjski prostor
- Prostor za roštiljanje s velikim kolicima za roštilj na drveni ugljen
- 2 namještene terase
- Travnjak za sunčanje sa ležaljkama
- Suncobrani
- Vrt za odmor usred livada i šarenog mora cvijeća
- Dječje igralište s pješčanikom, kućicom za igru i toboganom
- Vrtna kućica sa parkingom za bicikle
- 4 bicikla za najam (besplatno)
- 1 kolica (besplatno)
- 3 parkirna mjesta
spavanje
Ako rezervirate za 8 osoba, možete koristiti cijelu kuću sa 4 spavaće sobe. Svi su opremljeni električnim vanjskim griljama, higijenskim podovima (kupaonice: pločice), dekorativnim plisiranim roletama i decentraliziranim sustavom ventilacije.
Prilikom rezervacije za 4 ili 6 osoba birate sami. Odaberite 2 ili 3 spavaće sobe/kupaonice po svom ukusu:
- Dune - naša udobna spavaća soba na sjevernom katu s izravnom susjednom "en suite kupaonicom" (ukupno 18m²). Luksuzni "Revor" box spring krevet 180cmx200cm, veliki Samsung UHD SMART TV 43", dizajnerski ormar 2m, 2 noćna ormarića sa lampama za čitanje. Veliki prostor za tuširanje (u razini s podom i bez stepenica) s kišnim tušem od 30 cm i dodatnim ručnim tušem, elegantnim staklenim stijenama tuša s rotirajućim vratima, osvijetljenim pretincem u zidu, umivaonikom s donjim ormarićem i mnogim opcijama za odlaganje, WC bez okvira, mekom close, bide, LED ogledalo i osvijetljeno visokotehnološko kozmetičko ogledalo
- Ležaljka za plažu - naša udobna spavaća soba na gornjem katu, zapad s izravnom susjednom "en suite kupaonicom" (ukupno 18 m²). Luksuzni "Revor" box spring krevet 180cmx200cm, veliki Samsung SMART TV 40", dizajnerski ormar 2m, komoda 1m, 2 noćna ormarića sa lampama za čitanje. Visokokvalitetna en-suite kupaonica bez bidea, karakteristike iste kao i "Düne" kupaonica.
- Kajüte - naša udobna soba na sjevernom katu s izravnom susjednom "en suite kupaonicom" (ukupno 16m²). Luksuzni "Revor" box spring krevet 180cmx200cm. Veliki Samsung UHD SMART TV 43", ormar 1m, komoda 1m, 2 noćna ormarića sa lampama za čitanje. Kupaonica sa tuš kabinom (ručni i nadglavni tuš) bez bidea, oprema ista kao u kupaonici "Düne".
- Koje – naša mala, udobna soba na zapadnom katu, posebno omiljena kod djece i mladih. Mala spavaća soba sa 2 odvojena kreveta 90x200, 2 mala ormara, noćni ormarić, lampe za čitanje, polica za knjige, Samsung SMART TV 32".
Kuću na selu možete rezervirati za do 8 osoba. Za veće grupe do 16 osoba moguće su rezervacije u kombinaciji s našom drugom identično izgrađenom seoskom kućom "4 godišnja doba" s gotovo identičnom opremom na istom posjedu.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 9 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Plaža 0.8 kilometar
0.8 kilometar
Mogućnost kupovine 3 kilometar
3 kilometar
Restoran 0.3 kilometar
0.3 kilometar
Centar grada/mjesta 0.5 kilometar
0.5 kilometar
Zračna luka 100 kilometar
100 kilometar
Kolodvor 35 kilometar
35 kilometar
Izlaz s autoceste 20 kilometar
20 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Uživajte u svom odmoru iz snova u Groß Schwansee
Groß Schwansee je destinacija za putovanja iz snova koja se nalazi točno između odmarališta Travemünde i Boltenhagen na Baltičkom moru. U netaknutom mecklenburškom krajoliku na samoj plaži Baltičkog mora, prekrasna prirodna pješčana plaža poziva na opuštanje i (sun)čanje - s puno prostora i bez gužve i boravišne pristojbe. Uokvirena livadama i drvećem, poljskim cvijećem, živicom od malina i kupina duž puta, brežuljkasta okolica otkriva svoju čar u sva četiri godišnja doba.
Šetnja snijegom prekrivenom plažom Baltičkog mora pravi je doživljaj ne samo ljeti, već i zimi. Na biciklističkoj stazi Baltičkog mora uz obalu vozite s najboljim pogledom kroz beskrajna polja uljane repice i zlatnog žita. Uronite u mir i prostranstvo ovog fascinantnog krajolika. sa svojom jedinstvenom rekreacijskom vrijednošću.
Pravi vrhunac je Schlossgut Groß Schwansee u neposrednoj blizini. Ovdje možete uživati u bogatom švedskom stolu za doručak i laganoj, sofisticiranoj gurmanskoj kuhinji u restoranu dvorca. Ljeti vas taverna poziva na uživanje u mecklenburškim delicijama i slasnim kolačima.
Groß Schwansee također je odlična polazna točka za izlete u obližnja ljetovališta Travemünde, Timmendorfer Strand i Boltenhagen. Ako želite uživati u metropolitanskom duhu, možete brzo doći do 4 hanzeatska grada Lübecka ili Wismara (svaki 35 km) ili Rostocka ili Hamburga (svaki 100 km). Do glavnog grada Schwerina (80 km) također se brzo stiže.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
| Kaucija: | 400 € |
| Akontacija: | 10 % 12 tjedna prije dolaska |
| Ostatak plaćanja: | 4 tjedna prije dolaska |
Uvjeti poništenja:
Uvjeti otkazivanja: a. Svaka izmjena ili otkazivanje mora biti izvršeno pismeno. b. Besplatno otkazivanje generalno nije moguće. c. Za otkazivanja se naplaćuju sljedeće naknade: i. Do 12 tjedana prije početka putovanja: 10% od ukupno ugovorene cijene. ii. Do 4 tjedna prije početka putovanja: 50% od ukupno ugovorene cijene. iii. Do 2 tjedna prije početka putovanja: 70% od ukupno ugovorene cijene. iv. Na dan dolaska: 90% od ukupno ugovorene cijene.
ostale informacije:
"Landhaus am Meer Groß Schwansee" nalazi se na prekrasnom posjedu od 2000 četvornih metara, okruženom livadama i poljima.
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 26.02.2026
4 evaluacije
Ukupna ocjena
siječanj 2023
Hartmut J. iz/od Rostock
Sjajna kuća za odmor
To je izvrsna kuća za odmor koja ne ostavlja ništa nedovoljno željeno. Osjećali smo se vrlo ugodno tamo s 4 osobe tjedan dana. Dekor je luksuzan, ništa ne nedostaje, sve je besprijekorno čisto.
Posebno nam je dobro došla sauna u siječnju.
S gazdaricom, gospođom Jurkat, od početka je bio srdačan odnos. Sve želje su izašle u susret.
Obližnji hotel u dvorcu omogućuje doručak, kavu ili večeru u ugodnoj atmosferi. Šetnja do plaže traje samo 10 minuta.
Mogu samo preporučiti ovu kuću za odmor.
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži
svibanj 2022
J. B. iz/od Bonn
Ne može biti bolje - čak i za zahtjevne
Ovdje je sve baš kako treba! Odsjedali smo u luksuznim kućama, npr. na Syltu, ali nikada nismo doživjeli nešto tako sjajno. Oprema je odlična - od kreveta do saune, ništa ne nedostaje i možete samo uživati u miru i prekrasnom krajoliku i isključiti se/opustiti. Djeca se također ovdje jako zabavljaju i imaju što otkriti. Domaćini su vrlo ljubazni. Zaključak: Topla preporuka, čak i za zahtjevne kupce!!!
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Starije osobe, Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
kolovoz 2021
Joachim U. iz/od Lüneburg
Apsolutno preporučljivo
Prekrasna kuća za odmor, apsolutno preporučljivo. Mi (5 odraslih + 1 dijete) bili smo tamo tjedan dana. Kuća je vrlo mirno smještena na slijepoj ulici. Oprema je ekskluzivna, veliki dnevni boravak s blagovaonicom je ugodno namješten i ništa ne nedostaje. Dovoljno posuđa, pribora, čaša uključujući 2 kave aparata su dostupni. Posebno smo cijenili 3 spavaće sobe s kupaonicama. Redovito smo koristili prekrasnu, veliku saunu navečer. Odatle se pruža pogled preko polja.
Veliki vrt je lijepo uređen i opremljen dječjim igralištem. Pogled seže preko polja i livada. Vrtni namještaj je obilan.
U vrtu se nalaze bicikli, roštilj, kolica i mnogo Bobby i Ket-Car vozila na raspolaganju.
Do Baltičkog mora ima oko 800 metara, prolazeći pored dvorca. Prekrasan krajolik za šetnje i vožnju biciklom. Boltenhagen i Travemünde su brzo dostupni biciklom. Usluga dostave peciva je preporučljiva, što nam je uštedjelo jutarnju vožnju do susjednog mjesta do trgovine. Kontakt s vlasnicom je bio vrlo ugodan, osobna predaja je bila vrlo prijateljska. Ukratko: Fantastična kuća, prekrasna okolica. Rado ćemo se vratiti.
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži
rujan 2017
Stephanie iz/od 29451 Dannenberg
Wunderschönes Ferienhaus
Bili smo tamo s grupom i odmah smo se osjećali ugodno.
Kuća je fantastična. Sve što vam treba za ugodan boravak je tamo.
Posebno udoban plinski kamin, zatim film i čaša vina i večer je savršen.
Kreveti su izvrsni, a kupaonica je također lijepo uređena.
Lokacija je vrlo centralna, a ipak izolirana, do Lübecka se stiže za pola sata, a ni Boltenhagen nije daleko. Plaža na lokaciji je prekrasna i lako se može pješice doći do nje.
Jedini nedostatak je bilo puno gradnje u okolici, ali to nas osobno nije smetalo. Budući da se ništa od toga nije čulo.
Sve u svemu vrlo preporučljiva kuća za odmor i vrlo ljubazni iznajmljivači :)
Preporučeno za: Obitelji s djecom, Odmor na plaži, Romantični odmor
kontakt
obitelj N. Jurkat
Pozdrav, Mi smo Nina i Lutz, s Bennikom (8 godina), Carlottom (6 godina) i Hannah (2 godine) - vaši domaćini iz Seevetala, na jugu Hamburga. Jako nam je drago što možemo ponuditi ovu prekrasnu kuću za odmor na Mecklenburg obali Baltičkog mora, nedaleko od Travemündea i Boltenhagena, okruženu jedinstvenom prirodom i prekrasnim plažama. Budući da smo se pobrinuli da kuća bude posebno prilagođena djeci, ovdje možete provesti izvrsne praznike s cijelom obitelji. Nudi dovoljno prostora za odmor s obiteljima s kojima ste prijatelji. Susjedna kuća "4 godišnja doba" također je dostupna sa još 8 spavaćih mjesta. Radujemo se vašem posjetu!!!
Domaćin od: 02.02.2017
kvota reagiranja: 100%
vrijeme reagiranja: ispod 3h
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 94307
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Groß Schwansee, Baltic Sea, Šlezija i Holštajn
ostale informacije
privatna web stranica:
Seoska kuća uz more u Groß Schwansee
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Schleswig-Holstein
Ideje za odmor: Odmor na plaži
Broj objekta: 94307
Posljednje ažuriranje: 05.03.2026
Oglas je online od: 9 godina, 1 mjesec
URL: https://www.resido.hr/94307.htm
«Seoska kuća uz more u Groß Schwansee» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 4 danih recenzija evaluacije.