Gdje je najljepše u regiji Lagos?
Ako posjetite Lagos Region, obavezno posjetite mjesta Burgau, Lagos i Praia da Luz. Ovdje možete planinariti u netaknutoj prirodi, uživati u kuhinji regije i provesti opuštajuće dane na idiličnim mjestima.
Luksuzan stan za 4 osobe sa svim udobnostima, dvije terase i pogledom na more na savršenoj lokaciji u blizini grada Lagosa i plaža
Održivo
Luksuzni apartman s vrhunskom opremom i pogledom na more
apartman za odmor Obiteljski odmor Lagos
Klimatizirani apartman s pogledom na luku i grad Lagos, samo nekoliko minuta hoda od plaže Meia Praia i marine Lagos.
15% Akcija 14.04.2026 - 30.04.2026
P. d. Pavoes / apartman f. 2 Pers.
Apartman u blizini plaže, posebne cijene za dugoročne najmove. zimi
Quinta d. Pavoes / stan. f. 2-4 osobe
Idealno za ljubitelje prirode, plaža
Održivo
Algarve / Praia da Luz - 2 spavaće sobe kuća u blizini plaže
Casa Praia da Luz s pogledom na more
Kuća za 5 osoba samo nekoliko stotina metara od plaže i centra mjesta Praia da Luz, idealno za opuštajući odmor uz more!
Apartman Bellevue smješten je samo 300 metara od plaže. Nudi privatnu krovnu terasu i fantastičan pogled na more.
Apartman Eden Mós u Lagosu, Algarve, sa 90m² stambenog prostora, 2 sobe, za 4 osobe.
2-sobni stan [pogled na ocean iz kuhinjskog prozora)
Lijepi blagdanski bungalov sastoji se od dnevnog / blagovaonskog prostora s otvorenom kuhinjom, kupaonice i spavaće sobe, kao i terase i vrta.
Sanjiva vila na mirnoj lokaciji, s privatnim bazenom i fantastičnim pogledom na more.
10% Akcija 21.04.2026 - 27.05.2026
Stan s terasom nalazi se u prizemlju kuće u nizu u mirnoj ulici, samo tri minute od plaže.
Stan u neposrednoj blizini plaže, s pogledom na more
Kuća za odmor 2,3 km od plaže, privatni bazen, vrt, dječje igralište, prostor za 6 osoba (maksimalno 5 odraslih).
15% Last minute 14.04.2026 - 30.04.2026
Moderna, komforna i samo 400 metara od mora! Ovo za 2 do 3 osobe moderno namješten i udoban apartman ne ostavlja ništa da bude željeni.
Stan iz snova u Luz Lagosu, 48 m², 2 spavaće sobe + kupaonica + kuhinja ulazni prostor, za 1-4 osobe.
10% Rano 13.06.2026 - 30.09.2026
Apartman sa zajedničkim bazenom u Lagos, Algarve, Portugal
Moderna vila u Praia da Luz, 8 minuta hoda do plaže, u barovima, restoranima i supermarketima
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?
Naša statistika cijena i dostupnosti pomaže vam pronaći najbolje vrijeme za boravak.
Najjeftiniji mjesec:
siječanj - Ø 141€/noć
Najskuplji mjesec:
srpanj - Ø 298€/noć
Najbolje šanse za slobodan smještaj:
studeni - 56% dostupno
Najmanja dostupnost:
kolovoz - samo 9% slobodno
165€ za 18 tra. - 25 tra.
190€ Godišnji prosjek
33% za 18 tra. - 25 tra.
34% Godišnji prosjek
Ako posjetite Lagos Region, obavezno posjetite mjesta Burgau, Lagos i Praia da Luz. Ovdje možete planinariti u netaknutoj prirodi, uživati u kuhinji regije i provesti opuštajuće dane na idiličnim mjestima.
Prosječna cijena apartmana i kuća za odmor u regiji Lagos iznosi 182 € po noćenju.
Tko želi povoljan odmor u regiji Lagos, trebao bi tražiti smještaj u ovim regijama: Cotifo, Lagos i Praia da Luz.
U regiji Lagos ima mnogo lijepih smještajnih objekata, ali Casa da Praia, Quinta d. Pavoes / stan. F. 2-4 osobe i Casa Praia da Luz s pogledom na more su posebno preporučljivi.
U regiji Lagos postoji 13 smještaja u kojima su dozvoljeni psi. Posebno preporučujemo ovo za odmor s psom: Lagos, Mexilhoeira Grande i Praia da Luz.
Na Ferienhausmiete.de pronaći ćete najveću ponudu apartmana i kuća za odmor izravno od iznajmljivača. Ovdje nema dodatnih naknada za vas. Osim toga, imate izravan kontakt s domaćinom i možete birati između mnogih smještajnih jedinica.