Prijava
Sjajna lokacija
Besprijekorno čist smještaj
100% Preporuka
17 puta dodano listi želja
Već više od 2 godine online
Opis
Vrlo svijetao apartman za odmor s potpunom opremom za najviše 4 odrasle osobe i 2 djece, WLAN, 2 ravna televizora, perilicom rublja i namještenim balkonom, okrenut prema jugu, sastoji se od:
1 spavaće sobe za 4 gosta (1 bračni krevet i 1 krevet na kat) s vratima, ravnim televizorom i 1 otvorenog dnevno-blagovaonskog prostora s kaučem na razvlačenje za još 2 osobe, potpuno opremljenom kuhinjskom nišom sa stolom i stolicama, drugim ravnim televizorom sa satelitskim prijemom, predsobljem s dvostrukim ulaznim vratima i garderobom. 1 kupaonica s modernom staklenom tuš pregradom, WC-om, umivaonikom, električnim radijatorom za ručnike i perilicom rublja.
Mala ostava (skije) u ulaznom dijelu kuće
Vlastito parkirno mjesto za vaše vozilo ispred kuće ili odmah pored, ispred naše garaže.
Na zahtjev, garaža. Također za odlaganje vaših bicikala.
Mogućnosti spavanja
Sobe i oprema
To je ono što ovaj smještaj nudi
mogućnosti spavanja
Unutarnje područje
Vanjsko područje
Za obitelji
Usluge
Ostala oprema
Podobno za
Stanje
Održivost
Ova nekretnina zadovoljava 7 od 12 kriterija održivosti.
Dolazak/lokacija
Dolazak i udaljenosti
Jezero 6 kilometar
6 kilometar
Skijaška uspinjača 3 kilometar
3 kilometar
Mogućnost kupovine 2 kilometar
2 kilometar
Restoran 1 kilometar
1 kilometar
Centar grada/mjesta 3 kilometar
3 kilometar
Autobus 1 kilometar
1 kilometar
Zračna luka 5 kilometar
5 kilometar
Kolodvor 1 kilometar
1 kilometar
Izlaz s autoceste 53 kilometar
53 kilometar
Mjesto i položaj smještaja
Nalazi se na idealnoj lokaciji pored Zell am Seea, odmah pored Kapruna na SUNČANOJ STRANI doline Salzach u okrugu Fürth blizu Kapruna u samostojećoj kući s pet jedinica na prvom katu.
Iz apartmana se pruža prekrasan pogled na fascinantne, više od 3200 metara visoke planine Nacionalnog parka Hohe Tauern i Kitzsteinhorn.
Očekuje vas prekrasan pogled na sportsko i skijaško područje Kaprun i široku dolinu Salzach.
Iz centra Kapruna možete krenuti sa šest žičara (ukupne dužine
12 kilometara) do vrha na ledenjaku Kitzsteinhorn na 3029 metara.
Stanica u dolini Maiskogel udaljena je 2,3 km od apartmana.
Mogućnosti provođenja slobodnog vremena
Smjernice
upozorenja najmodavca
| Čekiranje pri dolasku: | 16:00 |
| Čekiranje pri odlasku: | 10:00 |
dodatne informacije o cijeni najma:
| Navedena cijena uključuje boravišnu pristojbu i sve poreze. Neograničen pristup internetu. Aktivacija TV-a ravnog ekrana sa satelitskim prijemom i TV-a ravnog ekrana sa kabelskim prijemom i pristupom web kamerama u regiji. |
Mogućnosti Plaćanja:
Gotovina
Uvjeti poništenja:
ostale informacije:
Zbog povoljnog položaja apartmana, do njega se može doći za nekoliko minuta:
Nacionalni park Hohe Tauern sa svim svojim mogućnostima - tijekom cijele godine
Razne žičare, žičare i gondole - (stanica na vrhu Kitzsteinhorn na 3029 metara nadmorske visine)
Biciklističke i pješačke staze u Zell am See / Kaprun - a zimi razne mreže staza za skijaško trčanje
Zeller See - ne samo raj za sve ljubitelje vodenih sportova, već, zajedno s raznim ribolovnim vodama, i iskustvo za ribiče
Nacionalni park - Nostalgieschmalspurbahn (Nostalgie - Bahn)
Trekking ljama u Kaprunu
Paragliding - sletište s ponudom za ljubitelje letenja
Kitzsteinhorn sa svojim ledenjakom, skijalištem Kaprun i visokim alpskim područjem za planinarenje
Cjelogodišnje sanjkalište u Kaprunu
Skijaško i sportsko područje Maiskogel - Kaprun sa svojim stazama za brdski biciklizam
Visoki planinski rezervoari na 2040 metara i planinarska područja Zell am See / Kaprun -
Nacionalni park Hohe Tauern
Zell am See (željeznička stanica i zračna luka ako je potrebno) s jezerom Zell i njegovom vrlo dobrom kvalitetom vode
Područja za skijanje i planinarenje od Zell am See do Saalfelden Hinterglemma
Golf teren Zell am See/Kaprun
Razni sportovi na divljim vodama na Salzachu
Višestruko nagrađivani Tauern SPA/World Therme u Kaprunu
Biciklistička staza Tauern od Passaua do Salzburga
Za nekoliko minuta možete doći do centra Kapruna ili Zell am Seea s brojnim trgovinama.
Restorani, barovi ili kavane - naravno i trgovine sportom i odjećom.
Trgovine mješovitom robom kao što su: "Spar" "Billa" "Adeg" su tu za Vas (i vikendom).
Raspoloživost
slobodno zauzeto Dan dolaska tj. odlaska
Datum posljednjeg aktualiziranja: 19.03.2026
1 evaluacija
Ukupna ocjena
veljača 2026
Tim H. iz/od Mittweida, Sachsen
Dobro opremljen i savršen za skijanje u regiji
Smještaj smo rezervirali u vrlo kratkom roku za skijališni odmor i bili smo potpuno zadovoljni. Budući da se ne nalazi izravno u centru Kapruna, ugodno je mirno, a skijališta Maiskogel/Kitzsteinhorn i Schmitten lako su dostupna autobusom ili autom. Autobusna stanica je samo nekoliko minuta hoda, što je lako izvesti i u skijaškim cipelama. Apartman je bio vrlo dobro opremljen: ručnici i posteljina bili su dostupni za sve goste, u kuhinji su se nalazili ne samo osnovni namirnice poput mljevene kave, filtera, soli i papra, već i sve što je potrebno za kuhanje i pečenje, čak i aparat za vafle i mikser.
Nažalost, brava skladišta za skije bila je pokvarena, pa ga nismo mogli koristiti. To je, međutim, unaprijed rečeno, a umjesto toga mogli smo koristiti garažu, uključujući jedno parkirno mjesto za naš auto.
Komunikacija s iznajmljivačem bila je kontinuirano vrlo detaljna i uslužna. Od detaljnog opisa puta do savjeta za slobodno vrijeme za loše vrijeme. To nam se posebno svidjelo.
Stan je bio čist i uredan. Jedini mali nedostatak: metalni krevet je prilično škripao. Tko se time smeta, najbolje je da se prebacite na bračni krevet.
Sveukupno vrlo lijep boravak, za tu cijenu izvanredna usluga. Rado ponovo!
Preporučeno za: Aventura & doživljaj, Obitelji s djecom, Skijaški odmor
kontakt
gospodin M. Böhm
Dobrodošli u apartman za odmor Amadeus u gradiću Fürth, susjedni grad Kaprun i Piesendorf blizu Zell am See u području nacionalnog parka Hohe Tauern Pinzgau/Salzburg u Austriji. Mi smo obitelj Böhm i dostupni smo vam kao vaš izravni kontakt. Kod nas rezervirate privatno i izravno bez naknade za rezervaciju, provizije, agencijske naknade ili slično. Bilo bi nam drago ako želite rezervirati kod nas.
Domaćin od: 12.07.2023
Jezici za kontakt: njemački
Broj objekta: 446999
Drugi smještaji koji bi vam se također mogli svidjeti
Piesendorf, Salzburg, Austrija
Piesendorf, Salzburg, Austrija
Piesendorf, Salzburg, Austrija
ostale informacije
Kuće i apartmani za odmor u Austriji
Kuće i apartmani za odmor u Salzburger Landu
Ideje za odmor: Skijaški odmor
Broj objekta: 446999
Posljednje ažuriranje: 04.04.2026
Oglas je online od: 2 godine, 8 mjeseci
URL: https://www.resido.hr/446999.htm
«Ferienwohnung Amadeus» je dobio ocjenu gosta 5 (ljestvica ocjene: od 1 do 5) od 1 danih recenzija evaluaciju.