Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
50 puta dodano listi želja
Već više od 13 godina online
Opis
Stambeni prostor iznosi 70 m2 i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dječje sobe, kupaonice s tušem i kadom te zasebnog wc-a. Sobu idealno mogu koristiti dvije do četiri osobe, plus malo dijete. Uz prethodni dogovor dopušten je i boravak pasa. Veliki vrt s drvećem poziva ljude i životinje na igru i boravak.
Mogućnost spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnost spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Mogućnost kupovine 1 kilometar
1 kilometar
Zračna luka 140 kilometar
140 kilometar
Kolodvor 20 kilometar
20 kilometar
Izlaz s autoceste 40 kilometar
40 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Kod nas živite u potpuno opremljenoj i udobnoj kući za odmor. Naša kuća nalazi se na malom poljskom putu, potpuno tiho usred istočnofrizijskih polja i livada na djelomično ograđenom posjedu. Dođite u miru i opustite se u kući za odmor Ostfriesland "Knoops Haus"! Dobrodošli u prirodu u malom gradu Eversmeeru u blizini sela Westerholt u Holtriemu na obali Sjevernog mora i u blizini jedinstvenog prirodnog spektakla "Donja Saska Wadden Sea National Park", UNESCO-ve svjetske baštine od 2009. godine. Ovdje u Istočnoj Frieslandu u našoj kući za odmor provest ćete izuzetno miran, opuštajući i lijep odmor kao par ili s obitelji do četiri osobe plus dodatno malo dijete! Također se možete opustiti na pješačenju kroz najveće njemačko močvarno jezero, "Vječno more", koje je udaljeno oko 1,5 km.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
dodatne usluge po izboru
upozorenja najmodavca
ostale informacije:
Naša kuća za odmor nudi i relaksaciju za pse osjetljive na buku kako bi izbjegli "buku" u novogodišnjoj noći. Tako su i vaši najmiliji optimalno smješteni.
Posjetite našu početnu stranicu: Knoops Haus
Dragi gosti odmora, u upitu ostavite broj telefona! To nam znatno olakšava obradu.
Raspoloživost
Plan zauzeća nije na raspolaganju. Molimo Vas pošaljite upit slobodnih perioda direktno najmodavcu.
3 evaluacije
Ukupna ocjena
srpanj 2018
Ronald und Jutta S. iz/od 07607 Eisenberg
Super sjajan odmor
Super sjajno ljeto! Obitelj Müller je vrlo draga i susretljiva, srdačno smo dočekani. Večer čaja s obitelji bila je kao šećer na kraju. Mogu samo reći da smo pronašli svoj smještaj za sljedeći posjet našoj djeci u Dornumu.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Odmor na plaži
prosinac 2014
Sylvia B. iz/od Egeln
predivna mirna kuća za odmor
Možemo se samo pridružiti prethodnom stanaru. Zahvaljujući izoliranoj lokaciji, proveli smo predivan, miran odmor sa svojim psima. Kuća je opremljena svim potrebnim stvarima, bilo perilicom suđa, pećnicom ili perilicom rublja. Obitelj Müller je nevjerojatno gostoljubiva. Još jednom zahvaljujemo na divnoj večeri uz čaj. Ako imate pitanja ili problema, odmah su na raspolaganju. Ljubitelji šetnje i vlasnici pasa mogu za nekoliko minuta vožnje autom otkriti prekrasan planinarski put kraj "Vječnog mora", kroz močvarnu krajinu koja se objašnjava na pločama duž staze. Nakon toga možete napraviti pauzu u malom kafiću na parkiralištu. Sjeverno more udaljeno je otprilike 20 minuta. U Bensersielu se nalazi prekrasna duga i široka plaža, idealna i za pse. Prednost zimi je što nigdje nije potrebno plaćati parkirnine i psi su svugdje dobrodošli na plažu. Za kupovinu u Westerholtu vozi se tek desetak minuta. Za vlasnike pasa koji imaju vrlo plašljive životinje, Silvestar može biti malo problematičan, jer se zbog izoliranog položaja nažalost ni pucnjave ne ublažavaju drugim zgradama. Okolna imanja ne pucaju, jer većina ima konje, ali odasvud odjekuje. No, i taj će večer proći. Stvarno možemo preporučiti ovu kuću, i zimi.
Preporučeno za: Odmor s kućnim ljubimcem
srpanj 2013
alex iz/od Bruchköbel
Molim sjeti me se.
Fam Müller je bio izuzetno ljubazan i predusretljiv. Želje su odmah ispunjene koliko je god bilo moguće. Nažalost, Sjeverno more se pojavilo samo s osekom, ali vrijednost odmora za jedan tjedan je teško nadmašiti. Do plaže je oko 15 minuta vožnje automobilom. Ipak, ima se potpuna privatnost s kućom za odmor. U blizini postoje trgovine. Automobil je neophodan. Kuća je odlično opremljena, nije nedostajalo ništa. Rado ćemo se vratiti.
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Odmor s kućnim ljubimcem, Kultura & obilasci, Romantični odmor
Okolica smještaja: absolute Alleinlage , SUPER ruhig , genau was wir wollten
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena: Für Reiter sind in der Umgebung Zahlreiche Möglichkeiten. Spaziergänge, schwimmen im See, viele Sehenswürdigkeiten in der Umgebung.
Mogućnosti za kupovinu: In der Umgebung schnell mit dem Auto erreichbar
kontakt
obitelj E. Müller
Dragi gosti odmora, u upitu ostavite broj telefona! To nam znatno olakšava obradu.
Domaćin od: 28.10.2012
vrijeme reagiranja: još bez / još ne postoji
Jezici za kontakt: njemački, engleski
Broj objekta: 52065
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Nenndorf, Eastern Friesland, North Sea
Holtriem, Eastern Friesland, North Sea
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Njemačkoj
Kuće i apartmani za odmor u Donja Saska
Kuće i apartmani za odmor na Sjevernom moru
Broj objekta: 52065
Posljednje ažuriranje: 15.03.2026
Oglas je online od: 13 godina, 4 mjeseca
URL: https://www.resido.hr/52065.htm
«Knoops Haus» je dobio ocjenu gosta 4.9 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 3 danih recenzija evaluacije.