246 Apartmani i kuće za vaš odmor na plaži u Frieslandu
Moderna, samostojeća kuća za odmor u Lemmeru s vrtom od 450,00 m². Direktno na nizozemskom Ijsselmeeru.
Vrlo održiv
Ferienhaus Heimatliebe am Ijsselmeer
Moderne kuća*direktno na vodi*Ijsselmeer*plaža 500m*vlastiti gat+kanu*oprema za djecu*obiteljski odmor*ribolov*uključena posteljina/ručnici
Bungalov uz more s pristaništem za čamac, sunčano mjesto s okućnicom. Idealna kuća za odmor za jedrenje, vožnju biciklom ili ribolov.
De Luxe kuća za odmor na vodi s molom. veliki vrt sa zaštitom od sunca i vjetra i 10 metara mula. 3 spavaće sobe i kućni ljubimci su dozvoljeni. Plaža blizu.
Bungalov na vodi s pristaništem za čamce u Marinaparku Aquaronde.
Kuća za odmor na vodi s pristaništem za brod od 10 metara odmah uz kuću. Možete dovesti svoj brod na odmor ili unajmiti manji brod. Blizu plaže.
Ugodni bungalov za odmor u mirnom parku i blizu plaže. Mnogo privatnosti, potpuno ograđeno.
Prekrasan bungalov za odmor *pas
Vaš pas je dobrodošao! Ugodna, šarmantna, samostojeća bungalov idealna na mirnom i prometno tihom parku.
Wasserparadies 12 Mtr. Molu kod kuće 4-6 P. plaža u blizini
Luksuzna kuća za odmor na vodi s pristaništem za čamce odmah uz kuću. Prekrasan vrt s zaštitom od sunca i vjetra te s 10 metara dugim pristaništem za čamce. 3 spavaće sobe i dozvoljeni kućni ljubimci. Blizu plaže.
Plattedijk 3.0 je kuća za odmor u blizini plaže s panoramskim pogledom, gdje je vaš vjerni četveronožni prijatelj vrlo dobrodošao.
Poluodvojena kuća za odmor s vrtom oko cijele kuće, 10 metara vlastitog pristaništa za čamac uz kuću i blizu plaže.
3 Hygge kuće na IJselmeeru, Nizozemska
3 različite Hygge kuće na IJselmeeru: Friesland, za do 5 osoba, 2-3 spavaće + dnevna soba
Kuća je odmah na vodi s 12 metara gat 2 do 3 spavaće sobe, kućni ljubimci po dogovoru moguća kao i donijeti svoj vlastiti brod ili iznajmiti brod na ovo? plaža u blizini
Lijepa prostrana kuća u centru malog lučkog grada Harlingen, 300 m Vo izleti i m Waddensko mora, potpuno privatno Idealan za izlete i kupanje.
Vlastiti parking i na IJsselmeeru! Bungalov ima prekrasan položaj na jugu, u blizini kupališta i 300 m od plaže. uklj. čišćenje, plin, wifi i struja.
Vrlo održiv
"Hus Klomke" u Lemmeru: Kuća za odmor sa 90 četvornih metara stambene površine, prostor za 4 osobe, 2 sobe.
Kuća za odmor - Prekrasan pogled -
Dizajn Vikendica na IJsselmeer s prekrasnim pogledom, na samoj vodi sa svojim gatu, vrtovima i puno sunca, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, bežični, kamin, 2 parking mjesta
Održivo
Novogradnja 2020. godine! Južna orijentacija i na IJsselmeer! Bungalov se nalazi 30 m od pristaništa i 300 m od plaže. Uključuje parking, podno grijanje, vodu, struju i plin!
Vrlo održiv
"Haus Tureluur" u Lemmeru: Kuća za odmor sa 110 četvornih metara stambene površine, 2 sobe, prostor za 4 osobe. Plaža blizu. 1 kućni ljubimac dobrodošao.