Apartmani i kuće za odmor u Nenndorfu
0 ponuda za vaš odmor u Nenndorfu
Dragi posjetitelju,
nažalost, za ovaj zahtjev nije pronađen smještaj!
Što možete učiniti:
Dragi posetitelji,
Na žalost, nisu pronađeni smještaji koji bi odgovarali ovom upitu!
Što bi ste mogli učiniti:
- Izbrišite sve filtere (pritisnite lijevo na "izbrisati filter")
- Provjerite način pisanja riječi
- Pokušajte druge tražene pojmove
- Pokušajte općenitije tražene pojmove
Smještaji u blizini Nenndorf
Ovi smještaji odgovaraju vašoj pretrazi, ali se nalaze izvan ciljanog područja.
Kuća za odmor Dopust za oporavak Großheide
Naša kuća za odmor nalazi se usred istočne Frizije u mirnom malom selu. Ima 2 odvojena apartmana od 4 respektivno. 3 sobe idealne za odmor sa cijelom obitelji.
Održivo
Udoban apartman, u spavaćoj sobi je bračni krevet, a treći krevet je u niši, što je djeci lijepo, u dnevnoj sobi je kauč na razvlačenje.
ugodan apartman apartman je 8 km od obale, imamo malu pekaru udaljenu oko 100m možete prošetati. možete brzo doći do svega što kupujete
Moderna kuća u ruralnom položaju s vrtom i fantastičnim pogledom u blizini Sjevernog mora.
Ova prekrasna kuća za odmor okružena je livadama u blizini obale Sjevernog mora u blizini Norddeicha. Mirno mjesto, a opet blizu grada, posebno pogodno za obitelji s djecom.
Uživajte u opuštajućem boravku na istočnofrizijskoj obali Sjevernog mora u naš udobno namješten i miran apartman za odmor.
Kuća za odmor Seagull u Dornumu
Kuća za odmor pogodna za alergičare, za nepušače za parove, obitelji i prijatelje. Opustite se i oporavite od svakodnevnog života na svježem zraku Sjevernog mora. - besplatni WiFi
Kuća za odmor (za 6 osoba) ima veliku kuhinju s blagovaonom, udoban dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupaonicu s tušem i kupaonicu s kadom
Odmor u izvornoj frizijskoj kući
Ferienwohnung Burgblick Whg. A
Ugodan apartman u potkrovlju za 4 osobe.
Kuća za odmor za do 14 osoba, s velikom saunom, velikim dnevnim boravkom, WiFi, na kraju male privatne ceste, okružena zelenilom, velikom terasom s roštiljem, ležaljkama itd.
Samostojeća kuća za odmor ekskluzivna oprema
Samostojeća udobna kuća za odmor za do 6 osoba neposredno iza Nessmerovog mlina. Kućni ljubimci dobrodošli, vrt potpuno ograđen, velika terasa s ležaljkom, kamin.
Kuća za odmor "Gode Tied" nalazi se u istočnofrizijskom klimatskom lječilištu Hage. S 90 m² stambenog prostora plus 30 m² velikim grijanim zimskim vrtom, nudi prostor za do 5 odraslih osoba.
Udobna kućica na jezeru s ograđenim dvorištem 1-2 psa dobrodošla bez nadoplate
Recenzije gostiju naših apartmana za odmor u Nenndorfu
Još inspiracije za planiranje vašeg odmora
Ideje za odmor u Nenndorfu
Još uvijek tražite pravog gosta za svoju kuću ili svoj apartman za odmor?